Lybra - schemat elektryczny oraz blokada klapki od wlewu

Awatar użytkownika
E-tnic
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 107
Rejestracja: 18 sie 2009, 12:04
Lokalizacja: Puławy

Lybra - schemat elektryczny oraz blokada klapki od wlewu

Post autor: E-tnic » 04 wrz 2009, 12:48

WItam

Szukam schematu instalacji elektrycznej, ponieważ mam mały problem z zamykanie przedniej szyby od pasażera przez kierowce, myślę że to przekaźnik, ale nie wiem który to. A drugi problem to taki, że nie mam możliwości blokowania zamkiem klapki od wlewu paliwa. Wykręciłem zamek i okazało się, że tam nic nie ma (pewnie poprzedni właściel miał problem z centralnym i odłączył wszystko - poradźcie czy można kupić korek od wlewu z zamkiem (bo to najprostrzy sposób), czy postarać się i szukać na szrocie kompletu z siłownikiem. Może wiecie czy gdzieś w lubelskim stoi Lybra na części?

Awatar użytkownika
gpo
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 40
Rejestracja: 13 gru 2007, 0:00
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Lybra - schemat elektryczny oraz blokada klapki od wlew

Post autor: gpo » 04 wrz 2009, 21:23

Witam siłowniki klapki wlewu widziałem ostatnio na allegro chyba około 20 zł
ja swój też miałem uszkodzony kupiłem w serwisie razem z zamkiem za 63 zł
przykręca się go trzema wkrętami od strony wlewu i podpina wtyk elektryczny i po robocie, natomiast nie wiem gdzie powinien być ten czerwony sznureczek od otwierania awaryjnego bo w kombi cały tamten rejon zasłania tuba basowa.
pozdrawiam

Awatar użytkownika
Sebastian
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 2573
Rejestracja: 24 paź 2007, 0:00
Imię: Sebastian
Lokalizacja: DW

Odp: Lybra - schemat elektryczny oraz blokada klapki od wlew

Post autor: Sebastian » 05 wrz 2009, 7:04

gpo pisze:natomiast nie wiem gdzie powinien być ten czerwony sznureczek od otwierania awaryjnego bo w kombi cały tamten rejon zasłania tuba basowa.
U mnie jest on przyklejony taśmą do górnej części subwoofera - zakończony pętelką ;)
jest: Yamaha FZS 600, Yamaha JogRR, Kymco Downtown 300i, Taczka Duster 1.3
było m.in.: Lancia Lybra 2.4 JTD Intensa, Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm, Lancia Ypsilon 1.2 16V (zygmunt zabrał)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Instalacja elektryczna”