Thema-nie świeci zarówka h4

Awatar użytkownika
henek155
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 181
Rejestracja: 27 lis 2006, 0:00
Lokalizacja: Łańcut

Thema-nie świeci zarówka h4

Post autor: henek155 » 30 lis 2009, 21:08

Witam,mam taki problem ze nie świeci mi żarówka h4 w lewej lampie tzn na tablicy tylko jak włacze światła krótkie to mi świecią 2 kontrolki od krótkich i długich a zarówka wogóle nie swieci.prad jest na 3 pinach we wtyczce.z tym ze na jednym środkowym jest cały czas (chyba) a pozostałe 2 to są od krótkich i długich i wydaje mi sie ze maja za sobą zwarcie tylko gdzie? w prawej lampie wszystko jest ok zarówka świeci normalnie na krótkich i długich.
moze ktoś miał podobny problem?mile widziane wszelki wskazówki.
pozdrawiam henek155

argenta67

Odp: Thema-nie świeci zarówka h4

Post autor: argenta67 » 01 gru 2009, 6:54

henek155 pisze:Witam,mam taki problem ze nie świeci mi żarówka h4 w lewej lampie tzn na tablicy tylko jak włacze światła krótkie to mi świecią 2 kontrolki od krótkich i długich a zarówka wogóle nie swieci.prad jest na 3 pinach we wtyczce.z tym ze na jednym środkowym jest cały czas (chyba) a pozostałe 2 to są od krótkich i długich i wydaje mi sie ze maja za sobą zwarcie tylko gdzie? w prawej lampie wszystko jest ok zarówka świeci normalnie na krótkich i długich.
moze ktoś miał podobny problem?mile widziane wszelki wskazówki.
pozdrawiam henek155
jakieś błędne badanie przeprowadziłeś, ten środkowy to + św mijania, jeden z boku czarny to masa a trzeci to długie i tylko tak może być dobrze. Żarówki H4 to standard i podłączenie we wszystkich autach jest takie same. Są Japończyki co mają sterowanie masą ale wtedy na jednym z boku jest stały +. Nie wiem, z której serii masz Themę bo I i III miały przekaźniki do świateł, II nie ma do mijania tylko do długich.

Awatar użytkownika
henek155
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 181
Rejestracja: 27 lis 2006, 0:00
Lokalizacja: Łańcut

Odp: Thema-nie świeci zarówka h4

Post autor: henek155 » 01 gru 2009, 10:30

masz racje,i jest jeden przekaźnik tylko do długich,tylko jak mógłbym to naprawić żeby było dobrze?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”