Lybra - awaryjnosc

Awatar użytkownika
owieczka_m
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 30
Rejestracja: 16 sty 2006, 0:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Lybra - awaryjnosc

Post autor: owieczka_m » 25 wrz 2007, 21:01

jak ja swoją kupowałam to w Lancia Team tez mi takie rózne rzeczy zrobili żeby było na tip top :)
owieczka_m
Lancia Lybra Intensa SW 2002r

Awatar użytkownika
owieczka_m
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 30
Rejestracja: 16 sty 2006, 0:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Lybra - awaryjnosc

Post autor: owieczka_m » 26 wrz 2007, 0:09

a orientujecie sie może o co chodzi: zaświeca mi sie kontrolka od kontroli trakcji i nie chce sie wyłączyc:/ nie wiem czy to jakis kabel przetarty czy bład w komputerze
owieczka_m
Lancia Lybra Intensa SW 2002r

jarus
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 28
Rejestracja: 05 cze 2007, 0:00
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Lybra - awaryjnosc

Post autor: jarus » 26 wrz 2007, 8:04

Ja swoją Lybrą pływałem. Jak wyszedłem przez okno to wody miałem po same klejnoty a wewnątrz nawet nawet do progów nie sięgała (szczelna jest)
Po tym zalaniu wymieniłem płytki pod fotelem i w nogach pasażera oraz siłowniki centralnego zamka. Jeśli chodzi o silnik to po wymianie oleju (było
7 l tyle napił się wody)i filtrów wszystko jest OK.Powiedzcie jaki inny samochód by to wytrzymał.
była-Lancia Lybra 1.9 JTD
jest -Lancia Thesis 2.4 JTD
502-350-414

Awatar użytkownika
lukasz22i
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 341
Rejestracja: 15 cze 2005, 0:00
Lokalizacja: Bolesławiec woj. dolnośląskie

Lybra - awaryjnosc

Post autor: lukasz22i » 26 wrz 2007, 8:23

koledzy a powiedzcie jak to u was z radiem jest, u mnie przy wyłączaniu silnika radio też się wyłącza....też tak macie? wydaje mi sie że jechalem kiedys lybra w ktore po zgaszeniu silnika radio dalej grało, chyba ze pomyliłem samochody : yesyes : aha i jak manualnie ustawic częstotliwoci w radiu bo do dzisiaj tego nie wiem!?
Bolesławiec Lancia Fan!

jarus
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 28
Rejestracja: 05 cze 2007, 0:00
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Lybra - awaryjnosc

Post autor: jarus » 26 wrz 2007, 8:29

U mnie gra. Wyłącza się ale po kilkunastu minutach od zgaszenia silnika.
była-Lancia Lybra 1.9 JTD
jest -Lancia Thesis 2.4 JTD
502-350-414

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Lybra - awaryjnosc

Post autor: Nat » 26 wrz 2007, 8:35

"lukasz22i" pisze:koledzy a powiedzcie jak to u was z radiem jest, u mnie przy wyłączaniu silnika radio też się wyłącza....też tak macie? wydaje mi sie że jechalem kiedys lybra w ktore po zgaszeniu silnika radio dalej grało, chyba ze pomyliłem samochody : yesyes : aha i jak manualnie ustawic częstotliwoci w radiu bo do dzisiaj tego nie wiem!?
to jest ustawialne w menu. Możesz ustawić, by sie wyłączało, kiedy wyłączasz silnik, albo, zeby grało. Nawet jesli gra, a silnik nie chodzi- po jakims 9dośc długim- typu kwadrans) czasie wyłącza się w celu ochrony akumulatora.
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Awatar użytkownika
lukasz22i
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 341
Rejestracja: 15 cze 2005, 0:00
Lokalizacja: Bolesławiec woj. dolnośląskie

Lybra - awaryjnosc

Post autor: lukasz22i » 26 wrz 2007, 8:44

"Nat" pisze:
"lukasz22i" pisze:koledzy a powiedzcie jak to u was z radiem jest, u mnie przy wyłączaniu silnika radio też się wyłącza....też tak macie? wydaje mi sie że jechalem kiedys lybra w ktore po zgaszeniu silnika radio dalej grało, chyba ze pomyliłem samochody : yesyes : aha i jak manualnie ustawic częstotliwoci w radiu bo do dzisiaj tego nie wiem!?
to jest ustawialne w menu. Możesz ustawić, by sie wyłączało, kiedy wyłączasz silnik, albo, zeby grało. Nawet jesli gra, a silnik nie chodzi- po jakims 9dośc długim- typu kwadrans) czasie wyłącza się w celu ochrony akumulatora.
no tak coś myslałem ale nie mogę tego znaleźć, gdyby któryś z kolegów pamietał gdzie tego szukać to bede wdzięczny za wskazówki, pozdrowionka
Bolesławiec Lancia Fan!

Awatar użytkownika
owieczka_m
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 30
Rejestracja: 16 sty 2006, 0:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Lybra - awaryjnosc

Post autor: owieczka_m » 26 wrz 2007, 9:42

żeby ustawić częstotliwośc musisz wejśc jak jesteś w oknie audio w opcje frequency i tam sobie sam krecisz gałeczką i ustawiasz:)
owieczka_m
Lancia Lybra Intensa SW 2002r

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Lybra - awaryjnosc

Post autor: Nat » 26 wrz 2007, 16:14

"lukasz22i" pisze:
"Nat" pisze:
"lukasz22i" pisze:koledzy a powiedzcie jak to u was z radiem jest, u mnie przy wyłączaniu silnika radio też się wyłącza....też tak macie? wydaje mi sie że jechalem kiedys lybra w ktore po zgaszeniu silnika radio dalej grało, chyba ze pomyliłem samochody : yesyes : aha i jak manualnie ustawic częstotliwoci w radiu bo do dzisiaj tego nie wiem!?
to jest ustawialne w menu. Możesz ustawić, by sie wyłączało, kiedy wyłączasz silnik, albo, zeby grało. Nawet jesli gra, a silnik nie chodzi- po jakims 9dośc długim- typu kwadrans) czasie wyłącza się w celu ochrony akumulatora.
no tak coś myslałem ale nie mogę tego znaleźć, gdyby któryś z kolegów pamietał gdzie tego szukać to bede wdzięczny za wskazówki, pozdrowionka
A nie masz manuala?
W tym "ukrytym" menu jest ta opcja.
Jak nie zapomne to ci napisze na pw jak to zrobić... Albno i nie na pw ;)
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Lybra - awaryjnosc

Post autor: Nat » 26 wrz 2007, 22:55

Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”