Region Opolski

Grupa Opolskie

Moderator: andrzej1

Awatar użytkownika
Dawid
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 4784
Rejestracja: 11 lip 2009, 17:48
Imię: Dawid
Lokalizacja: Głuchołazy

Re: Region Opolski

Post autor: Dawid » 19 paź 2010, 11:01

Zastanawia mnie fakt że temat ważny a jak do tej pory wypowiedziały się w nim tylko dwie osoby mające siłe głosu w LKP. A gdzie jest reszta? Czyżby znowu skończyło się tylko na pisaniu postów?Nie pozwolimy na to i będziemy walczyć o swoje...:) O Region Opolski.
Były:
Fiat Cinqecento 700 93r
Fiat Seicento 900 design Sporting 01r
Lancia Delta II 2.0 16V 93r
Lancia Kappa SW 2.4 JTD +soft 99r
Lancia Y 1.2 01r
Fiat Bravo II 1.9 MJet +soft 08r
Fiat Stilo Multiwagon 1.9 JTD 03r
Fiat Stilo Abarth 2.4 04r
Lancia Delta Platino 1.6 MultiJet 10r
Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V 05r
Lancia Musa Platino 1.4 16V 07r

Jest:
Fiat Freemont Lounge 2.0 MultiJet FWD 14r
Alfa Romeo Giulietta Distinctive 2.0 JTDm 11r
Yamaha FJR 1300 A

Nie staraj się wszystkiego zrozumieć bo wszystko stanie się niezrozumiałe

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Re: Region Opolski

Post autor: Nat » 19 paź 2010, 11:17

Mamy jeden region kompletnie martwy (Warmia i Mazury) - zapewne stąd ostroznośc w kreowaniu nowych regionów.
Czy moglibyście zrobić rachunek sumienia, ilu Was jest?
Kto jest liderem regionu i mógłby zając się animacją życia w nim (przedstawiciel regionalny LKP na Opolszczyznę).
Bo pomysły na działanie - już widać - prócz fajnych spotów - również przymiarki do zlotu zimowego : ok2 :
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Awatar użytkownika
romlen
Założyciel LKP
Założyciel LKP
Posty: 4372
Rejestracja: 12 sty 2005, 0:00
Skype: romlen
Imię: Roman
Lokalizacja: Lyski koło Raciborza

Re: Region Opolski

Post autor: romlen » 19 paź 2010, 11:20

Alan udowodnił że umie organizować spotkania. Zapowiada się ich więcej. Region bardzo by się przydał, obecnie mieszkańcy Opolskiego nie wiedzą z kim się mogą bardziej utożsamiać na forum, do jakiej grupy dołączyć. A i promować Lancię w regionie zdominowanym przez VW i BMW warto. Moje zdanie jest aby region Opolskie utworzyć. A czy będzie to martwy region? Patrząc na Alana, Dawida to jestem pełen optymizmu. Dodatkowym atutem jest bliskość do Dolnego jak i Górnego Śląska. Tutaj mogą mieć miejsce spoty kilku regionów. Atrakcji bez liku.
Lancia Prisma 1,6IE Symbol '87 (tak tak, dalej u mnie), Lancia Y 1.2 2003 grudzień - ostatni miesiąc produkcji, Lancia Lybra SW 2.0 '99 i nigdy nie widziała gazu; Lancia Gamma Coupe - o tym śnię :)
Tel. 503124557-Orange
Obrazek
Po czym poznać, że komputer uzyska świadomość? Że zamiast informatyka będzie przychodził do niego psycholog.

Awatar użytkownika
Dawid
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 4784
Rejestracja: 11 lip 2009, 17:48
Imię: Dawid
Lokalizacja: Głuchołazy

Re: Region Opolski

Post autor: Dawid » 19 paź 2010, 11:46

Czy nasz region jest martwy? Nie bo go wogóle nie ma.A jest nas kilku tu aktywnie uczestniczących w życiu LKP.Ot chociażby:

1. Alan
2.Ja we własnej osobie.
3.Kecajgo
4.Krzysiek82
5.strzalkafoka
Ostatnio dołączył artirek1
Więc jest nas kilku.Szukając dobrze zapewne kogoś by się jeszcze znalazło.Ale czy chodzi tu o sztuczne zapełnianie listy?Chyba nie w tym sens.Zadano pytanie o osobe która mogła by zostać Przdstawicielem Regionalnym.Jest nią Alan...Facet z pasją i różnymi pomysłami jak ubarwić nasze klubowe/regionalne życie.
Były:
Fiat Cinqecento 700 93r
Fiat Seicento 900 design Sporting 01r
Lancia Delta II 2.0 16V 93r
Lancia Kappa SW 2.4 JTD +soft 99r
Lancia Y 1.2 01r
Fiat Bravo II 1.9 MJet +soft 08r
Fiat Stilo Multiwagon 1.9 JTD 03r
Fiat Stilo Abarth 2.4 04r
Lancia Delta Platino 1.6 MultiJet 10r
Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V 05r
Lancia Musa Platino 1.4 16V 07r

Jest:
Fiat Freemont Lounge 2.0 MultiJet FWD 14r
Alfa Romeo Giulietta Distinctive 2.0 JTDm 11r
Yamaha FJR 1300 A

Nie staraj się wszystkiego zrozumieć bo wszystko stanie się niezrozumiałe

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Re: Region Opolski

Post autor: Nat » 19 paź 2010, 13:22

Dawid77 pisze:Ale czy chodzi tu o sztuczne zapełnianie listy?
Nie. Chodzi natomiast o to, czy w razie, gdyby komuś skończył się entuzjazm, czy region, z racji swojej siły i liczebności będzie dalej się rozwijał, czy wręcz przeciwnie.
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Awatar użytkownika
bargaw3181
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 4067
Rejestracja: 24 maja 2009, 9:06
Imię: Bartłomiej
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Region Opolski

Post autor: bargaw3181 » 19 paź 2010, 13:22

To i ja dorzucę swoje 0,03 zł :D
Patrząc na ostatnie wydarzenia nie widzę innej możliwości niż poparcie chłopaków z OPOLSKIEGO :)
Narzekamy na małą aktywność poszczególnych regionów a tu mamy możliwość poparcia ogromnego potencjału :)
Pokazali że potrafią i CHCĄ !!
Strzelę FOCHEM jeżeli OPOLSKIE nie zacznie żyć własnym życiem :)
Gratuluję pomysłu i popieram całkowicie :) : ok2 :
514449239 Bartek (Bartłomiej, nie Bartosz ! ) vel modo ;)
Obrazek
Jestem odpowiedzialny za to co powiedziałem, nie za to co zrozumiałeś !

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Re: Region Opolski

Post autor: Nat » 19 paź 2010, 13:29

bargaw3181 pisze:Strzelę FOCHEM jeżeli OPOLSKIE nie zacznie żyć własnym życiem :)
[quote="co to znaczy "strzelic fochem (link)"]Foch jest często używany do ataku. Jest to broń niezbyt szybkostrzelna. Jest natomiast doskonałą bronią przeciw pojedynczym osobnikom lub, jeśli jest się doświadczonym fochowniczem/czką, małym grupom. Jest niezbyt skuteczny przeciwko większemu gronu osób, ze względu na jego szybkostrzelność i mały zasięg.[/quote]


A tak serio - jeśli jest grupa aktywnych osób i ma pomysł na region - czemu nie?
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Awatar użytkownika
mr.kura
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1493
Rejestracja: 20 lut 2009, 0:00
Imię: Paweł
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Region Opolski

Post autor: mr.kura » 19 paź 2010, 13:48

Alan pisze:czy utworzenie regionu jest zależne od obecności na walnym?
wydaje mi się że zaangażowanie kolegów z forum w promowanie marki i klubu w regionie Opolskim wystarczy.Wspólnymi siłami powoli ale systematycznie będziemy promować i klub i forum.Przydało by się wsparcie od władz w postaci kalendarzyków aby było co rozdawać właścicielom Lucynek.A skoro już temat kalendarzyków czy nie można by zamieścić na nich informacji co znajdą w klubie?
Moje zdanie jest takie- skoro bardzo Wam zależy na utworzeniu regionu Opolskiego nie ma lepszej okazji niż walne. A zadanie macie trudne, więc pojawienie się na walnym spowoduje, że będzie osoba która wypromuje przyszły region. Tymbardziej, popatrzcie na sąsiadów :::Śląsk i Małopolska ::: ze wschodu i :::Dolnośląskie::: z zachodu. Pomiędzy Opolem a Wrocławiem jest godzina drogi (niecałe 100km). To praktycznie tak jak Katowice- Kraków (również A4), co nie przeszkadza w organizowaniu super zlotów i imprez na których frekwencja jest spora.
Więc obawy zarządu przy głosowaniu mogą być duże.
Na tym kończę moję uwagi i nie przeszkadzam... ;)


powodzenia...

Awatar użytkownika
Dawid
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 4784
Rejestracja: 11 lip 2009, 17:48
Imię: Dawid
Lokalizacja: Głuchołazy

Re: Region Opolski

Post autor: Dawid » 19 paź 2010, 17:12

Drogi kolego mrkura,Czy sądzisz że bliskość dwóch regionów może nam sprawić trudność? Bo tak zrozumiałem Twój post.Myślę że wręcz przeciwnie-Sąsiednie regiony na pewno będą nam pomagać we współpracy min podnosząc frekwencje na spotach.Piękny przykład to Krasiejów gdzie gościliśmy 22 lucynki.A bliskość autostrady i piękne tereny tylko przemawiają na naszą korzyść.
Były:
Fiat Cinqecento 700 93r
Fiat Seicento 900 design Sporting 01r
Lancia Delta II 2.0 16V 93r
Lancia Kappa SW 2.4 JTD +soft 99r
Lancia Y 1.2 01r
Fiat Bravo II 1.9 MJet +soft 08r
Fiat Stilo Multiwagon 1.9 JTD 03r
Fiat Stilo Abarth 2.4 04r
Lancia Delta Platino 1.6 MultiJet 10r
Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V 05r
Lancia Musa Platino 1.4 16V 07r

Jest:
Fiat Freemont Lounge 2.0 MultiJet FWD 14r
Alfa Romeo Giulietta Distinctive 2.0 JTDm 11r
Yamaha FJR 1300 A

Nie staraj się wszystkiego zrozumieć bo wszystko stanie się niezrozumiałe

Awatar użytkownika
mr.kura
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1493
Rejestracja: 20 lut 2009, 0:00
Imię: Paweł
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Region Opolski

Post autor: mr.kura » 19 paź 2010, 17:57

Miałem skończyć temat, ale zostałem wywołany do tablicy ;) :
Tak dokładnie myślę, i dlatego uważam, że powinniście (przynajmniej jedna osoba) pojawić i przestawić sytuację na walnym. Nie odbierajcie tego jako atak (bo mam takie odczucie), tylko jeśli myślicie poważnie musicie zawalczyć.
Tak czy tak, powstanie Opolskiego to kwestia głosowania, więc prawdopodobnie tak: Kto jest za-[...] kto jest przeciw- [...]. I jeśli nie zrobicie dobrego "lobbingu" może Wam cały plan pójść na marne, a szkoda.
Sorki ja już się nie wtrącam, i nie odnoście się do tego -Wasza sprawa.

Warto pojechać- to moje zdanie.

...powodzenia... :D
Ostatnio zmieniony 19 paź 2010, 22:25 przez mr.kura, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Dawid
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 4784
Rejestracja: 11 lip 2009, 17:48
Imię: Dawid
Lokalizacja: Głuchołazy

Re: Region Opolski

Post autor: Dawid » 19 paź 2010, 18:00

Bardzo dobrze Cie rozumie i wiem że warto ale bynajmniej w moim przypadku pewnych spraw nie jestem w stanie przeskoczyć by móc się tam pojawić.
Były:
Fiat Cinqecento 700 93r
Fiat Seicento 900 design Sporting 01r
Lancia Delta II 2.0 16V 93r
Lancia Kappa SW 2.4 JTD +soft 99r
Lancia Y 1.2 01r
Fiat Bravo II 1.9 MJet +soft 08r
Fiat Stilo Multiwagon 1.9 JTD 03r
Fiat Stilo Abarth 2.4 04r
Lancia Delta Platino 1.6 MultiJet 10r
Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V 05r
Lancia Musa Platino 1.4 16V 07r

Jest:
Fiat Freemont Lounge 2.0 MultiJet FWD 14r
Alfa Romeo Giulietta Distinctive 2.0 JTDm 11r
Yamaha FJR 1300 A

Nie staraj się wszystkiego zrozumieć bo wszystko stanie się niezrozumiałe

Krzysiek82
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 963
Rejestracja: 16 lip 2009, 7:30
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Brzeg

Re: Region Opolski

Post autor: Krzysiek82 » 19 paź 2010, 19:23

Jako, że zostałem tutaj wymieniony, to może się ustosunkuje do tej sprawy. Byłem jak na razie na jednym zlocie (ocena pozytywna, zastrzeżeń brak), coś tam się udzielam na forum. Jednak jeśli chodzi o moją osobę w pomocy utworzenia regionu czy konkretnych działań ku temu, to zostawiam to innym. Dlaczego? Otóż mi bardzo często brakuje czasu na moje własne sprawy, a co dopiero na taką istotną sprawę. Dlatego, aby nikt mi nie zarzucał niczego (chcieli, a teraz nic nie robią), ja stoję z boczku. Aczkolwiek nie widzę żadnego problemu - wszak dwie "niebieskie" osoby z opolszczyzny są ;) Jednakże na tyle na ile pozwala mi czas i moja wiedza staram się i pewnie będę się starał pomóc.

Moim zdaniem problem leży w braku świadomości istnienia takiego forum i klubu wśród kierowców Lancii. Naprawdę u mnie w Brzegu tego jeździ masę. Nawet na osiedlu gdzie mieszkam parkuje taka jedna, ale kierowca raczej z rocznika unikającego fora... I podobnie pewnie w wielu innych miastach. Nie czarujmy się, kierowcami są zarówno osoby młode (bardziej pro nowoczesne - Internet) jak i osoby starsze. Może większość nie wie, że taka inicjatywa istnieje, a może nie chcą z niej korzystać. Bardziej obstawiam to drugie. Dlaczego? Z prostego powodu: ja kupując (świadomie) swój samochód (i każdy inny) wiedziałbym, że szukać informacji należy w Internecie. Jakich? No na pewno jak się samochód sprawuje, co mu często dolega i jak to naprawiać (mniejsze koszta). Wiadomo, najbardziej wiarygodne informacje są na forum danej marki. Ale ludzie w tym moim Brzegu są trochę dziwni. Tzn. mamy trochę tych warsztatów, ale prawie wszystkie (ja tam twierdzę, że wszystkie) mają totalnie zjechaną opinię. I teraz sedno sprawy: dlaczego ludzie jeżdżący daną marką nie szukają w Internecie for danej marki? Bo albo należą do grupy osób na bakier z komputerem, albo nie wiedzą albo im się nie chce...

Rozwiązanie? Spróbować dotrzeć do każdego kierowcy z namiarami na stronę. Tylko czy to coś da? Może być z tym ciężko, ponieważ większość osób jeździ danym samochodem aby jeździć. Naprawdę. To nie świadomy wybór, to kupienie co było w sprzedaży. I to dotyczy Lancii, VW, Renault, itd. Ja to widzę, wiem zabrzmi może chamsko, po twarzy tych niektórych kierowców... Ciężko mi sobie wyobrazić, że podchodzę z kalendarzem czy ulotką klubu do niektórych, których kojarzę z wyglądu - niejeden gorzej wygląda jak młody gniewny w Golfie III po tunningu...

Analogiczna sytuacja jest pewnie z każdą marką. Popatrzcie na ulice, ile jeździ np. Skody czy Seatów. A ile osób jest zarejestrowanych na tych forach czy czynnie się udzielających czy coś organizujących? O to właśnie chodzi. Tego nie zmienimy.

Alan

Re: Region Opolski

Post autor: Alan » 19 paź 2010, 19:39

Wydaje mi się że:

Utworzenie działu Opolskiego to kwestia 5 minut dla admina aby w PA dodać podkategorie forum

Nie trzeba do tego wcale walnego i w nim udziału ( osobiście nie jadę czego mi żal ale obowiązki służbowe są ważniejsze)

Wszystko to kwestia dobrej woli zarządzających forum i ukłon w stronę forumowiczy/klubowiczów

Co do promocji Klubu/forum jak już wcześniej pisałem kalendarzyki nie zawierają poza informacją o stronie żadnego przesłania,ktoś kto znajduje takowy kalendarzyk wsadzony czy to za wycieraczkę czy w innym miejscu nie wie czego może tu szukać...powinna być informacja tu znajdziesz....pomoc,opisy usterek,blablabla

co do specyfiki regionu owszem... jesteśmy specyficzni i tym bardziej powinniśmy promować markę.... i forum :)

Awatar użytkownika
mr.kura
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1493
Rejestracja: 20 lut 2009, 0:00
Imię: Paweł
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Region Opolski

Post autor: mr.kura » 19 paź 2010, 19:58

Alan pisze:Wydaje mi się że:
Utworzenie działu Opolskiego to kwestia 5 minut dla admina aby w PA dodać podkategorie forum

Fizycznie może i tak (może i mniej), ale gdyby tak było na forum byłby bajzel.

: gafa : znowu się wtrącam

Alan

Re: Region Opolski

Post autor: Alan » 19 paź 2010, 20:03

Jaki bajzel? jest Lubuskie i Dolnośląskie jest Śląskie i Małopolskie dlaczego Opolskie miało by wprowadzać burdel na forum?

i jeszcze jedna rzecz,na walnym zarząd klubu ma większe problemy do rozwiązania niźli podkategoria forum :)

Makura,żadne wtrącam :) rzeczowa dyskusja na poziomie zawsze mile widziana

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Opolskie :::”