Y - centralny zamek

Awatar użytkownika
PitchBlack
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 41
Rejestracja: 25 paź 2007, 0:00
Lokalizacja: Pabianice

Y - centralny zamek

Post autor: PitchBlack » 18 lis 2009, 20:07

Witam, mam pytanie dotyczace centralnego zamku, czy ktos wie jaki typ centralnego zamka (fabryczny) jest zamontowany w ypsilonce 1.2 z 1999r. Instaluje sobie modul centralnego zamka, zeby zamykal sie z pilota ale sa cztery mozliwe schematy podlaczenia:
1. dla impulsu minusowego
2. dla impulsu plusowego
3. dla zamka pneumatycznego
4. dla bezposredniego podlaczenia silownika slave
Czy ktos orietuje sie jakie centralne zamki sa w tych modelach, jesli tak to prosilbym o pomoc.

Pozdrawiam
Pitch Black

Gość

Odp: ypsilon 1.2 99r. centralny zamek - pytanie

Post autor: Gość » 18 lis 2009, 20:16

W fiatach,alfach;lanciach,innocenti,ferrari- Fabryczny centralny zamek jest wyzwalany minusem/pojedynczy impuls i jest elektryczny za pomocą silniczków elektrycznych/Powyższe nie dotyczy wózków po 2006 roku.Tylko mała uwaga -po co Ci czym jest wyzwalany skoro centralny dokładsz????.Nie kumam o co koman?

Awatar użytkownika
PitchBlack
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 41
Rejestracja: 25 paź 2007, 0:00
Lokalizacja: Pabianice

Odp: ypsilon 1.2 99r. centralny zamek - pytanie

Post autor: PitchBlack » 18 lis 2009, 21:11

Dokladam tylko modul sterujacy centralnym z pilota i chce go podpiac pod centralny fabryczny ktory jest niestety z kluczyka.

Dzieki za pomoc.

Pozdrawiam

-- 19 Lis 2009, 17:18 --

Witam, mam problem z zamontowaniem tego modulu - dokladnie chodzi o dwa przewody, zamykajacy i otwierajacy centralny zamek. Nie wiem gdzie mam sie wpiac (ktora kostka, przewody), zasilanie podlaczylem, tylko te dwa kable mi zostaly.

Czy ktos moze mi pomoc, bede wdzieczny.

Pozdrawiam
Pitch Black

Gość

Odp: Y - centralny zamek w 1.2 z 99r

Post autor: Gość » 19 lis 2009, 18:42

Nie znam kolorów na pamięć.Zrób tak w drzwiach jest kość połączeniowa ,dobierz się do niej i włóż kluczyk do wkładki zamka ,nastepnie podłącz kontrolkę z jednej strony do plusa a z drugiej strony przy przekręcaniu kluczyka w zamku sprawdż na którym przewodzie pojawia sie masa/zaświeci się kontrolka/i masz gotowe.Jutro w pracy poszukam schematu od starego punto-wydaje mi się ,że to to samo

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”