Dedra - zamek centralny

Awatar użytkownika
Hipolit
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 87
Rejestracja: 17 lut 2006, 0:00
Lokalizacja: okolice Wroclawia / okolice Goslar

Dedra - zamek centralny

Post autor: Hipolit » 17 lut 2006, 20:17

koledzy, a jak to z klapa bagaznika jest?
mam dedre kombi, no i od poczatku w klapie wszystko nawalone... wycieraczka nie biega - no ale z tym da sie zyc... no ale nie o tym ten temat
moje pytanie: czy centralny powinien byc sprzezony z zamkiem drzwi/klapy bagaznikowej? moze na to jakos latwo zalozyc? (otwieram z wewnatrz ze schowka guziczkiem) no i miloby jakby sie takze samo zamykalo - po zamknieciu autka - niu a trzeba to robic kluczykiem :( )
pozdrowienia
Obrazek

Awatar użytkownika
Kubek
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1773
Rejestracja: 26 maja 2005, 0:00
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Dedra - zamek centralny

Post autor: Kubek » 17 lut 2006, 21:02

No normlanie jest tak ze centralny zamyka klape w bagazniku, przynajmniej w wersji Sedan i u ciebie tez powinien chyba to otwierac, dziwne jest to ze jesli daje sie go otworzyc tym guziczkiem to centralny tez go powinien zamykac, moze ci sie tam tylko jaks dziwngia odczepila od zamka, trzeba by rozkrecic moze i zobaczyc.
Juz bez Lancia ale dalej w Klubie :)

Awatar użytkownika
Hipolit
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 87
Rejestracja: 17 lut 2006, 0:00
Lokalizacja: okolice Wroclawia / okolice Goslar

Dedra - zamek centralny

Post autor: Hipolit » 18 lut 2006, 3:05

rozkrecalem jakis czas temu zeby obejrzec sobie silnik wycieraczki, ale calkiem nie myslalem o bagazniku - myslalem po prostu ze taki urok - no ale chyba mam zadanie na jutro - tzn na dzis... i dobiore sie do klapy choc aura nie sprzyja - bo juz mnie denerwuje to ciagle kluczykowanie
Obrazek

Awatar użytkownika
-OLO-
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 186
Rejestracja: 01 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Środa Śląska

Dedra - zamek centralny

Post autor: -OLO- » 18 lut 2006, 11:12

Ja w swojej kombi mam centralny w klapie bagażnika i nawet działa 8)
Pamiętaj, nie dostaniesz drugiej szansy, aby wywrzeć pierwsze wrażenie

Anonymous

Dedra - zamek centralny

Post autor: Anonymous » 18 lut 2006, 13:59

Sprawdź tylny zameczek, pewnie gdzies nie łączy jakis styk, albo została tylko wymiana na jakis uzywany, wszystko idzie zrobić, a z drugiej strony centralny to centralny, jak zakładają to komplet :wink:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”