Dedra - problem elektryka

blejku
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 483
Rejestracja: 01 cze 2009, 22:46
Lokalizacja: Będzin

Dedra - problem elektryka

Post autor: blejku » 01 cze 2009, 23:44

Witam... z Lanciami mam tyle wspolnego..kheh wstyd sie przyznac :-) a raczej mialem bo moja nowa zabawka to Dedra 2.0 16v kombi.. wiec takim to sposobem trafilem na forum

Poczytalem troche i mam nadzieje na cierpliwosc z waszej strony..samochod wymaga troche pracy. A mianowicie mehanicznie jest w idealnym stanie.. to samochod znajomego mechanika..natomist sa problemy z elektryka.
Wiec do rzeczy... czy ktos jest w stanie pomoc mi zdobyc schemat elektryczny w jakims ludzkim jezyku? ;/ udalo mi sie zdobyc po...wlosku ;/ to mnie nie uszczesliwia.. chociaz mam spore pojecie o elektryce i elektronice...to poco sobie utrudniac .. :/

Problemy z elektryka zaczely sie po podpieciu do instalacji haka do holowania...hak jest orginalny wiec byl wpiety w przeznacozne w to miejsce...aczkolwiek nie przezemnie...co moglo zostac skopane...bede badal..

Jak narazie..jutro mnie czeka zabawa..z szukaniem usterki

Samochod stal dosc dlugo.. byl odpalony...ponoc pochodzil...i zgasl..nie swieci sie ani ladowanie ani cisnienie oleju...rozrusznik kreci.. wiec raczej nie masa..przynajmniej nie glowna..

jest w Dedrze ten nieodgadniony jak narazie moduł od kontrolek i awarii ..hm jak go nazwac fachowo ;/ jak go diagnozowac... i moze podpowiedzcie prosze jakie sa najslabsze elementy elektryczne w tym samochodzie.. jak tylko cos wymysle..zdam relacje..moze sie komus to przyda

Pozdrawiam
Not all BMW drivers are idiots, but all idiots drive BMW

Biała Dedra SW 2.0 16v

Kappa SW 2.4 20V - w drodze :-)

skyblu
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2755
Rejestracja: 19 paź 2007, 0:00
Lokalizacja: Pruszków -Kanie

Odp: Witam wszystkich..

Post autor: skyblu » 02 cze 2009, 1:51

: witaj : : witaj : : witaj :

ODPOWIEDZ

Wróć do „Instalacja elektryczna”