Warsztat - ustawienie zbieżności

Grupa Mazowieckie

Moderator: Wilkin

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Warsztat - ustawienie zbieżności

Post autor: Nat » 15 kwie 2008, 10:56

To to gospodarstwo ;). Jedna oś- 65 zeta.
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Sixt

Warsztat - ustawienie zbieżności

Post autor: Sixt » 05 cze 2008, 17:33

Znalazłem dzisiaj coś takiego ??

Korzystał ktoś może z ich usług? Cena wydaje mi się aż za bardzo dobra

Awatar użytkownika
grzole
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6821
Rejestracja: 29 wrz 2005, 0:00
Skype: grzole
Lokalizacja: Warszawa

Warsztat - ustawienie zbieżności

Post autor: grzole » 06 cze 2008, 11:39

"Sixt" pisze:Znalazłem dzisiaj coś takiego ??

Korzystał ktoś może z ich usług? Cena wydaje mi się aż za bardzo dobra
Nie byłem tam ale ostrzegam Was przed warsztatem położonym przy tej ulicy, tj. Legionowej (bliżej ul. Piłsudskiego). Do dziś pamiętam chece jakie z nim i PZU miałem wraz z rodzicami w 1992 roku. Warsztat ten miał robić przekładkę karoserii w Polonezie: gołodupiec będący właścicielem tego przybytku pobrał po znajomości w inspektoracie PZU przy ul. Kondratowicza pieniążki za nieuzbrojoną budę nadwozia w sytuacji w której miał umowę jedynie na bezgotówkową robociznę bo części sami mu kupowaliśmy i dostarczaliśmy. O tej umowie ograniczonego zakresu bezgotówkowości wiedziało też doskonale PZU gdyż otrzymało jej kopię. Złodziej (nazwijmy to po imieniu) postraszony prokuratorem i po interwencji w dyrekcji okręgu warszawskiego PZU oddał dopiero po tygodniu nienależną mu kasę. Golas prowadzący warsztat blacharsko-lakierniczy nie miał forsy nawet na kupno mało kosztownych części do przeprowadzenia naprawy (akumulator, opona, felga etc). Jakość montażu też byłą daaaaleka od akceptowalnego poziomu: 4 razy odmawialiśmy odbioru auta z uwagi na widoczne niedociągnięcia. Minęło 16 lat od zdarzenia ale wspomnienia niezatarte...
2x Kappa LS 2.0 20v '95 & '98 + Thema 2.0 ie 8v '89 + Punto Evo 1.4 MyLife '11
tel. 501-122-517

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Mazowieckie :::”