Delta II - kontrolka ręcznego

Awatar użytkownika
TeddyBear1987
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 22
Rejestracja: 25 kwie 2009, 13:49
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Kalisz

Delta II - kontrolka ręcznego

Post autor: TeddyBear1987 » 15 paź 2009, 13:38

Dokładnie świeci mi się kontrolka ręcznego, ale nie ciągle po odpaleniu bedzie sie swiecic jak jade a np. przy hamowaniu gasnie czasami juz w czasie jazdy czesto po chwilowym postoju. Dzieje sie tak po wymianie linki oraz przewodow hamulcowych i plynu. Czytalem tu na forum ze to moze byc wina plywaczka w zbiorniku z plynem. pytanie moje czy jak otworze zbiorniczek to czy bede musial odpowietrzac znowu uklad ? w seriwsie powiedziano mi ze to moze byc wina samego czujnika reczneego. gdzie jest ten czujnik i jak go sprawdzic ????? bede wdzieczny za wskazówki
You cannot kill what you have not create.....

Radinho
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 177
Rejestracja: 29 sie 2005, 0:00
Lokalizacja: Wrocław/Lubin

Odp: Delta II - kontrolka ręcznego

Post autor: Radinho » 15 paź 2009, 13:42

A może to nie jest jednak wina czujnika, lecz dziura w przewodach hamulcowych, przez którą ubywa Ci płynu. Sprawdź to, bo ja już takiego zonka raz zaliczyłem. Na szczęście dobre auto zawsze psuje się pod domem ;)

Awatar użytkownika
TeddyBear1987
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 22
Rejestracja: 25 kwie 2009, 13:49
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Kalisz

Odp: Delta II - kontrolka ręcznego

Post autor: TeddyBear1987 » 15 paź 2009, 13:56

no wlasnie problem w tym ze nie. byla dziura wiec wymienili przewos potem ze dali dupy odpowietrzali go drugi raz. Bylem przy tym drugim razie i nigdzie nic nie cieklo facet jechal ze mna pedal hamulca chodzi dobrze a plyn w zbiornku jest. Robilem to w ASO fiata wiec chyba wiedza co robia :/.

-- 16 Paź 2009, 19:42 --

A jednak znowu zapowietrzony czy tam lekki wyciek. Zwalają na pompę, że jest do niczego i nie potrafią mi wytłumaczyć jak to się stało, że działała a po wymianie tego przewodu hamulcowego nie działa. Coś tam niby przepuszcza... Jest to możliwe że po wymianie płynu pompa nie działa jak trzeba ? TO wkońcu jednak 15 letnie auto... co o tym myślicie ?
You cannot kill what you have not create.....

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenie i hamulce”