Kappa - autoalarm

Awatar użytkownika
romo
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 179
Rejestracja: 23 kwie 2004, 0:00
Lokalizacja: Złotoryja

Kappa - autoalarm

Post autor: romo » 07 maja 2004, 23:55

powiedzcie mi jak to jest z alarmek w kapce.dostalem instrukcje wiec cos wiem wiecej ale jeszcze sa problemy.otoz z autkiem dostalem tylko jeden klucz ktory steruje centralnym zamkiem i imoblajzerem.nie mam kluczy awaryjnych i kart kodowych.z tylu wynalazlem urzadzenie do wylaczania systemu alarmowego wiec autko chyba ma fabryczny alarm bo inaczej po kiego to ustrojstwo.wg instrukcji wlaczenie alarmu nastepuje po przekreceniu awaryjnym kluczem w tym wlasnie wylaczniku w bagarzniku i wlaczenie pstryczka w obudowie lampy nad lusterkiem[ktos juz w poprzednich postach pisal o tym pstryczku]obok tegootworka powinna byc czerwona dioda ale jak na razie jej nie widzialem.mam pewne obawy przed kombinowaniem poniewaz nie mam karty kodow i nie chce zablokowac autka a zreszta bez kluczyka nie wlacze urzdzenia.Kto z was ma czynny alarm :roll:
Romo Kappa 2000 Turbo (LPG)

Awatar użytkownika
sanchez
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 200
Rejestracja: 19 kwie 2004, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: autoalarm w kapie

Post autor: sanchez » 08 maja 2004, 9:38

mam pewne obawy przed kombinowaniem poniewaz nie mam karty kodow i nie chce zablokowac autka a zreszta bez kluczyka nie wlacze urzdzenia.
Tez mam fabryczny alarm, włączam i wyłączam go tylko tym przełącznikiem w bagażniku, i wszystko jest OK. Wydaje mi sie , że do czasowego odcięcia alarmu to w zupełności wystarcza, aczkolwiek nieraz po wyłączeniu alarmu po pewnym czasie zaczynają migac awaryjne ale tylko przez chwile. Bez karty kodowej i klucza -matki zdaje się że mogą byc problemy z dorobieniem kluczyków :cry: . Tak mi się wydaje.
Pzdr
k 2.4 - było i minęło.
??? ?? ?????? ,? ??????? ,?????? ??? ??????!

Anonymous

Re: Kappa - autoalarm

Post autor: Anonymous » 23 cze 2005, 22:24

"romo" pisze:powiedzcie mi jak to jest z alarmek w kapce.dostalem instrukcje wiec cos wiem wiecej ale jeszcze sa problemy.otoz z autkiem dostalem tylko jeden klucz ktory steruje centralnym zamkiem i imoblajzerem.nie mam kluczy awaryjnych i kart kodowych.z tylu wynalazlem urzadzenie do wylaczania systemu alarmowego wiec autko chyba ma fabryczny alarm bo inaczej po kiego to ustrojstwo.wg instrukcji wlaczenie alarmu nastepuje po przekreceniu awaryjnym kluczem w tym wlasnie wylaczniku w bagarzniku i wlaczenie pstryczka w obudowie lampy nad lusterkiem[ktos juz w poprzednich postach pisal o tym pstryczku]obok tegootworka powinna byc czerwona dioda ale jak na razie jej nie widzialem.mam pewne obawy przed kombinowaniem poniewaz nie mam karty kodow i nie chce zablokowac autka a zreszta bez kluczyka nie wlacze urzdzenia.Kto z was ma czynny alarm :roll:
Witam
Właścicielem Kappy zostałem dopiero tydzień temu i po zapoznaniu się z instrukcją doszedłem do wniosku, że też nie mam kompletu kluczy (jedynie do stacyjki z immobilizerem i mały do alarmu w bagażniku). Jednak alarm był wyłączony, a próby włączenia go kluczykiem na ON wywoływały zapalenie diody na konsoli na czerwono (chyba prawidłowo), a potem wycie alarmu. Przy lusterku wstecznym też nie ma odbiornika podczerwieni i włączanie/wyłączanie alarmu z kluczyka nie działa. Czy ktoś wie co można zrobić w takim przypadku?

Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”