Region Opolski

Grupa Opolskie

Moderator: andrzej1

Awatar użytkownika
romlen
Założyciel LKP
Założyciel LKP
Posty: 4372
Rejestracja: 12 sty 2005, 0:00
Skype: romlen
Imię: Roman
Lokalizacja: Lyski koło Raciborza

Re: Region Opolski

Post autor: romlen » 05 lis 2010, 20:04

Proste. Chęć jest, wiedza i zapał też się znajdą. Czemu więc nie dać Alanowi swojego małego poletka. Opolskie może się rozrusza i przestaną VW kupować? Alan - gratuluję n-ty raz, powodzenia!
Lancia Prisma 1,6IE Symbol '87 (tak tak, dalej u mnie), Lancia Y 1.2 2003 grudzień - ostatni miesiąc produkcji, Lancia Lybra SW 2.0 '99 i nigdy nie widziała gazu; Lancia Gamma Coupe - o tym śnię :)
Tel. 503124557-Orange
Obrazek
Po czym poznać, że komputer uzyska świadomość? Że zamiast informatyka będzie przychodził do niego psycholog.

Alan

Re: Region Opolski

Post autor: Alan » 05 lis 2010, 20:27

Dzięki że daliście naszemu regionowi bilet zaufania :)

Awatar użytkownika
kolorowy
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 9
Rejestracja: 28 paź 2010, 22:27
Lokalizacja: Pietna

Re: Region Opolski

Post autor: kolorowy » 05 lis 2010, 21:13

Alan czy jak tam było zawsze misiek moje gratulacje :-}

Alan

Re: Region Opolski

Post autor: Alan » 31 sty 2012, 23:42

Troszkę czasu upłynęło,różne sprawy wpłynęły na decyzję o rezygnacji z przedstawiciela regionalnego klubu Lancia Klub Polska,tak więc dla regionu opolskiego jest wakat na to stanowisko.

Dziękuję i pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Dawid
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 4784
Rejestracja: 11 lip 2009, 17:48
Imię: Dawid
Lokalizacja: Głuchołazy

Re: Region Opolski

Post autor: Dawid » 01 lut 2012, 18:25

Alan pisze:Troszkę czasu upłynęło,różne sprawy wpłynęły na decyzję o rezygnacji z przedstawiciela regionalnego klubu Lancia Klub Polska,tak więc dla regionu opolskiego jest wakat na to stanowisko.

Dziękuję i pozdrawiam.
Fanaberie i takie tam ;)
Były:
Fiat Cinqecento 700 93r
Fiat Seicento 900 design Sporting 01r
Lancia Delta II 2.0 16V 93r
Lancia Kappa SW 2.4 JTD +soft 99r
Lancia Y 1.2 01r
Fiat Bravo II 1.9 MJet +soft 08r
Fiat Stilo Multiwagon 1.9 JTD 03r
Fiat Stilo Abarth 2.4 04r
Lancia Delta Platino 1.6 MultiJet 10r
Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V 05r
Lancia Musa Platino 1.4 16V 07r

Jest:
Fiat Freemont Lounge 2.0 MultiJet FWD 14r
Alfa Romeo Giulietta Distinctive 2.0 JTDm 11r
Yamaha FJR 1300 A

Nie staraj się wszystkiego zrozumieć bo wszystko stanie się niezrozumiałe

Alan

Re: Region Opolski

Post autor: Alan » 01 lut 2012, 19:09

Fanaberie to masz w dziale sprzedam... i takie tam.

Awatar użytkownika
kuba88
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 831
Rejestracja: 21 lut 2011, 22:34
Imię: Jakub
Lokalizacja: Mokre (Grudziądz)

Re: Region Opolski

Post autor: kuba88 » 01 lut 2012, 21:33

Mimo, że znam powody owej rezygnacji to zastanawia mnie kto byłby w stanie przejąc po tobie funkcję PR i ją godnie piastowac. Czy z uwagi na region i ludzi z niego, byłbyś w stanie schowac urazy (oczywiście słuszne) i dla dobra ogółu wrócic na stanowisko ?
Były: Mitsubishi Colt GLXi mk.3 1.5, Vw Golf III 1.4, Nissan Almera 1.4, Lancia Dedra 1.8, Audi 80 1.9TDI, Ford Transit mk.4, Mercedes Sprinter 213CDI, Renault Master 2.5D, Lancia Zeta 2.1TD,Fiat Stilo MW 1.9JTD
Obecne: VW Passat 1.9 TDI , Lancia Kappa 2.0 145 Km

Awatar użytkownika
romlen
Założyciel LKP
Założyciel LKP
Posty: 4372
Rejestracja: 12 sty 2005, 0:00
Skype: romlen
Imię: Roman
Lokalizacja: Lyski koło Raciborza

Re: Region Opolski

Post autor: romlen » 02 lut 2012, 13:06

Za mojej kadencji był taki mały "zamordyzm" i rezygnujący PR musiał wskazać następcę chcącego podjąć się tego zadania, wówczas to mógł odejść. Nie można było doprowadzić do bezkrólewia. Nie będę wnikał czy słuszne to było. Obecnie jesteśmy bardziej liberalni i Alan mógł odejść na własne życzenie. Szkoda, bo podobnie jak kiedyś Arkaszka na Mazowszu, tak Alan miał mnóstwo pomysłów na następne zloty/spoty regionalne. No ale uszanuję decyzję. Choć jej nie podzielam. Podejrzewam że koledzy z Zarządu LKP też czują żal. Kto w zamian? Dawid? Kuba?
Lancia Prisma 1,6IE Symbol '87 (tak tak, dalej u mnie), Lancia Y 1.2 2003 grudzień - ostatni miesiąc produkcji, Lancia Lybra SW 2.0 '99 i nigdy nie widziała gazu; Lancia Gamma Coupe - o tym śnię :)
Tel. 503124557-Orange
Obrazek
Po czym poznać, że komputer uzyska świadomość? Że zamiast informatyka będzie przychodził do niego psycholog.

Rafako

Re: Region Opolski

Post autor: Rafako » 02 lut 2012, 13:26

romlen pisze:Za mojej kadencji był taki mały "zamordyzm" i rezygnujący PR musiał wskazać następcę chcącego podjąć się tego zadania, wówczas to mógł odejść. Nie można było doprowadzić do bezkrólewia. Nie będę wnikał czy słuszne to było. Obecnie jesteśmy bardziej liberalni i Alan mógł odejść na własne życzenie. Szkoda, bo podobnie jak kiedyś Arkaszka na Mazowszu, tak Alan miał mnóstwo pomysłów na następne zloty/spoty regionalne. No ale uszanuję decyzję. Choć jej nie podzielam. Podejrzewam że koledzy z Zarządu LKP też czują żal. Kto w zamian? Dawid? Kuba?
Roman, proszę Cię :roll: :roll: :roll:
"Rezygnujący PR musiał wskazać następcę". A co byście mu zrobili, gdyby nie wskazał :?: ;)
Dostałby 40 batów na gołe pięty czy nakazalibyście mu zapłacenie abonamentu RTV za 3 lata z góry :?: : gafa :
Przecież to wszystko jest dobrowolne, więc nie ma mowy o żadnym egzekwowaniu wskazywania następcy itd, to po pierwsze. Po drugie, o ile mnie pamięć nie myli, Opolskie jako samodzielny Region w LKP, powstało na wyraźne nalegania osób aktywnych w Regionie a szczególnie wyróżniającego się swoją aktywnością Alana.
Jeśli więc nie zgłosi się godny następca, Zarząd (w mojej opinii) zawsze ma jakieś wyjście "w zanadrzu".
Serdecznie pozdrawiam.

Awatar użytkownika
romlen
Założyciel LKP
Założyciel LKP
Posty: 4372
Rejestracja: 12 sty 2005, 0:00
Skype: romlen
Imię: Roman
Lokalizacja: Lyski koło Raciborza

Re: Region Opolski

Post autor: romlen » 02 lut 2012, 14:04

Rafako pisze:Roman, proszę Cię :roll: :roll: :roll:
"Rezygnujący PR musiał wskazać następcę". A co byście mu zrobili, gdyby nie wskazał :?: ;)
Dostałby 40 batów na gołe pięty czy nakazalibyście mu zapłacenie abonamentu RTV za 3 lata z góry :?: : gafa :(...)
Batów w pięty nie dostanie :) Oczywiste że nie ma siły aby kogoś zmusić, w każdym razie byłem przeciw bezkrólewiu w regionach.
Lancia Prisma 1,6IE Symbol '87 (tak tak, dalej u mnie), Lancia Y 1.2 2003 grudzień - ostatni miesiąc produkcji, Lancia Lybra SW 2.0 '99 i nigdy nie widziała gazu; Lancia Gamma Coupe - o tym śnię :)
Tel. 503124557-Orange
Obrazek
Po czym poznać, że komputer uzyska świadomość? Że zamiast informatyka będzie przychodził do niego psycholog.

Awatar użytkownika
Dawid
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 4784
Rejestracja: 11 lip 2009, 17:48
Imię: Dawid
Lokalizacja: Głuchołazy

Re: Region Opolski

Post autor: Dawid » 02 lut 2012, 17:00

Skoro padło moje imię odpowiadam.Ja stanowczo nie. Brak czasu.Ot tyle.Moim zdaniem, Kuba również nie.Bez urazy ale brak predyspozycji.Jeśli mogę sobie pozwolić na małą propozycję....Kol.Kecajgo :L)
Były:
Fiat Cinqecento 700 93r
Fiat Seicento 900 design Sporting 01r
Lancia Delta II 2.0 16V 93r
Lancia Kappa SW 2.4 JTD +soft 99r
Lancia Y 1.2 01r
Fiat Bravo II 1.9 MJet +soft 08r
Fiat Stilo Multiwagon 1.9 JTD 03r
Fiat Stilo Abarth 2.4 04r
Lancia Delta Platino 1.6 MultiJet 10r
Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V 05r
Lancia Musa Platino 1.4 16V 07r

Jest:
Fiat Freemont Lounge 2.0 MultiJet FWD 14r
Alfa Romeo Giulietta Distinctive 2.0 JTDm 11r
Yamaha FJR 1300 A

Nie staraj się wszystkiego zrozumieć bo wszystko stanie się niezrozumiałe

Awatar użytkownika
wujekp
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6894
Rejestracja: 03 paź 2006, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Region Opolski

Post autor: wujekp » 02 lut 2012, 21:37

romlen pisze:Za mojej kadencji był taki mały "zamordyzm" i rezygnujący PR musiał wskazać następcę chcącego podjąć się tego zadania, wówczas to mógł odejść. Nie można było doprowadzić do bezkrólewia. Nie będę wnikał czy słuszne to było. Obecnie jesteśmy bardziej liberalni i Alan mógł odejść na własne życzenie. Szkoda, bo podobnie jak kiedyś Arkaszka na Mazowszu, tak Alan miał mnóstwo pomysłów na następne zloty/spoty regionalne. No ale uszanuję decyzję. Choć jej nie podzielam. Podejrzewam że koledzy z Zarządu LKP też czują żal. Kto w zamian? Dawid? Kuba?
Romek,
Proszę Cię :lol: :lol: :lol:
Ty to wiesz jak mi humor poprawić :D
Dziękuję Alanowi za wysiłki włożone w animację regionu, a co dalej zobaczymy. Region to ludzie i to oni muszą chcieć i działać.
Pozdrawiam
Wujek (p)
Lancia Delta III 1.8 tbi, Fiat Croma 2.4
była: Lancia Kappa 2.0T, "Lancia" Voyager/Chrysler T&C 3.8

Liczby nie kłamią, ale kłamcy liczą ...
Jeśli chcesz do mnie napisać wybierz raczej maila zamiast PW - wujekp(małpa)lanciapolska.org - mogę odpowiadać z opóźnieniem na PW :)

Awatar użytkownika
faraon
Moderator Globalny
Moderator Globalny
Posty: 7276
Rejestracja: 09 gru 2009, 21:50
Skype: nie używam
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Region Opolski

Post autor: faraon » 02 lut 2012, 21:52

Dawid pisze:Skoro padło moje imię odpowiadam.Ja stanowczo nie. Brak czasu....
Przypominam Ci o pociągnięciu Zlotu Ogólnopolskiego w 2013 roku na Dolnym Śląsku. Remember :!: :!:
Samochodem kieruje głowa. Ręce i nogi to tylko robole ...
Niewidomy może jeździć samochodem ..... - jako pasażer ....

ZAPRASZAM DO SKLEPIKU KLUBOWEGO - TAKICH GADŻETÓW NIE KUPISZ NIGDZIE :!: :!: :!: <<<- klik

Kappa Coupe 3.0 24v automat nr 191 - 1997 - KLIK
FIAT Croma II; 2.4 M-Jet automat - 2008 - KLIK
była =>Kappa SW 2.0 20v + LPG - 1997 - KLIK
była =>Delta HPE 1,6 + LPG Vialle - 1999 - KLIK
Były: Syrena 105 (1974, 1979); PF 125p (1980, 1987); Polonez (1989); MB W123 (1983); Palio weekend (1998); IVECO TD (1998)

Awatar użytkownika
Gros
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2700
Rejestracja: 22 maja 2011, 19:44
Imię: BogdanA
Lokalizacja: Osterode -Mazury Zachodnie

Re: Region Opolski

Post autor: Gros » 02 lut 2012, 22:02

Jak z wielką pompą zaczeliscie tak z wielkim hukiem spadliscie
Ostatnio zmieniony 02 lut 2012, 22:10 przez Gros, łącznie zmieniany 1 raz.
:lol: : gafa : :bitwa:

Alan

Re: Region Opolski

Post autor: Alan » 02 lut 2012, 22:07

Gros pisze:Jak z wielką pompą zaczekajcie tak z wielkim hukiem spadliscie
Ale że o co chodzi? 8-O

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Opolskie :::”