Lancia Kappa Coupe Bielsko- Biała

Ogłoszenia obejrzane i ostrzeżenia lub polecenia związane z obejrzanymi autami lub ogłoszeniami z internetu.
Dział zawiera informacje o nieuczciwych i uczciwych sprzedawcach!
Obowiązkowy "print screen" lub zdjęcia opisywanego samochodu!!!
Awatar użytkownika
Amator
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 63
Rejestracja: 13 maja 2013, 0:58
Imię: Maciej
Lokalizacja: Jaworzno

Lancia Kappa Coupe Bielsko- Biała

Post autor: Amator » 17 kwie 2018, 23:35

Cześć,
obejrzałem niedawno Lancię Kappa Coupe z Bielska Białej: https://www.olx.pl/oferta/lancia-kappa- ... c35626829a

Samochód sprzedawany jest przez bardzo miłego, starszego Pana, który posiada również Lancię Thesis.
Jeśli chodzi o sam samochód (wybaczcie ale skupię się tylko na minusach):

1. Stan zewnętrzny jest słaby:
- prawy przedni błotnik był malowany przez właściciela osobiście - wygląda jak malowany wałkiem
- zderzak przód: łuszczy się farba
- zderzak tył: lekko obity
- nadkole tylne lewe: spora wgniota plus zarysowanie

Na samochodzie podobno oryginalny lakier (tego już mi się nie chciało sprawdzać po obecnym stanie lakieru).

2. Mechanie jest dobrze:
- silnik działa równo, ale nie było miejsca żeby go dobrze przegonić
- zawieszenie zwarte, wydawało mi się, że jest jakiś minimalny luz z przodu, z prawej strony, ale ogólnie jest dobrze
- auto jeździ na gazie, ale właściciel mówi, że w trasie przełącza na benzynę bo na gazie brakuje mocy
- kiedy właściciel prowadził pojazd przy zmianie biegów Kappa łapała wysokie obroty- być może trzeba będzie regulować instalację gazową

3. Środek i inne:
- szyba drzwi pasażera ma problem z linką podnośnika
- właściciel nie potrafił odpowiedzieć na pytanie czy to oryginalna skóra czy fotele były ponownie obszywane (pytałem, ponieważ w ogłoszeniu zawarta jest informacja "skóra kremowa nowa"
- brak oryginalnego radia
- rozprogramowany centralny zamek
- urwana antena na dachu

Właściciel twierdzi, że posiada faktury na wiele napraw (nie ma przesłanek by sądzić inaczej, samochód w jego rękach od ponad 5 lat). Mówił też, że auto sprzedaje już od zeszłego roku.

Zdjęcia z ogłoszenia nie przedstawiają faktycznego stanu samochodu - szczególnie chodzi mi o ręcznie malowany błotnik, który wygląda tragicznie.
Samochód nadaje się do ponownego przemalowania (przynajmniej 5 elementów - nie włączając w to cieniowania reszty) i naprawy uszkodzeń blacharki i plastików.
Wygląda na dosyć zmęczony swoim żywotem, ale jeśli ktoś ma czas, pieniądze i chęci na zabawę to spokojnie do uratowania.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Było: Fiat Cinquecento 700, Seat Cordoba Coupe, Renault Megane Coupe, Alfa Romeo 159, Seat Leon, Alfa Romeo 147, Lancia Delta
Jest: Lancia Kappa Coupe 3.0 V6, BMW E46 R6

Wróć do „::: Obejrzane, ostrzeżenia i godne polecenia :::”