Kappa -zamienniki Kager...przednie zawieszenie

Alan

Kappa -zamienniki Kager...przednie zawieszenie

Post autor: Alan » 09 kwie 2010, 23:56

po wizycie w diagnostyce padł wyrok..tuleja wahacza tylna do wymiany...zamówiłem ,zapłaciłem dwie godziny napierdzielałem po starej tulei żeby ja wybić ,w końcu sukces...do bagażnika po nową i zonk...

Obrazek

nie pytajcie ile kminiłem żeby zwolnić garaż... jakoś to zamontowałem.... a w zawieszeniu jak stukało tak stuka...poduszka mc persona?
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2010, 8:27 przez Alan, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
facio
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 412
Rejestracja: 02 gru 2007, 0:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: zamienniki Kager...

Post autor: facio » 10 kwie 2010, 7:06

A tak dla pewności proponuję sprawdzić ALE tak dokładnie łącznik stabilizatora to element który mając minimalny luz robi wrazenie że są luzy w zawieszeniu-tuleja nawet wybita nie stuka ewentualnie może jeszcze stukać sworzeń dolny :nono:
We Wroclawiu utworzylem mały klub kappy można poznać nas po rejestracjach wszystkie zaczynaja sie DW 222 mam tez duzo czesci lanci... Tel.691-771-549 A teraz do stadka dołączy Thesis 2.4 jtd mojej żonki DW 898

Alan

Re: zamienniki Kager...przednie zawieszenie Kappa

Post autor: Alan » 10 kwie 2010, 8:29

sworzeń wymieniony,tuleje też (pomijając ich pasowność ) ten łącznik...on zdaje się składa się z dwóch członów,jest na nim może z 1-2mm luzu w tej gumie.Tak wyczułem przy rozkręcaniu.

Awatar użytkownika
Daro_wawa
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 407
Rejestracja: 29 maja 2009, 9:35
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: zamienniki Kager...przednie zawieszenie Kappa

Post autor: Daro_wawa » 10 kwie 2010, 13:20

Alan pisze:po wizycie w diagnostyce padł wyrok..tuleja wahacza tylna do wymiany...zamówiłem ,zapłaciłem dwie godziny napierdzielałem po starej tulei żeby ja wybić ,w końcu sukces...do bagażnika po nową i zonk...

Obrazek

nie pytajcie ile kminiłem żeby zwolnić garaż... jakoś to zamontowałem.... a w zawieszeniu jak stukało tak stuka...poduszka mc persona?

Dziwne jak oni ci to dobrali ja wszystko kupuje w FOCIE i nigdy nie miałem takich zdarzeń a czy przypadkiem to nie są tuleje od ALFY 164 lub od THEMY ??
Były :
1.Kappa 2.4b 2.Kappa 2,4b 3.Kappa 2.0 4.Kappa 2.0 5.Kappa 2.4b 6. Kappa 2.4b 7.Kappa Coupe 2.4 20V nr 1410,Kappa Coupe 2.4 20V nr 0615, Lanos 1.6 16V,Kappa Coupe 2.0 20VT nr 2774
Jest :
BMW E39 2.5 24V
OPEL VECTRA C GTS OPC LINE

Rafako

Re: zamienniki Kager...przednie zawieszenie Kappa

Post autor: Rafako » 10 kwie 2010, 14:33

Akurat te tuleje kupowałem w Vema Pol-u i było ok (notabene u nich zaopatruje się w te elementy LT ;) ).
Pod Kagerem pewnie siedzi tedgum.
Serdecznie pozdrawiam.

Awatar użytkownika
facio
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 412
Rejestracja: 02 gru 2007, 0:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: zamienniki Kager...przednie zawieszenie Kappa

Post autor: facio » 10 kwie 2010, 15:19

Panowie jak już to kupwałem już te tuleje kagera i powiem wam ciekawostkę -na tuleji na gumie jest wybity fabryczny znak lanci? autentycznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
We Wroclawiu utworzylem mały klub kappy można poznać nas po rejestracjach wszystkie zaczynaja sie DW 222 mam tez duzo czesci lanci... Tel.691-771-549 A teraz do stadka dołączy Thesis 2.4 jtd mojej żonki DW 898

Awatar użytkownika
topcio
Prezes Lancia Klub Polska
Prezes Lancia Klub Polska
Posty: 11975
Rejestracja: 20 sie 2007, 0:00
Lokalizacja: Lublin woj. Lubelskie

Re: zamienniki Kager...przednie zawieszenie Kappa

Post autor: topcio » 10 kwie 2010, 15:23

facio pisze:Panowie jak już to kupwałem już te tuleje kagera i powiem wam ciekawostkę -na tuleji na gumie jest wybity fabryczny znak lanci? autentycznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
he, he to nie znaczek lanci tylko bardzo podobny, też często kupuję Kagera i jan narazie jestem zadowolony
Delta Intergale 16v
Fulvia Coupe 1.3 S 1972
Fulvia Coupe 1.3S 1971
Beta Spider Zagato 1.6
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenie i hamulce”