Dobra oferta kredytowa na środki transportu...

Grupa Lubelskie i Podkarpackie

Moderatorzy: matis1906, Energetyk, topcio

Awatar użytkownika
Limak
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 126
Rejestracja: 23 paź 2009, 10:56
Lokalizacja: Stalowa Wola

Dobra oferta kredytowa na środki transportu...

Post autor: Limak » 21 gru 2009, 13:55

...otoz zmienilem barwy firmowe. Przeszedlem do Get-In-Banku.
W zwiazku z czym chcialbym wyjsc do Was Klubowicze z propozycja :)

Otoz - jestem w stanie zrobic na prawde atrakcyjny kredyt czy to dla Was czy dla waszych znajomych, rodzin :)

Z takich ciekawostek moge powiedziec, ze:

1/ finansuje wszystkie srodki transportu rejestrowane w Wydziale Komunikacji,

2/ finansuje sprzet w kazdym wieku,

3/ jest mozliwosc skredytowania zakupu pojazdu i dodatkowo jego remontu czy ubezpieczenia. Kredytobiorca po prostu oswiadcza, ze na remont/ubezpieczenie/eksploatacje po zakupie potrzebuje X PLN'ow gotowki i ta kwota doliczana jest do wartosci pojazdu i kredytowana.

W razie pytan sluze pomoca, rada, odesle symulacje kredytowa.

Gdybyscie mieli jakies pytania - mozna sie ze mna kontaktowac rowniez droga telefoniczna.
GSM +48 726 775 052
Jak na koła samochodu
nawijamy życia wstęgę,
gaz do dechy i do przodu
ze zmiennikiem ręka w rękę!

rain
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1575
Rejestracja: 08 paź 2008, 0:00
Imię: Piotrek
Lokalizacja: Wrocław

Odp: Dobra oferta kredytowa na środki transportu...

Post autor: rain » 21 gru 2009, 14:06

Możesz załatwiać kredyty poniżej widełek przyjętych w negocjacjach przez bank? Czy tylko standardową oferte?
Autka jakie mi się przewineły: Hyundai Lantra 1.6, Lancia Lybra 2.4 JTD, Alfa Romeo 156 2.4 m-Jet, Alfa Romeo 156 1.8 Twin Spark, Lancia Delta 1.8i.e., Lancia Thesis 2.4 JTD, Alfa Romeo 166 3.2, BMW E90 320d, Fiat Brava 80 16v, Fiat Brava 80 16v, Laguna III 2.0 16v, Fiat Stilo 1.9 JTD, Marea 155 20v

Obecnie mam: Lancia Lybra 2.4 jtd Emblema, Lancia Lybra 2.0 LS, Opel Meriva_A 1.4 EcoTec, Bravo HGT, Brava 100 16v

Awatar użytkownika
Limak
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 126
Rejestracja: 23 paź 2009, 10:56
Lokalizacja: Stalowa Wola

Odp: Dobra oferta kredytowa na środki transportu...

Post autor: Limak » 21 gru 2009, 14:17

rain pisze:Możesz załatwiać kredyty poniżej widełek przyjętych w negocjacjach przez bank? Czy tylko standardową oferte?
Zalezy o co konkretnie pytasz - ponizej pewnego progu zejsc sie nie da, aczkolwiek robilem juz porownania z innymi bankami i powiem Ci, ze tak - jestem w stanie zejsc do oferty lepszej anizeli typowy agent kredytowy czy kredyt zaproponowany przez bank.

Wiesz - jestem w stanie zejsc, bo zadowolony Klient poleci mnie nastepnemu a i sam moze kiedys wroci.
Nie sztuka jest zrobic kredyt drogi i zamknac sobie mozliwosc wspolpracy z kims w przyszlosci : yesyes :

Do tego, zeby powiedziec Ci ILE realnie Cie taka impreza wyniesie bede potrzebowal tylko podstawowych danych :)
Jak na koła samochodu
nawijamy życia wstęgę,
gaz do dechy i do przodu
ze zmiennikiem ręka w rękę!

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Odp: Dobra oferta kredytowa na środki transportu...

Post autor: Nat » 21 gru 2009, 15:06

Limak, a hipoteczne też wchodza w zakres Twoich zainteresowań/możliwości?
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Awatar użytkownika
Limak
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 126
Rejestracja: 23 paź 2009, 10:56
Lokalizacja: Stalowa Wola

Odp: Dobra oferta kredytowa na środki transportu...

Post autor: Limak » 21 gru 2009, 16:27

Nat pisze:Limak, a hipoteczne też wchodza w zakres Twoich zainteresowań/możliwości?
Aczy powiem tak: sam osobiscie zajmuje sie samochodowkami i pochodnymi na srodki transportu. I w tej dziedzinie jestem w stanie cos dla klubowiczow zrobic taniej niz normalnie rynek.

Natomiast z racji tego, ze w bankowosci siedze juz przeszlo dwa lata, i mozna powiedziec, ze znajomosci jakis nalapalem - jestem w stanie kogos z kims spiknac.
Natomiast nie recze za efekty. Moge szepnac slowka, ze to ktos swoj, i pewnie bedzie to dobra oferta... ale na ile dobra - nie wiem.

Wy chlopaki widze z daleka: Poznan, Wroclaw - w prawdziie rejonalizacja schodzi na dalszy plan a wstepny wniosek mozna wyslac przez internet (przynajmniej u mnie), aczkolwiek jakies utrudnienie to jest przy ewentualnej finalizacji tematu.
Stad wlasnie na Grupie Podkarpackiej/Lubelskiej zostawilem watek :)

Naturalnie nie mowie, ze nie mozna...
...mozna, ale trzebaby to logistycznie rozplanowac :-P

BTW: ...jesli ktos ma jakies konkretne zapytanie o wycene - via @ albo telefon i jak bede przy komputerze to zrobienie wyliczenia, symulacje odesle ;)
Jak na koła samochodu
nawijamy życia wstęgę,
gaz do dechy i do przodu
ze zmiennikiem ręka w rękę!

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Lubelskie i Podkarpackie:::”