Dedra - dziwny dźwięk kierunkowskazów

Awatar użytkownika
Ragnarok
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 202
Rejestracja: 26 wrz 2005, 0:00
Lokalizacja: Gniezno

Dedra - dziwny dźwięk kierunkowskazów

Post autor: Ragnarok » 05 gru 2005, 12:13

mam takie pytanie.

czy ktos wie co może być przyczyną że czasami przy używaniu kierunkowskazu słysze taki dziwny dzwięk :?: .

zdaża sie to co prawda żadko ale zastanawia mnie to i nie wiem czy może nie jest to objaw czegoś poważniejszego.
Przysłowia tracą na aktualności: Szewc już nie hasa boso.

Awatar użytkownika
Kubek
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1773
Rejestracja: 26 maja 2005, 0:00
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Dedra - dziwny dźwięk kierunkowskazów

Post autor: Kubek » 05 gru 2005, 13:29

Czy chodzi ci moze o takie zgrzytanie ? Ja mam takie zgrytanie ale jak wlacze awaryjne, to samo mialem w fiacie punto, prawdopodobnie jakies tam zwarcie sie robi, ale tym nie zawracaj sobie glowy nic ci sie nie stanie :)
Juz bez Lancia ale dalej w Klubie :)

Anonymous

Dedra - dziwny dźwięk kierunkowskazów

Post autor: Anonymous » 05 gru 2005, 15:39

Ten zgrzyt słyszysz w środku czy na zewnatrz auta, jeżeli w srodku zobacz kostke od kierunków, moze ona juz siada, włóż ręke pod listwe bezpieczników, jest to pierwszy od strony kierownicy i twoich nóg, jak bedzie stukał ( wyczuwalne ręką) to mozesz go wymienić, tylko nie mów w sklepie że do dedry bo nie mają, fiat tempra albo croma :wink:

Awatar użytkownika
bobby123
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 413
Rejestracja: 21 sie 2005, 0:00
Imię: Robert
Lokalizacja: Wrocław

Dedra - dziwny dźwięk kierunkowskazów

Post autor: bobby123 » 06 gru 2005, 21:27

Czy ten dźwięk to taki szybki terkot?
Pytanie jeszcze czy jak słyszysz "dziwny dźwięk" to kierunki działąją? Przekaźnik kupisz w każdym sklepie z częściami, prawdopodobnie nr 541 robi je np.: ELMOT w Świdnicy. Koszt ok 10 PLN :-). Jeśli to ten.
Co do rady żebyś się zwarciami nie przejmował to gratuluję autorowi dobrego samopoczucia, nie ma co się przejmować dopóki się auto nie skaszani w nocy, w trasie gdzieś w środku zadupia, albo się zapali. Wbrew pozorom pomimo bezpieczników nie jest to niemożliwe jak się niektórym wydaje.
605-365-315 od świtu do zmierzchu :-)

Anonymous

Dedra - dziwny dźwięk kierunkowskazów

Post autor: Anonymous » 06 gru 2005, 22:09

Ja mam podobnie! Cyka mi przekaznik czasami czesto, czasami rzadziej lecz nie jest to awaria przekaznika, tylko na stykach dzwigienki od kierunkowskazow. To samo mialem w poprzedniej Lanci-Dedrze.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”