Lybra 1.9 JTD - przekaźnik nawiewu w kabinie

TMkawa86
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 1
Rejestracja: 03 lis 2013, 17:19
Imię: KAFAR
Lokalizacja: Wypełnij to pole

Lybra 1.9 JTD - przekaźnik nawiewu w kabinie

Post autor: TMkawa86 » 30 gru 2016, 11:55

Witam piszę z następującym problem, a więc chodzi o wentylator nawiewu w kabinie. Zacznę od początku, pare lat temu ów wentylator spalił się, tak się składa że mam teścia elektryka i przewinął mi ten silnik i wymienił zepsute tyrystory, to było z 3 lata temu i wszystko grało po regeneracji. Miesiąc temu oddałem auto do blacharza bo podłogę remontował, odebrałem i wszystko ok działało, aż nagle po paru dniach przestał tak od sobie pracować wentylator. Najpierw sprawdziłem kostkę niby jest prąd potem wyciągnąłem wentylator i profilaktycznie wymieniliśmy tyrystory i podłączyliśmy na krótko i działa wentylator po założeniu go na swoje miejsce nadal nie działa tylko nie raz w momencie wkładanie wtyczki zaskakuje jeden impuls i staje martwy dalej. Wnioskuje że to może być jakiś przekaźnik ale w instrukcji nic o tym nie ma są tylko te pod kierownicą i za akumulatorem, ale tam nie ma nic związane z nawiewem, rozbierając schowek zauważyłem że tam są jakieś ale nie wiem za co są odpowiedzialne za to. Może ktoś miał taki problem. Proszę o pomoc.
Ostatnio zmieniony 30 gru 2016, 17:23 przez Dudi, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Prosimy umieszczać posty w odpowiednim dziale!

Wróć do „Instalacja elektryczna”