Delta II 2.0 16V - Chip z Fiata Coupe

Wszystko na temat tuningu [zarówno mechanicznego jak i optycznego] najpiękniejszych aut na świecie...Forum jest tylko dla zasady, bo któż chciałby tuningować takie auta...:)
Awatar użytkownika
mobias
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 30
Rejestracja: 16 kwie 2007, 0:00
Lokalizacja: Otwock

Delta II 2.0 16V - Chip z Fiata Coupe

Post autor: mobias » 30 kwie 2009, 13:41

Witam

Czy chip z Fiata Coupe 2.0 16V 95r. bedzie pasował do mojej delty?

Pozdrawiam
Mobias

alan0104
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 137
Rejestracja: 30 mar 2008, 0:00
Lokalizacja: Nurowice
Kontakt:

Odp: Delta II 2.0 16V - Chip z Fiata Coupe

Post autor: alan0104 » 01 maja 2009, 14:31

heja. a czy chipowanie motoru wolnossacego ma sens, z racji niewielkiego przyrostu mocy? z tego co wiem na silnikach turbo, przyrost mocy po wprowadzeniu wirusa jest znaczny. jesli jednak silniki atmosferyczne tez sie chipuje z podobnym skutkiem to mnie poprawcie.

Awatar użytkownika
Mobil
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 43
Rejestracja: 24 sie 2005, 0:00
Lokalizacja: sieradow

Odp: Delta II 2.0 16V - Chip z Fiata Coupe

Post autor: Mobil » 21 maja 2009, 22:58

Zawsze ma sens zamontuj sobie auto odzyje i bedzie sie kracic do 7300obr. spodoba ci sie:)

Awatar użytkownika
Pepto
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 270
Rejestracja: 06 gru 2007, 0:00
Lokalizacja: Łódź

Odp: Delta II 2.0 16V - Chip z Fiata Coupe

Post autor: Pepto » 21 maja 2009, 23:50

Mobil pisze:Zawsze ma sens zamontuj sobie auto odzyje i bedzie sie kracic do 7300obr. spodoba ci sie:)
No chyba nie bardzo, bo z tego wiem to w 4Q3.P8 mapy kończą się w okolicach 6k RPM i samo podniesienie rev limit nic nie da, można by przykombinować z jakąś interpolacją mapy (ale to chyba nie do zrobienia na oryginalnym kompie). Ewentualnie świnia lub jakiś tani stand alone np: MS II lub VEMS, tyle ze w seryjnym wolnossaku to dalej bezsensu (choć zależny od dalszych planów).

Awatar użytkownika
Mobil
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 43
Rejestracja: 24 sie 2005, 0:00
Lokalizacja: sieradow

Odp: Delta II 2.0 16V - Chip z Fiata Coupe

Post autor: Mobil » 22 maja 2009, 17:02

Nie wiem kolego o co ci biega ale spoko. Wiem co mowie bo jezdzilem taka lancia niedawno wydech supersprint+ dolot + chip i jest zajebista zabawa auto bardzo ladnie ciagnie od dolu a powyzej 5tys to juz przemoc w rodzinie i tak do konca 7300 :lol: Pozdrawiam filozofow:)

Boorek

Odp: Delta II 2.0 16V - Chip z Fiata Coupe

Post autor: Boorek » 23 maja 2009, 12:21

Mobil pisze:Nie wiem kolego o co ci biega ale spoko. Wiem co mowie bo jezdzilem taka lancia niedawno wydech supersprint+ dolot + chip i jest zajebista zabawa auto bardzo ladnie ciagnie od dolu a powyzej 5tys to juz przemoc w rodzinie i tak do konca 7300 :lol: Pozdrawiam filozofow:)
Ale Ty mówisz o Lanci wolnossącej? jeśli przy jeździe HF turbo masz takie wrażenia too faktycznie musi byc rakieta..... albo stwarza takie wrażenie przez wydech : gafa : Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Tuning :::”