Lybra - pęknięta sprężyna zawieszenia

Awatar użytkownika
volf
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 3996
Rejestracja: 07 sty 2007, 0:00
Lokalizacja: powiat Bełchatów

Re: Lybra - pęknięta sprężyna zawieszenia

Post autor: volf » 15 gru 2014, 18:07

papawhiski pisze:Pomyśl, pasek ma wielowaHacz, bo chyba od takiej wersji chcesz kupic, co oznacza inna prace zawieszenia, charakterystykę i takie tam...
B3 i wielowahacz :lol:
Kolego pomyliłeś z B5 :)
KAPPA TDS & JTD

Awatar użytkownika
prezesjm
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2062
Rejestracja: 03 lip 2005, 0:00
Imię: Janusz
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Lybra - pęknięta sprężyna zawieszenia

Post autor: prezesjm » 15 gru 2014, 21:29

morafi pisze:Kolego "prezesjm"
Oczywiście podzwoniłeś już po sklepach które mają takie sprężyny w ofercie. Poprosiłeś o ewentualny rabat od ceny ? - Nie, czekałem az do mnie zadzwonia :D
Oczywiście ze dzwoniłem, szukałem i ceny były zupełnie inne niz te 130zł - skoro podajesz takie informacje co do ceny to miałem nadzieje ze sa potwierdzone i ze wiesz gdzie można takowe w takiej cenie dostać a nie gdybanie...

Z tego co chodziłem, dzwoniłem po wsi:
Pierwszy mechanik - nie ma i nie będzie
Drugi mechanik - sa, ale akurat nie ma a jak będą to po 180zł
I sklep - nie ma, ale jak będą to po 185
II sklep - możemy zamówić po 195
Kolego "papawhiski" - sklep inter cars - 185zł - a co do tych sprezyn z Paska to swoim postem chciałem potwierdzić ze te sprężyny nie pasują ;) a nie sie przy nich upierać

pojawiła się nowa oferta w necie - Nowe sprężyny po 148 zł sztuka - kupione, zamówione.
Najtańsze jakie udało mi się wyszukać.

Pozdrawiam
Co do rabatu to już każdy ma inną zdolność do negocjacji :lol:
Podałem Ci w poprzednim poście link do aukcji i tam była cena 145 PLN bez ceregieli więc nie wiem w czym problem. Przy zakupie bezpośrednim ( nie przez Allegro czyt. bez prowizji Allegro) bez większego starania uzyskałbyś pewnie cenę troszku poniżej 140 PLN/szt. Popyt jak wiadomo nakręca cenę , całkiem niedawno można było zakupić takie sprężyny po 130 PLN.
Pozdrawiam.

papawhiski
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 211
Rejestracja: 15 paź 2009, 18:32
Lokalizacja: Rzeszow- Maniago (IT)
Kontakt:

Re: Lybra - pęknięta sprężyna zawieszenia

Post autor: papawhiski » 16 gru 2014, 20:11

volf pisze:
papawhiski pisze:Pomyśl, pasek ma wielowaHacz, bo chyba od takiej wersji chcesz kupic, co oznacza inna prace zawieszenia, charakterystykę i takie tam...
B3 i wielowahacz :lol:
Kolego pomyliłeś z B5 :)

fakt, nie doczytałem, ale tym bardziej bym tego tam nie wsadzał,

zeb5
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 16
Rejestracja: 10 lut 2015, 12:55
Imię: ZBYSZEK
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

Re: Lybra - pęknięta sprężyna zawieszenia

Post autor: zeb5 » 14 maja 2015, 21:22

Witam. Odświeżę trochę temat. Właśnie moja Lucynka dostała nowe sprężynki na przód. I teraz mam pytanie. Czy po wymianie sprężyn trzeba ustawiać na nowo zbieżność? Mechanik stwierdził, że za parę dni , jak sprężyny się ułożą trzeba ustawić zbieżność. Nie wiem , czy chce mnie naciągnąć na kasę , czy należy taki zabieg wykonać?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenie i hamulce”