Spotkanie prywatne po wielu latach znajomości - relacja

Grupa Śląsk i Małopolska

Moderatorzy: ciociaE, andrzej1

Awatar użytkownika
romlen
Założyciel LKP
Założyciel LKP
Posty: 4372
Rejestracja: 12 sty 2005, 0:00
Skype: romlen
Imię: Roman
Lokalizacja: Lyski koło Raciborza

Spotkanie prywatne po wielu latach znajomości - relacja

Post autor: romlen » 13 cze 2005, 22:43

Witam.

12 czerwca 2005 odbyło się małe prywatne spotkanie w Raciborzu z moim znajomym. Nasza znajomość sięga czasów LCV, jednak każda znajomość internetowa nie zastąpi normalego uścisku dłoni. Tak też miało miejsce właśnie w niedzielę 12 czerwca. Nie mieliśmy zbyt dużo czasu na rozmowy, wiadomo czas leci a do roboty w poniedziałek każdy z nas musi się meldować :)

Przemek ma obecnie dwie Lancie. Są to Delty, pierwsze wersje, jedna to HF, druga GTie. HF to oczko w głowie, obecnie przechodzi renowację, odbywa się to z problemami z powodu braku czasu i możliwości finasowych. Nie ma obecnie dostępu do internetu stąd nie może uczestniczyć w życiu Klubu, nie może się zarejestrować na forum. Stąd obiecałem, że pomogę mu pisząc właśnie ten post. Podzielę to na kilka podsekcji:

Rynienki dla HF-ki i maska

Normalnie w Prismie czy Delcie rynienki są stojące i ciągną się przez całą długość dachu. W wersji HF bywały rynienki schodzące na płasko pod koniec, podkreślając sportowy charakter samochodu. Nie mam zdjęcia aby to przedstawić. Szuka właśnie takich rynienek a także części karoserii (głównie maski z profilem [garbem]) i innych. Piszcie do niego smsy i dzwońcie, zwłaszcza prośba do naszych posiadaczy Delt, ma kilka pytań technicznych!

Klimatyzacja do GTie

Bywały wersje zarówno Prismy jak i Delty z klimatyzacją. Przemek poszukuje kompresora i całego osprzętu do tego, łącznie z panelem w kokpicie.

Części do Delty do sprzedania

Posiada całą kolekcję części mechanicznych, blacharskich do tego samochodu. Wiele z nich nie przyda się i jest skłonny je odsprzedać. Jeśli interesuje Was jakaś rzecz to brać i dzwonić.

Jest producentem kabin sypialnych

Może mało ten temat Was zaintersuje, ale być może ktoś z Was ma styczność z samochodami ciężarowymi. Jego firma produkuje kabiny sypialne i spoilery do samochodów ciężarowych. Są wykonane z nietoksycznych tworzyw, środek w welurze. Zeskanowany prospekt do pobrania:
http://www.studiobit.pl/~romlen/ks/truckservice_1.jpg
http://www.studiobit.pl/~romlen/ks/truckservice_2.jpg

...i podejmie się wykonania innych elementów nadwozia

No właśnie. I tu sądzę że ktoś z Was już się tym zainteresuje. Chodzi mianowicie o to, że jest w stanie wykonać różnego rodzaju spoilery, owiewki i inne elementy z lekkich materiałów. Widziałem projekty tuningu wizualnego malucha, i musze powiedzieć że maluch a'la Porsche 959 robi wrażenie.

Tyle by było kryptoreklamy 8) Jeśli już uda mu się zdobyć dostęp do internetu i zarezerwować sobie czas na forum i Klub, wówczas mamy kolejnego wartego człowieka w naszym gronie. Na razie nie dziwmy się mu, zapracowany chłopak z niego :)

Jeśli ktoś będzie w stanie pomóc w tych wyszczególnionych wyżej punkatch, prosi o kontakt pod swoim numerem 888-842-990.

Tak jak pisałem na początku, czasu na grilla przy piwku nie było, po przejęciu go w mieście, poprowadziłem do mnie na plac. Następnie pojechaliśmy na pizze do sprawdzonej wiele razy pizzerii w Pstrążnej. I tak zastał nas wieczór. Ostatnie zdjęcia mówią same za siebie. Przekazałem kilka moich reklamówek (które rozdałem także na niedawnym zlocie na Górze Żar). Zastanawialiśmy się nad podkładkami pod tablice dla niego, jednak w Delcie z tyłu nie bardzo by pasowały. No chyba że Blash by zrobił specjalną wersję "low profil" :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 14 cze 2005, 12:34 przez romlen, łącznie zmieniany 1 raz.
Lancia Prisma 1,6IE Symbol '87 (tak tak, dalej u mnie), Lancia Y 1.2 2003 grudzień - ostatni miesiąc produkcji, Lancia Lybra SW 2.0 '99 i nigdy nie widziała gazu; Lancia Gamma Coupe - o tym śnię :)
Tel. 503124557-Orange
Obrazek
Po czym poznać, że komputer uzyska świadomość? Że zamiast informatyka będzie przychodził do niego psycholog.

Anonymous

Spotkanie prywatne po wielu latach znajomości - relacja

Post autor: Anonymous » 13 cze 2005, 23:14

I to jest ten tajemniczy gość z opisu :?: , jeżeli mozesz prześlij mu pozdrwienia :D



:D :twisted: :D

Awatar użytkownika
Adam L.
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 281
Rejestracja: 02 mar 2005, 0:00
Lokalizacja: Gliwice

Spotkanie prywatne po wielu latach znajomości - relacja

Post autor: Adam L. » 16 cze 2005, 8:09

Sliczna ta Delta i bardzo zadbana, namów swojego znajomego na kolejny zlot. Chciałbym zobaczyć ją z bliska. A HF to jaka wersja i który rocznik????????? :)

Awatar użytkownika
Kubek
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1773
Rejestracja: 26 maja 2005, 0:00
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Spotkanie prywatne po wielu latach znajomości - relacja

Post autor: Kubek » 17 cze 2005, 23:13

Romlen , widze ze rodzinke tez wprowadzasz pomalu w tajniki mocy Lanci ;)
Juz bez Lancia ale dalej w Klubie :)

Awatar użytkownika
romlen
Założyciel LKP
Założyciel LKP
Posty: 4372
Rejestracja: 12 sty 2005, 0:00
Skype: romlen
Imię: Roman
Lokalizacja: Lyski koło Raciborza

Spotkanie prywatne po wielu latach znajomości - relacja

Post autor: romlen » 18 cze 2005, 9:20

"Jaqob" pisze:Romlen , widze ze rodzinke tez wprowadzasz pomalu w tajniki mocy Lanci ;)
Rodzinka to stały punkt programu. Także nie tylko ja tak uważam, zobacz moje relacje ze spotów, na mojej stronie spotkania prywatne. Duża część to całe rodziny. I dobrze.
Lancia Prisma 1,6IE Symbol '87 (tak tak, dalej u mnie), Lancia Y 1.2 2003 grudzień - ostatni miesiąc produkcji, Lancia Lybra SW 2.0 '99 i nigdy nie widziała gazu; Lancia Gamma Coupe - o tym śnię :)
Tel. 503124557-Orange
Obrazek
Po czym poznać, że komputer uzyska świadomość? Że zamiast informatyka będzie przychodził do niego psycholog.

Awatar użytkownika
Torell007
Założyciel LKP
Założyciel LKP
Posty: 1363
Rejestracja: 09 sty 2005, 0:00
Imię: Michał
Lokalizacja: Gdynia

Spotkanie prywatne po wielu latach znajomości - relacja

Post autor: Torell007 » 19 cze 2005, 17:26

Może te materiały będą mu pomocne :

http://www.lanciapolska.org/modules.php ... =9944#9944
Wiele serc, jedno bicie, ciężarówki ponad życie ;-)

Obrazek

Anonymous

link nie działa

Post autor: Anonymous » 20 cze 2005, 13:46

Chciałbym zauważyć że u mnie nie działą ten link .
pozdr
tomekn

Awatar użytkownika
Kubek
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1773
Rejestracja: 26 maja 2005, 0:00
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Spotkanie prywatne po wielu latach znajomości - relacja

Post autor: Kubek » 20 cze 2005, 17:17

u mnie ino tyż !
Juz bez Lancia ale dalej w Klubie :)

Anonymous

Spotkanie prywatne po wielu latach znajomości - relacja

Post autor: Anonymous » 20 cze 2005, 18:29

Cocik macie walnięte w tych waszych kompach, bo umnie od rana działa za każdym naciśnięciem mychą :wink:


:D :twisted: :D

Anonymous

LINK

Post autor: Anonymous » 20 cze 2005, 20:27

U MNIE JEST COS TAIEGO "Wybrany przez Ciebie temat lub post nie istnieje"
POZDR
TOMEKN

Awatar użytkownika
Torell007
Założyciel LKP
Założyciel LKP
Posty: 1363
Rejestracja: 09 sty 2005, 0:00
Imię: Michał
Lokalizacja: Gdynia

Spotkanie prywatne po wielu latach znajomości - relacja

Post autor: Torell007 » 21 cze 2005, 0:06

Link działa ...
Wiele serc, jedno bicie, ciężarówki ponad życie ;-)

Obrazek

Anonymous

Spotkanie prywatne po wielu latach znajomości - relacja

Post autor: Anonymous » 21 cze 2005, 16:01

A ja ja wiem czemu niedziała wszystkim :lol:


:D :twisted: :D

Awatar użytkownika
Kubek
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1773
Rejestracja: 26 maja 2005, 0:00
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Spotkanie prywatne po wielu latach znajomości - relacja

Post autor: Kubek » 22 cze 2005, 1:29

no czemu ? :)
Juz bez Lancia ale dalej w Klubie :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Śląsk i Małopolska :::”