Gdzie w Poznaniu lub okolicach zamontowac LPG do Thema V6 3l

Grupa Wielkopolska

Moderator: boruch

Awatar użytkownika
JR
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 15
Rejestracja: 03 lut 2008, 0:00
Lokalizacja: Poznań

Gdzie w Poznaniu lub okolicach zamontowac LPG do Thema V6 3l

Post autor: JR » 04 lut 2008, 11:04

Witam serdecznie. Czy ktos moze mi poradzic gdzie w Poznaniu lub okolicach moge zamontowac instalacje do mojej Themy 3.0 V6. Narazie u kogo nie bylem to wszyscy odradzają i twierdza ze do tego samochodu normalny ani sekwencja gaz sie nie nadaje i auto nie bedzie na nim jezdzic. W aucie jest juz kiedys zamontowana zwykla BRC instalacja ale poprzedni wlasciel notabene Cromik z ZG ktorego pozdrawiam, odłączyl ją i teraz chetnie biorąc pod uwagę koszty eksploatacji chetnie bym ją uruchomil ponownie. Jeżeli ktoś z kolegów zna jakiegoś magika ktoremu V6 nie jest straszne byłbym wdzięczny za info. Pozdrawiam Wszystkich

Przeniesione. Taz

Awatar użytkownika
Miro
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1371
Rejestracja: 26 sie 2005, 0:00
Imię: Mirek
Lokalizacja: Limanowa/UE

Gdzie w Poznaniu lub okolicach zamontowac LPG do Thema V6 3l

Post autor: Miro » 04 lut 2008, 18:00

Nat a Ty czasem się nie orientujesz gdzie mozesz polecić JR dobrego gazownika,który wie jak należy zamontować LPG w Themie 3.0 V6
Nie wiem czemu tam u was w Wielkopolsce nie chcą Ci założyć gazu,czyzby sie goście przestraszyli Lancii. U mnie na miejscu zakładają bez problemu tylko nie pasuje JR pokonywać 500km aby założyć u mnie instalacje LPG.
Napewno gdzieś jest jakiś majstersztyk :D który wie jak zamontować gaz w Themie 8)
Kto tam od was jest z Poznania :roll:
Kozi,Makgajwer którego dawno nie widziałem na forum :? kto jeszcze:szpoper,Kondziu,fazi,ZwierZ
Bym zapomniał Duch-Dziadka Ty tez bywasz w Poznaniu prawda :D i tam gdzieś pewnie montowałeś LPG,no chyba ze w Czarnkowie...
Nie wierze,ze nie znacie jakiegoś dobrego gazownika u siebie :P
Lancia Thema 3.0V6 12V 93r
Alfa Romeo 147 1.6 16V 06r
FSO Polonez Caro Plus 3.0V6 24V 98r
501579950
_____Thema_____

Awatar użytkownika
Duch-Dziadka
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 5269
Rejestracja: 13 maja 2007, 0:00
Lokalizacja: Czarnków/Poznań

Gdzie w Poznaniu lub okolicach zamontowac LPG do Thema V6 3l

Post autor: Duch-Dziadka » 04 lut 2008, 18:34

Mam kogos takiego jednak nie wiem czy nie za daleko jak dla Ciebie bo nie wiem skad jestes.
Moge z czystym sumieniem polecic kolesia ale jest to w Trzciance.

Auto-Gaz Zakład Instalacyjno-Montażowy Tadeusz Grabowski. 64-980 Trzcianka, Gorzowska 23. telefon: (067) 216-26-81;

Zakladal mi w Kappie i nie mam problemow. Na gwarancji siadl mi jeden ekektrozawor a tak autko smiga...w tej chwili po regulacji mam spalanie na poziomie 12 l gazu w trybie mieszanym, a naleze do kierowcow ktorzy raczej maja ciezka noge.
Nizej w moim podpisie masz link do zdjec jak to wygalada u mnie w Kappie.
Gdybys mial jakies pytania wal smialo... :D
Koles na bank sie tego podejmie...znam go jak spojrzal na moja Kappe to sie chyba ucieszyl i jak byly jakies problemy z CHECKIEM na poczatku a ja dzwonilem to mowil ze mam smialo przyjezdzac bo Kappa nie jest mu znana ale czlowiek uczy sie przez cale zycie i nie ma auta ktorego nie da sie zrobic.
Facet kladzie LPG od xxx lat, gdyby cos chetnie Cie na prowadze i pojade nawet z Toba. Na poczatku na pewno sprawdzi czy Twoj silnik sie nadaje do LPG bo chodzi o sprawdzanie szczelnosci przynajmniej tak mnie informowal, ale naprawde moze uznasz ze jest opryskliwy ale gwarantuje Ci fachowa obsluge.
Giulietta Veloce 2016r

Awatar użytkownika
JR
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 15
Rejestracja: 03 lut 2008, 0:00
Lokalizacja: Poznań

Gdzie podłączyc gaz do Thema 3.0 V6

Post autor: JR » 04 lut 2008, 19:18

witam kolegow. Profil uzupelnilem i dzieki za zainteresowanie ,fakt jest taki ze w aucie kiedys jakas instalacja byla i nadal jest,ale oceniona zostala przez goscia od LPG jako szmelc i on tego nie chcial dotknac zeby podlaczyc na nowo.Papiery do niej sa homologacja itp, ale babeczka ktora ja zakladala zostala jak dla mnie wywalona w kosmos przez gazownika.Reasumujac pod maska sa i miksery i parowniki i kable kabelki ale ale odlaczone, i teraz trzeba szpeca ktory zna sie na V6 Lanci bo tam podobno inaczej wszystko dziala niz w normalnym aucie. Jak bede desperat to naprawde podjade do tej Trzcianki,w koncu z Poznania do piekna droga przez lasy :-)

Awatar użytkownika
Duch-Dziadka
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 5269
Rejestracja: 13 maja 2007, 0:00
Lokalizacja: Czarnków/Poznań

Gdzie w Poznaniu lub okolicach zamontowac LPG do Thema V6 3l

Post autor: Duch-Dziadka » 04 lut 2008, 19:56

Wiesz co zadzwon zapytaj...zobaczysz co Ci koles powie...dla wlasnej informacji...
Co do tekstu ze to V6 Lanci i tam wszystko inaczej dziala to jest poprostu sciema leniwego gazownika...
Ja w swojej 2.0 mam 5 cylindrow z tego co mi koles powiedzial to jest ta sama instalacja co w silnikach V6 z tym ze nie montuje sie jednego wtrysku.
Zadzwon zapytaj zobaczysz czy koles sie wogle podejmie tego...nic nie tracisz :D
Rozumiem po tym co piszesz ze to nie byla sekwencja wiec proponowalbym Ci zmiane na sekwencje, zbiornik i tak zostaje. Wiec koszty beda mniejsze.
Giulietta Veloce 2016r

Awatar użytkownika
JR
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 15
Rejestracja: 03 lut 2008, 0:00
Lokalizacja: Poznań

Podłączenie isntalacji do lanci V6 3.0

Post autor: JR » 08 lut 2008, 12:12

hej.
dzwonilem do Czarnkowa, bardzo mily i zeczowy facet ale niestety nie ma komputera do BRC i nie moze sie podjąc tej roboty. Nowego gazu montowac nie bede, bo sie nie oplaca zostaje mi tylko dalsze poszukiwanie kogos kto to zrobi.Dzieki za namiary i pomoc !!!

"Duch-Dziadka" pisze:Wiesz co zadzwon zapytaj...zobaczysz co Ci koles powie...dla wlasnej informacji...
Co do tekstu ze to V6 Lanci i tam wszystko inaczej dziala to jest poprostu sciema leniwego gazownika...
Ja w swojej 2.0 mam 5 cylindrow z tego co mi koles powiedzial to jest ta sama instalacja co w silnikach V6 z tym ze nie montuje sie jednego wtrysku.
Zadzwon zapytaj zobaczysz czy koles sie wogle podejmie tego...nic nie tracisz :D
Rozumiem po tym co piszesz ze to nie byla sekwencja wiec proponowalbym Ci zmiane na sekwencje, zbiornik i tak zostaje. Wiec koszty beda mniejsze.

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Wielkopolska :::”