Lybra - żarówki świateł przednich

Awatar użytkownika
Bonk
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 141
Rejestracja: 05 sie 2007, 0:00
Lokalizacja: Łódź

Lybra - żarówki świateł przednich

Post autor: Bonk » 02 paź 2007, 23:50

Dzis Lyberka powitala mnie zapalonym checkiem i zolta ikonka z zarowka. Po szybkich ogledzinach - padnieta prawa przednia postojowa zaroweczka :(
Na wstepie powiem, ze nie znam sie na autkach zabardzo ani na calej otoczce motoryzacyjnej ;)
Zaczalem patrzec sobie jaki wybor jest w zarowkach. Akurat oferte philipsa przejrzalem. Pytanie do Was oplaca sie inwestowac w firmowe zaroweczki? Moze jakies zarowki polecacie do Lybry?
Cos wiecej warte sa zaroweczki philipsa z serii np. power2night, bluevision itp. (mowie tu juz o nie tylko pozycyjnych oczywiscie) czy to tylko belkot marketingowy?
Lancia Lybra Berlina ;)
1,8 VVT 130KM '00
Zapraszam na http://www.GoldenLine.pl do grupy LKP!

Awatar użytkownika
Dudi
Członek Zarządu LKP
Członek Zarządu LKP
Posty: 12270
Rejestracja: 30 sie 2007, 0:00
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Re: Lybra - zarowki

Post autor: Dudi » 03 paź 2007, 9:07

"Bonk" pisze:Dzis Lyberka powitala mnie zapalonym checkiem i zolta ikonka z zarowka. Po szybkich ogledzinach - padnieta prawa przednia postojowa zaroweczka :(
Na wstepie powiem, ze nie znam sie na autkach zabardzo ani na calej otoczce motoryzacyjnej ;)
Zaczalem patrzec sobie jaki wybor jest w zarowkach. Akurat oferte philipsa przejrzalem. Pytanie do Was oplaca sie inwestowac w firmowe zaroweczki? Moze jakies zarowki polecacie do Lybry?
Cos wiecej warte sa zaroweczki philipsa z serii np. power2night, bluevision itp. (mowie tu juz o nie tylko pozycyjnych oczywiscie) czy to tylko belkot marketingowy?
Nie wiem jak Ty kolego, ale ja ostatnio kupiłem żaróweczke pozycyjną Osram za 22,00 PLN. Zobaczę jaka będzie jej żywotność, natomiast do mijania kupiłem jakiejś innej firmy (H7) za 19pln i też zobacze ile wytrzyma. Natomiast co do żarówek bluevision, to może i świecą one troche lepiej niż tradycyjne ale trzeba mieć dobre oko żeby to wychwycić :)
Dudi
Fiat Brava 80 16v SX / Alfa Romeo 156 2.0 16v Selespeed / Lancia Lybra SW 1.9 JTD 115 LX Verde Olimpia
Alfa Romeo Giulietta 1.4 Multiair 170KM Distinctive
Fiat Fullback 2.4 MJ LuxNAV 180KM
Nysa Towos 522 '86 (do poprawek) / YAMAHA YZF-R6 (eeeeeeeRRRRRRrrrrr sześć)
Obrazek
Obrazek

Tomecki
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 66
Rejestracja: 22 gru 2006, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Lybra - zarowki

Post autor: Tomecki » 03 paź 2007, 9:53

Sprawdz jeszcze czy kabelek sie nie poluzował. U mnie tak jest i czasami postojówka prawa się świeci i nie ma checka ale generalnie check jest i sygnalizując awarię (od poczatku lipca ...) . Nie mam czasu (a przynajmniej tak sie tłumacze) na poprwienie tych kabelków....
Pozdrawia Was Tomecki oraz
Lybra SW 1.8 w czarnej perle

Awatar użytkownika
BJK
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 351
Rejestracja: 09 sie 2007, 0:00
Lokalizacja: Warszawa (wcześniej Piła, Szczecin, Londyn)
Kontakt:

Lybra - zarowki

Post autor: BJK » 03 paź 2007, 12:29

Ja sobie kupiłem Phillipsa H7 i jakoś świecą :)
W nocy jest trochę lepiej niż na tych, które były wcześniej (nie wiem jakie były wcześniej bo nie ja zakładałem :D )
Co do żywotności to nie wiem - pożyjemy, zobaczymy...

Awatar użytkownika
Bonk
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 141
Rejestracja: 05 sie 2007, 0:00
Lokalizacja: Łódź

Lybra - zarowki

Post autor: Bonk » 03 paź 2007, 12:40

"BJK" pisze:Ja sobie kupiłem Phillipsa H7 i jakoś świecą :)
Z jakiejs konkretnej serii philipsa? Strasznie duzy wybor roznych wynalazkow maja ;)
Lancia Lybra Berlina ;)
1,8 VVT 130KM '00
Zapraszam na http://www.GoldenLine.pl do grupy LKP!

kartonik
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 611
Rejestracja: 08 mar 2005, 0:00
Imię: Marek
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Lybra - zarowki

Post autor: kartonik » 03 paź 2007, 19:51

"Dudi" pisze:
Nie wiem jak Ty kolego, ale ja ostatnio kupiłem żaróweczke pozycyjną Osram za 22,00 PLN. Zobaczę jaka będzie jej żywotność...
Jezuuuuusie 8O Toz to wywalenie 22 zlotych w bloto! Spali Ci sie juz niedlugo. Ja kupuje od dosc dawna takie po 1 zl (slownie: jeden zlotych polskich), ale przewaznie po 5 w komplecie, bo juz mi sie znudzilo jezdzic co chwile na stacje benzynowa p zarowki.

pzdr,

m

kartonik
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 611
Rejestracja: 08 mar 2005, 0:00
Imię: Marek
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Lybra - zarowki

Post autor: kartonik » 03 paź 2007, 19:54

"Bonk" pisze:
"BJK" pisze:Ja sobie kupiłem Phillipsa H7 i jakoś świecą :)
Z jakiejs konkretnej serii philipsa? Strasznie duzy wybor roznych wynalazkow maja ;)
Kolego, szkoda Twojej cennej energii. Nie zobaczysz zadnej roznicy. Najprostszy sposob na trudny wybor, to pojsc na CPN i poprosic zarowki philipsa. I tak sie spala...

kartonik
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 611
Rejestracja: 08 mar 2005, 0:00
Imię: Marek
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Lybra - zarowki

Post autor: kartonik » 03 paź 2007, 20:01

"Bonk" pisze:
"BJK" pisze:Ja sobie kupiłem Phillipsa H7 i jakoś świecą :)
Z jakiejs konkretnej serii philipsa? Strasznie duzy wybor roznych wynalazkow maja ;)
Kolego, szkoda Twojej cennej energii. Nie zobaczysz zadnej roznicy. Najprostszy sposob na trudny wybor, to pojsc na CPN i poprosic zarowki philipsa. I tak sie spala...

Awatar użytkownika
kubi2
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 147
Rejestracja: 15 paź 2006, 0:00
Lokalizacja: Toruń

Lybra - zarowki

Post autor: kubi2 » 03 paź 2007, 21:11

A mi sie kiedys dosyc czesto palily zaroweczki, az pewnego dnia pojechalem do salonu Hondy, gdzie zalozyli ich fabryczne i (odpukac) swieca do dzis. Niestety nie pamietam ile placilem, ale jak na razie to wytrzymaly juz 3X tyle co inne.
Lybra 1,8 - już nie :(

Mart27

Lybra - zarowki

Post autor: Mart27 » 04 paź 2007, 8:52

ale przecież powszechnie wiadomo że przepalone żaróweczki to taka przypadłość Lybry i co jakiś czas trzeba się z tym liczyć :(

Awatar użytkownika
BJK
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 351
Rejestracja: 09 sie 2007, 0:00
Lokalizacja: Warszawa (wcześniej Piła, Szczecin, Londyn)
Kontakt:

Lybra - zarowki

Post autor: BJK » 04 paź 2007, 14:20

"Bonk" pisze:
"BJK" pisze:Ja sobie kupiłem Phillipsa H7 i jakoś świecą :)
Z jakiejs konkretnej serii philipsa? Strasznie duzy wybor roznych wynalazkow maja ;)
Jak się podniosę z wyrka i pójdę do auta to Ci powiem, bo mam fabryczną żarówkę w zapasie w opakowaniu po Phillipsie...


Edit:

No więc podniosłem się z łóżka i mam nr żarówek: Phillips H7 12972 LL

JackMedyk
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 2
Rejestracja: 02 lut 2010, 17:48
Lokalizacja: Głogów

Światła pozycyjne Lancia Lybra 1.8 kombi 2000rok-(żarówki)

Post autor: JackMedyk » 02 lut 2010, 18:35

Nie mogę dostać żarówek do świateł pozycyjnych przód w/w modelu są to zarówki W5WB 5W oraz tył R10W 10W i boczne kierunki PY5W 5W; przód i tył kierunki PY21W 21W DODATKOWO: światła cofania, stopu i tył przeciwmgłowe P21W 21W. Jeżeli ktoś może mi pomóc z góry dziękuje. Mieszkam w Głogowie woj. dolnośląskie.

Awatar użytkownika
LybraSW
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 647
Rejestracja: 24 lut 2008, 0:00
Imię: Michal
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Odp: Światła pozycyjne Lancia Lybra 1.8 kombi 2000rok-(żarów

Post autor: LybraSW » 02 lut 2010, 20:09

A gdzie szukasz ???? Co do pozycyjnych i tylnych to są na każdych stacjach benzynowych. Na pewno na tych gdzie stają Tiry. Po za tym w każdym motoryzacyjnym ( nie ważne jaka marka ) koszt żarówekw tylnej lampy plasuje się na poziomie 4 paka lepszego piwa. Pozdro. Jak już wymieniasz, to polecam żarówki LED. Nie przepalają się co 4 miesiące ;)
Była - Lancia Lybra SW 2.4 JTD Bicolore - lll miejsce w konkursie piękności na zlocie LKP w Sielpii
Ford Focus II FL 1.6 TDCI 2010r
Cannondale F800 Lefty
Cięższa połówka MonikiSW

krzysio_18
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 271
Rejestracja: 01 maja 2010, 20:01
Lokalizacja: Częstochowa

Lybra - żarówki

Post autor: krzysio_18 » 08 maja 2010, 14:46

Witam,możecie mi podpowiedzieć jakie żarówki są do świateł postojowych?
Pozdrawiam

Edit: Światła pozycyjne to H6w czy H4W ?

Awatar użytkownika
mr.kura
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1493
Rejestracja: 20 lut 2009, 0:00
Imię: Paweł
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Lybra - żarówki

Post autor: mr.kura » 08 maja 2010, 15:31

jest coś takiego "INSTRUKCJA OBSŁUGI" warto czasem tam zajrzeć, a nie zaśmiecać forum. :|

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”