LYBRA - spalone żarówki

Awatar użytkownika
mors
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 206
Rejestracja: 19 sty 2006, 0:00
Lokalizacja: Gliwice

LYBRA - spalone żarówki

Post autor: mors » 06 mar 2007, 16:05

Są jakieś postępy w naprawie ? Co na to ten elektronik ?

Awatar użytkownika
Zbyszek
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 76
Rejestracja: 10 lip 2005, 0:00
Lokalizacja: Tychy

LYBRA - spalone żarówki

Post autor: Zbyszek » 06 mar 2007, 20:14

Postępy znaczące. Po drugim pobycie w Servisie AUTO - Hit Tychy oraz "prywatnie" u mechanika z tegoz servisu, dziś odebrałem samochód. Jak na razie wszystko funkcjonuje normalnie - powróciło do ustawien fabrycznych. Nie miałem mozliwosci bezposredniej rozmowy z mechanikiem, ale z opisu i zapłaciłem za " NAPRAWA UKŁADU ELEKTRYCZNEGO W ZESTAWIE WSKAZNIKÓW oraz w SKRZYNCE BEZPIECZNIKÓW"
Nic wiecej.
Teraz - skoro już znają problem - mozna zapewn umówić sie u nich na usuniecie podobnej usterki.
LYBRA SW 2,4jtd INTENSA
(już ex LYBRA SW 2,0 / 20V Bi-Power NAVI / Tiptronic
(ex DEDRA SW 1,6/16V Bi-Power 1998)

Awatar użytkownika
Zygi
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 296
Rejestracja: 07 lut 2006, 0:00
Lokalizacja: Konstancin woj.mazowieckie

LYBRA - spalone żarówki

Post autor: Zygi » 06 mar 2007, 20:25

Może napisz ile taka przyjemność Cię kosztowała...o ile to nie tajemnica. Napewno część użytkowników to interesuje :wink:
Od czasu do czasu kierowca Kappy 2.4jtd, Kappy 2.4jtd SW oraz Ducato 2.3jtd.
A na własność Kelly's MAGIC black;)

Awatar użytkownika
mors
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 206
Rejestracja: 19 sty 2006, 0:00
Lokalizacja: Gliwice

LYBRA - spalone żarówki

Post autor: mors » 07 mar 2007, 1:49

"Zbyszek" pisze:Postępy znaczące. Po drugim pobycie w Servisie AUTO - Hit Tychy oraz "prywatnie" u mechanika z tegoz servisu, dziś odebrałem samochód. Jak na razie wszystko funkcjonuje normalnie - powróciło do ustawien fabrycznych. Nie miałem mozliwosci bezposredniej rozmowy z mechanikiem, ale z opisu i zapłaciłem za " NAPRAWA UKŁADU ELEKTRYCZNEGO W ZESTAWIE WSKAZNIKÓW oraz w SKRZYNCE BEZPIECZNIKÓW"
Nic wiecej.
Teraz - skoro już znają problem - mozna zapewn umówić sie u nich na usuniecie podobnej usterki.
Czułbym się zobowiązany gdybyś dał mi jakis namiar prywatny na tego elektronika z serwisu. Obojętnie mail PW czy gg. Jestem o krok od kupna licznika (ktoś sprawdza czy podpasuje) za 350 zł plus mój elektronik chce symboliczne 100 zł za wymiane tego czegoś w liczniku więc dla mnie byłoby to co najmniej 450 zł. Może Twój magik da rade taniej ??

ODPOWIEDZ

Wróć do „Instalacja elektryczna”