Lybra - Elektryka, szukam przycisków

Awatar użytkownika
E-tnic
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 107
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:04
Lokalizacja: Puławy

Lybra - Elektryka, szukam przycisków

Post autor: E-tnic » 25 sie 2009, 10:39

witam. Poszukuję przełączników(tych plastikowych rzeczy które wciskamy by otworzyć szybki). Wyłamane mam plastikowe elementy i czasem ten przełącznik wypada - dotyczy przednich szyb. Może wiecie gdzie to kupić lub czy można używać jakiś uniwersalnych. Aha jeszcze jedno pytanko. Ja jako kierowca mogę otworzyć okno pasażera z przodu ale go już nie zamknę (niedawno L kupiłem i ten z komisu miał jakiś patent na zamknięcie jej ale nie wiem jaki jak wyjmę ten przełącznik i wciskam palcem przycisk zamykania to on klika ale szyba się nie porusza i muszę domykać z drugiej strony)
Ostatnio zmieniony 25 sie 2009, 10:40 przez Nat, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: zachowuj proszę szyk tematu (typ_lancii myślnik problem)

Awatar użytkownika
szatan
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 390
Rejestracja: 11 mar 2008, 0:00
Imię: Marek
Lokalizacja: Ruda Śląska

Odp: Lybra - Elektryka, szukam przycisków

Post autor: szatan » 25 sie 2009, 16:32

:link:

zapytaj sie czy maja jeszcze dostepne, no chyba ze chodzi o strone pasazera

pieeeetreeeek
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 39
Rejestracja: 04 sie 2007, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Odp: Lybra - Elektryka, szukam przycisków

Post autor: pieeeetreeeek » 27 sie 2009, 16:59

witam !!!
jak możesz zrób zdjęcie tych wyłamanych elementóe i podeślij mi na priva albo umieśc tu to zobacze może da się naprawić ja ostatnio sobie poprostu dorobiłem kawałek przycisku od przedniej szyby i narazie działa

megabayt
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 24
Rejestracja: 02 wrz 2009, 20:46
Lokalizacja: Poznań

Odp: Lybra - Elektryka, szukam przycisków

Post autor: megabayt » 02 wrz 2009, 21:06

Witam

Mam ten sam problem z tymi przyciskami. Też kupiłem w komisie L i juz nie było dwóch przycisków. Trudno je dostać. A na domykanie bez przycisku sposób jest prosty ;) W otworze po przełączniku są dwa przyciski. Pierwszy który widać otwiera szybę a jak zajrzysz troszkę głębiej to po prawej stronie tego otworu jest drugi zamykający szybę.

Jak znajdziesz gdzies te przełaczyniki to daj mi znać na PW chętnie też zakupię :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Instalacja elektryczna”