Dobry warsztat

Polecane i odradzane serwisy i sklepy, polecane części zamienne i regeneracje miejsca w których można je kupić bądź zregenerować, rabaty oraz ulgi dla klubowiczów
Awatar użytkownika
nomads
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 162
Rejestracja: 24 paź 2005, 0:00
Lokalizacja: Tychy

Dobry warsztat

Post autor: nomads » 01 mar 2006, 9:23

Witam odkąd kupiłem Lucynę od pewnego pana z B Białej nie było tygodnia żeby cos sie nie zaczęło dupczyć Przejeżdżałem wielu mechaniorów ale zazwyczaj z jednym skutkiem sie to kończyło coś zrobili ale nie wiedza czy to bedzie to Więc odwiedziłem serwis Auto Data
Salon naprawy i hurtownia w jednym Rezerwacje na godzinę na autko mozna poczekac na kanapie czytając gazetki motoryzacyjne Oczywiście jezeli ktos lubi patrzec jak mu autko robią zostaje na warsztacie i oglada prace mechaniorów Na warsztacie jest bardzo czysto żadnego syfu Po każdym aucie posadzka jest mytai sprzatane jest stanowisko, naprawde wyglada fachowo dotego dwóch mechaniorów jest specami od Fiata i potrafia zdiagnozowac wszystko i to naprawić Serwis cześci ma swoje wiec jak odstawiasz auto nie martwisz sie o nic Ceny naprawde nie sa wygórowane jak patrzyłem na opisy cen i usług mechaniorów to są naprawde konkurencyjni A autko stoi w cieple a nie w jakims garazu ze jak coś spadnie kolesiowi z reki to trzeba rozpocząć poszukiwania z udziałem psa tropiącego bo jest taki syf. A części zawsze mozesz dostarczyc swoje
Po wizycie u nich dopiero autko zaaczeło jakos jezdzić od razu ci mówią co jest jeszcze do wymiany co ci juz powoli zdycha i na co masz uważać
Mogę w pełni polecic tych mechaniorów Pozdrawiam
Lancia Dedra 1.8 ie
Lancia Dedra 1.8 ie
Fiat 125 p
Peugot 206
604-957-586

Awatar użytkownika
nomads
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 162
Rejestracja: 24 paź 2005, 0:00
Lokalizacja: Tychy

Dobry warsztat

Post autor: nomads » 01 mar 2006, 9:25

Lancia Dedra 1.8 ie
Lancia Dedra 1.8 ie
Fiat 125 p
Peugot 206
604-957-586

Awatar użytkownika
Luckyy
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1374
Rejestracja: 26 cze 2005, 0:00
Lokalizacja: Mielec/Kraków
Kontakt:

Dobry warsztat

Post autor: Luckyy » 01 mar 2006, 10:31

Zdjecia i opisy wygladaja bardzo ladnie i maja ciekawa stronke o technicznych rzeczach co jak dziala itp
http://www.data.com.pl/infotech.html

szkoda ze jest w Tychach :(
KAPPA 2,4 JTD '98 Obrazek
EXcar Obrazek
V Obrazek

"mBank funkcjonuje w zasadniczym oderwaniu od rzeczywistości bankowej go otaczającej"
/biegły sądowy

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Serwisy, sklepy, zamienniki i regeneracje :::”