Potrzebuję info o Lybrze z Lubina

Grupa Dolny Śląsk i Lubuskie

Moderator: MiroMiglia

christis
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 19
Rejestracja: 26 mar 2007, 0:00
Lokalizacja: Ropczyce

Potrzebuję info o Lybrze z Lubina

Post autor: christis » 18 mar 2008, 18:27

Znalazłem na otomoto takie cos: :link:. Czy jest ktos z tamtych okolic, kto moglby mi obejrzec i cos powiedziec na ten temat? Jestem z podkarpackiego i troche nie chce mi sie jechac na darmo. A wiem na pewno, ze chcę Lancię bo po jezdzie Kappą mam bardzo przyjemne wspomnienia. Z góry dziękuję. Pozdrawiam forumowiczów.
KAPPA 2.0VT;)

Awatar użytkownika
Simon
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 656
Rejestracja: 23 lip 2007, 0:00
Lokalizacja: Wrocław

Potrzebuję info o Lybrze z Lubina

Post autor: Simon » 18 mar 2008, 20:37

Na pewno więcej osób by Ci pomogło gdybyś napisał w temacie wątku, albo chociaż w tekście, ze chodzi o Lybre !!

Lubin..moje okolice.. kupiłem tam poprzednie auto:) Ale niestety w najbliższych tygodniach się tam nie pojawie.. mogę coś za to wywnioskować ze zdjęć.

Unikat - kupiona w Polsce - jeśli to jest pierwszy właściciel a nie handlarz to można liczyć, że dbał o auto. Blacharka wygląda ładnie. Przebieg realny ( i potwierdza to stan pedałów i kierownicy ). Ale...

Gałka zmiany biegów wygląda na tym zdjęciu jak nie z Lybry ale może to wina zdjęcia. Brakuje zaślepki haka holowniczego z przodu - auto mogło być ciągnięte ( dlaczego ? ). Tylny prawy próg wygląda na pęknięty ( dlaczego ? ). I w ogóle z tyłu z prawej strony cały słupek jest goły, widać zawias - nie powinno tak być. A tylne prawe drzwi jakoś nierówno leżą ( ale to też może wina zdjęcia, albo są niedomknięte ).

Jeśli mam być czepialski to 8 głośników to on na pewno nie ma ( chyba że właściciel coś przy nim kombinował, ale subwooferem jest fabrycznie 7 ). W kontrolę trakcji też wątpię przy tym roczniku i wersji wyposażenia. Koniecznie wypytaj jaka jest instalacja gazowa i kiedy założona.
Lancia Lybra 1.9 JTD LX Berlina
Paganini Black
Kilka fotek

Awatar użytkownika
Taz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 4093
Rejestracja: 03 kwie 2007, 0:00
Imię: Irek
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Potrzebuję info o Lybrze z Lubina

Post autor: Taz » 18 mar 2008, 21:28

Zmieniłem tytuł i przeniosłem do działu regionalnego - tam może być nim lepsze zainteresowanie.
'12 Lancia Voyager 3,6
'03 Mercedes CLK 55 AMG
'06 Yamaha R6 RJ11 track only
...i służbowa '21 Skoda Octavia 1,5 150KM DSG

Awatar użytkownika
D1
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1095
Rejestracja: 16 kwie 2007, 0:00
Imię: Roman
Lokalizacja: Wrocław

Re: Potrzebuję info o Lybrze z Lubina

Post autor: D1 » 18 mar 2008, 23:53

"christis" pisze:Znalazłem na otomoto takie cos: :link:. Czy jest ktos z tamtych okolic, kto moglby mi obejrzec i cos powiedziec na ten temat? Jestem z podkarpackiego i troche nie chce mi sie jechac na darmo. A wiem na pewno, ze chcę Lancię bo po jezdzie Kappą mam bardzo przyjemne wspomnienia. Z góry dziękuję. Pozdrawiam forumowiczów.
Masz zapytanie na PW 8)
Pozdrawiam D1
Kontakt: 783 390 662
Obrazek

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Potrzebuję info o Lybrze z Lubina

Post autor: Nat » 19 mar 2008, 0:07

Gałka zmiany biegów OK.
Auto w dobrej cenie, na zdjęciach niewiele złego widać. Drzwi faktycznie źle spasowane- mogły być wymianiane.
"Simon" pisze:Unikat - kupiona w Polsce - jeśli to jest pierwszy właściciel a nie handlarz to można liczyć, że dbał o auto.
Sam mam taki unikat. Jesli własciciel tego auta był takim pedantem jak mój kontrahent, to nie masz się czego obawiać :)

Nawet silnik jest taki sam. :)
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Awatar użytkownika
emczo
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 182
Rejestracja: 06 lip 2007, 0:00
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Potrzebuję info o Lybrze z Lubina

Post autor: emczo » 19 mar 2008, 14:50

ale masz "oko" Simon!! full respect.
Lybra SW LX 2.4 JTD
fotoblog

kartonik
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 611
Rejestracja: 08 mar 2005, 0:00
Imię: Marek
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Potrzebuję info o Lybrze z Lubina

Post autor: kartonik » 19 mar 2008, 15:20

"Simon" pisze:Brakuje zaślepki haka holowniczego z przodu - auto mogło być ciągnięte ( dlaczego ? ).
Moze sie zgubila?
"Simon" pisze: I w ogóle z tyłu z prawej strony cały słupek jest goły, widać zawias - nie powinno tak być.
To nie slupek, tylko drzwi.

A fuj, zobaczcie jak wyglada podlokietnik miedzy fotelami :!:
I jeszcze zaglowki w fotelach z przodu :!:

Awatar użytkownika
Arcana
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 50
Rejestracja: 13 lis 2007, 0:00
Lokalizacja: Warszawa Targówek

Potrzebuję info o Lybrze z Lubina

Post autor: Arcana » 19 mar 2008, 16:06

no i zrobione fachowo zdjęcie żeby nie było widać zmechaconej ankantary na siedzeniu kierowcy ;) poza tym dziwnie mi przypomina maszynę z komisu na Modlińskiej ... stała tam w październiku 2007 stan był mocno taki sobie....
Lancia Lybra 2001r 1,9 JTD SW 115 KM Srebrna Lybra też jest ładniutka :):)

Obrazek

Awatar użytkownika
Simon
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 656
Rejestracja: 23 lip 2007, 0:00
Lokalizacja: Wrocław

Potrzebuję info o Lybrze z Lubina

Post autor: Simon » 21 mar 2008, 13:12

"kartonik" pisze:Moze sie zgubila?
Może:) ale to już jakaś podstawa do wzmożonej ostrożności. Gdyby nie była wyciągana, to by sie nie zgubiła :)
"kartonik" pisze:To nie slupek, tylko drzwi.
Racja. Jakoś krzywo na to spojrzałem, ale próg i tak jest pęknięty.
"kartonik" pisze:A fuj, zobaczcie jak wyglada podlokietnik miedzy fotelami :!:I jeszcze zaglowki w fotelach z przodu :!:
Jakby były wyłowione z Odry :)
Właściciel musiał mieć szorstkie łokcie.
Lancia Lybra 1.9 JTD LX Berlina
Paganini Black
Kilka fotek

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Dolny Śląsk i Lubuskie:::”