Dobry zakład LPG w Krakowie?

Grupa Śląsk i Małopolska

Moderatorzy: ciociaE, andrzej1

Awatar użytkownika
Bichoń
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 5041
Rejestracja: 09 sie 2007, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Dobry zakład LPG w Krakowie?

Post autor: Bichoń » 24 sie 2007, 12:01

Witam
Szukam dobrego specjalisty do LPG w Krakowie. Chcialbym zrobic przeglad i poustawiac to i owo, bo na razie jestem przerazony apetytem autka na gaz (ok. 15l/100km). Mozecie mi polecic jakis dobry i niedrogi warsztat, ktory sie na tym zna?

Awatar użytkownika
Miro
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1371
Rejestracja: 26 sie 2005, 0:00
Imię: Mirek
Lokalizacja: Limanowa/UE

Dobry zakład LPG w Krakowie?

Post autor: Miro » 30 sie 2007, 22:05

Myśle że Ci pomoga koledzy z Krakowa?! 8)
15l/100km ??? To jaki masz silniczek bo mi tyle pali moja Thema 3.0 V6
Ja mam specjaliste ale u siebie w mieście i w Chrzanowie,a Tobie pasuje znależć coś w Krakowie. Cierpliwości a ktoś sie odezwie :D
Pozdrawiam 8)
Lancia Thema 3.0V6 12V 93r
Alfa Romeo 147 1.6 16V 06r
FSO Polonez Caro Plus 3.0V6 24V 98r
501579950
_____Thema_____

Awatar użytkownika
Bichoń
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 5041
Rejestracja: 09 sie 2007, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Dobry zakład LPG w Krakowie?

Post autor: Bichoń » 30 sie 2007, 22:11

Silniczek to 1.8 8V, 105km

Słyszalem, ze redukcja spalania do normalnego poziomu to moze byc kwestia wymiany filtru powietrza albo jakiejs prostej regulacji gazu. Ale ja z tego tematu jestem zupelnie zielony.
W weekend pierwszy raz pojade nią w trase, zobacze jakie ma tam spalanie ( bo w Krakowie praktycznie teraz sie wiecej stoi niz jedzie, spalanie trzeba by przeliczac nie na kilometry, a na godziny :-)
No a odstawiam ja do warsztatu, ktory ma mi zalegalizowac instalacje gazowa. Mam nadzieje, ze przy okazji jej gruntownego przegladu podreguluja to i owo.
Napisze co z tego waszyskiego wyszlo jak wroce z delegacji (za 2 tygodnie)

Awatar użytkownika
wujekp
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6894
Rejestracja: 03 paź 2006, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Dobry zakład LPG w Krakowie?

Post autor: wujekp » 30 sie 2007, 22:24

"bichon" pisze:Chcialbym zrobic przeglad i poustawiac to i owo, bo na razie jestem przerazony apetytem autka na gaz (ok. 15l/100km). Mozecie mi polecic jakis dobry i niedrogi warsztat, ktory sie na tym zna?
Mi w tym : cenzura : Korkowie pali teraz nawet ok. 20. No ale więcej się stoi w korku niż jedzie :cry: Jak tak dalej pójdzie to zacznę chodzić te 8 km. do roboty na piechotę bo będzie szybciej :(
Co do warsztatu to trudno mi Ci coś polecić - mam jeszcze instalkę na gwarancji więc w zasadzie nie mam wyboru - na przeglądzie byłem tam gdzie była zakładana. Nigdy nie miałem też problemów z instalacją, więc trudno mi ocenić gazowników - nie wiem czy mają dużo większe pojęcie niż ja :wink: :D
Pozdrawiam
Wujek (p)
Lancia Delta III 1.8 tbi, Fiat Croma 2.4
była: Lancia Kappa 2.0T, "Lancia" Voyager/Chrysler T&C 3.8

Liczby nie kłamią, ale kłamcy liczą ...
Jeśli chcesz do mnie napisać wybierz raczej maila zamiast PW - wujekp(małpa)lanciapolska.org - mogę odpowiadać z opóźnieniem na PW :)

Awatar użytkownika
dexus
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 692
Rejestracja: 14 sty 2005, 0:00
Lokalizacja: Tarnów (Bis.Mel)N.Sącz

Dobry zakład LPG w Krakowie?

Post autor: dexus » 31 sie 2007, 21:28

raz robiłem regulacje na przeciwko Tandety (za stacją chyba Statoil) i było O.K. (jak zmieniłem filtr na "sportowy" po wystrzale gazu)
Kiedyś też przy P.K. na Jana Pawła i też było O.K.

Swoją drogą w Kraku to normą było 15l na 100km. No ale do pracy miałem rano 10min a po robocie ta sama trasa już 45min.
Obrazek
Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi. (Jean Cocteau)

Dedra 2,0 8v 1992 - była
Kappa Kombi 2,4jtd 99r - była
i Lybra 2,4jtd SW po "znajomości"
Laguna II 3,0 V6 24v - była
Chrysler Pacifica 4.0 - jest

Awatar użytkownika
Bichoń
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 5041
Rejestracja: 09 sie 2007, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Dobry zakład LPG w Krakowie?

Post autor: Bichoń » 01 wrz 2007, 10:06

No to jestem po pierwszej dluzszej trasie. Spalanie na 200 km wynioslo srednio 11 litrow, z tym ze trafialy sie korki na pol godziny, a jak mozna bylo to ciasnalem 170km/h.
Czy zapchany filtr powietrza moze powodowac wieksze spalanie?

Boorek

Dobry zakład LPG w Krakowie?

Post autor: Boorek » 01 wrz 2007, 13:03

"Miro" pisze:Myśle że Ci pomoga koledzy z Krakowa?! 8)
15l/100km ??? To jaki masz silniczek bo mi tyle pali moja Thema 3.0 V6
Ja mam specjaliste ale u siebie w mieście i w Chrzanowie,a Tobie pasuje znależć coś w Krakowie. Cierpliwości a ktoś sie odezwie :D
Pozdrawiam 8)
a czy może kolega polecić kogoś kto by mi ustawił instalację, bo puki co nie moge znaleść nikogo kto by miał program do instalacji tartarini :cry: a spalanie na ostatnim baku 20 litrów na 100 :evil:

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Śląsk i Małopolska :::”