Lybra-odpalanie auta

Problemy, porady i opinie dotyczące LPG w Naszych Lanciach
pablo31
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 33
Rejestracja: 14 mar 2008, 0:00
Lokalizacja: Lubin

Lybra-odpalanie auta

Post autor: pablo31 » 24 kwie 2008, 11:35

wstawiłem tez do swojej Lyberki właśnie gaz sekwencje, tylko cos nie tak z odpalaniem, trzeba troche "pochełtać" kluczykiem, zauważyłem że jak przed wylączeniem auta samochód pochodzi na benzynie i tak go wyłącze niema problemu z odpaleniem,

Awatar użytkownika
aro
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1998
Rejestracja: 29 mar 2006, 0:00
Imię: Arek
Lokalizacja: Gorzyczki woj. śląskie

Lybra-odpalanie auta

Post autor: aro » 24 kwie 2008, 11:52

Może próbuje cie się odpalic na gazie i tak ciężko idzie. Mi też tak robi, ale jak jest gorący i wyłącze silnik, póżniej próbuje odpalic to widze że odpala sie na LPG, tylko, że ja mogę sie przełączyc na benzyne :wink: i wtedy odpala z pierwszym razem.

Awatar użytkownika
Petrus
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 264
Rejestracja: 23 gru 2006, 0:00
Lokalizacja: Lubin i ok.

Re: Lybra-odpalanie auta

Post autor: Petrus » 01 maja 2008, 14:03

"pablo31" pisze:wstawiłem tez do swojej Lyberki właśnie gaz sekwencje, tylko cos nie tak z odpalaniem, trzeba troche "pochełtać" kluczykiem, zauważyłem że jak przed wylączeniem auta samochód pochodzi na benzynie i tak go wyłącze niema problemu z odpaleniem,
Najpierw sprawdź akku. Jeżeli nie pomoże, to jedź do wstawiacza LPG. W moim nie ma takich problemów.

Info dla niezorientowanych: mamy z Pablo31 takie same auta i wstawialiśmy LPG w tym samym zakładzie.
Moja poprzednia LYBRA DEL SOLE.
Nie śmieję się z tych, którzy jeżdżą VW.
Śmieję się z tych, którzy się tym szczycą.

pablo31
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 33
Rejestracja: 14 mar 2008, 0:00
Lokalizacja: Lubin

Lybra-odpalanie auta

Post autor: pablo31 » 01 maja 2008, 21:34

Akku jest ok , odpala tylko na gazie zle jak zostawiam na benzynie jest ok, ale dz za podpowiedzi po niedzieli jestem umówiony z tym od gazu, pozdrawiam

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Lybra-odpalanie auta

Post autor: Nat » 01 maja 2008, 21:46

Jak ja kiedyś miałem auto na gaz (hehe) to było tak, że standardowo odpalał na benzynie- to odpalenie na gazie musiało byc "wymuszone" (tylko po co?). Słowem- zapewne z powodu jakiejś usterki instalacji gazowej, nie ustawia standardowego odpalania na benzynie.

"Petrus" pisze:Info dla niezorientowanych: mamy z Pablo31 takie same auta i wstawialiśmy LPG w tym samym zakładzie.
Hehe, a ja byłem przekonany, że Twoja Lybra kabrio jest jedyna na świecie ? : yesyes :

Przy okazji- uzupełnij (ponownie ;)) profil o nazwę miejscowości, proszę!
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: LPG :::”