Detailing

Wszystko na temat tuningu [zarówno mechanicznego jak i optycznego] najpiękniejszych aut na świecie...Forum jest tylko dla zasady, bo któż chciałby tuningować takie auta...:)
Aras666
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 6
Rejestracja: 11 mar 2008, 0:00
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Detailing

Post autor: Aras666 » 20 sie 2008, 18:43

Przymierzam się powoli do odnowienia lakieru, po umyciu i przejechaniu ręką po powierzchni lakier jest chropowaty, nic dziwnego - auto ma prawie 10 lat.

Znalazłem coś takiego jak glinka...

skracamy linki

Jednak cena jest dość wysoka. Z tego co się orientuję 150g to za dużo i na pewno można by potraktować tą ilością więcej niż jeden samochód.

Dlatego kieruję zapytanie do szanownych forumowiczów, czy ktoś nie miałby ochoty złożyć się na ten produkt.

Myślę, że spokojnie, można by zakupić 150g na 3 osoby, wyszło by znacznie taniej.

Pozdrawiam i czekam na odzew ;)
Dzisiaj Ty jesteś pragnienie...

Awatar użytkownika
Duch-Dziadka
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 5269
Rejestracja: 13 maja 2007, 0:00
Lokalizacja: Czarnków/Poznań

Detailing

Post autor: Duch-Dziadka » 21 sie 2008, 23:45

Jesli moge cos polecic i to naprawde sprawdzonego to na wasze dolegliwosci dotyczace smoly muszek i innych polecam aktywna piane...
Co prawda zostaja smugi wiec pozniej auto trzeba jakby umyc jeszcze raz ale ogolnie dziala to wysmienicie...
Giulietta Veloce 2016r

Awatar użytkownika
adik
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 29
Rejestracja: 24 lip 2008, 0:00
Lokalizacja: Mysłowice

Re: Detailing

Post autor: adik » 22 sie 2008, 9:30

"Aras666" pisze:Przymierzam się powoli do odnowienia lakieru, po umyciu i przejechaniu ręką po powierzchni lakier jest chropowaty, nic dziwnego - auto ma prawie 10 lat.

Znalazłem coś takiego jak glinka...

skracamy linki

Jednak cena jest dość wysoka. Z tego co się orientuję 150g to za dużo i na pewno można by potraktować tą ilością więcej niż jeden samochód.
Jest to wynalazek do punktowego usuwania zanieczyszczeń, do renowacji lakieru się nie nadaje.
Jedyny skuteczny i długotrwały sposób to mechaniczna polerka specjalnymi pastami ściernymi (3M, Farecla). Dwa lata temu odświeżałem lakier w Puncie, efekt utrzymuje się do tej pory. Jedynym warunkiem długotrwałości tej metody jest dbanie o powłokę lakierniczą, przez w miarę regularne pastowanie samochodu ( co 1 - 1,5 miesiąca).

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Tuning :::”