Lybra 1.8 - alarm GEPARD - ciągle migają światła co to?

htomek
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 58
Rejestracja: 30 cze 2009, 17:10
Lokalizacja: Łomża

Lybra 1.8 - alarm GEPARD - ciągle migają światła co to?

Post autor: htomek » 28 wrz 2010, 9:30

...odchodze od auta zalaczam alarm, zamki sie zapadaja, zamykaja i nagle kierunkowskazy zaczynaja migac jak na awaryjnych i tak bez konca, wczoraj zdaje sie, ze przestaly migac po kilku minuitach wrocilem do domu, auto zostalo w garazu, wracam dzis rano miga lewy kierunek moge otworzyc tylko drzwi kierowcy i samochod nie odpala - rozladowany akumulator :(

Pytanie czy jak naladuje akumulator nastapi jakis reset alarmu???
Czy te migajace swiatla mialy cos w spolnego ze slabym stanem akumulatora??

Dzieki za pomoc :)

Dzis do pracy musialem jechac Fordem Transitem :D
Ostatnio zmieniony 28 wrz 2010, 11:49 przez Dudi, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Każdy następny post pisany w taki sposób wyląduje w śmietniku. Brak ładu i składu!

Krechu
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 128
Rejestracja: 30 cze 2010, 9:24
Lokalizacja: Niepołomice

Re: Lybra 1.8 alram GEPARD wciskam-ciegle migaja swiatla co

Post autor: Krechu » 28 wrz 2010, 9:49

Sporo alarmów (jeżeli nie wszystkie) świruje właśnie jak jest kiepski stan akumulatora. Po wymianie lub naładowaniu powinieneś normalnie rozbroić alarm z pilota. Pytanie czy akumulator Ci padł po alarm kukał całą noc, czy alarm kukał bo akumulator padał. W pierwszym przypadku problemów może być multum a najczęstrzym jest awaria któregoś z czujników. U mnie w zeszłym problem spowodowała wygłodzona mysz, która obgryzła mi instalację ;)

Pozdrawiam
Krechu
Lancia Kappa 2.0 20v + LPG
AR 166 2.5 V6

htomek
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 58
Rejestracja: 30 cze 2009, 17:10
Lokalizacja: Łomża

Re: Lybra 1.8 alram GEPARD wciskam-ciegle migaja swiatla co

Post autor: htomek » 28 wrz 2010, 9:56

a to ciekawe z ta mysza - wydaje mi sie ze to nie mozliwe zeby alarm tj migajace kierunkowskazy przez 12h rozladowaly zdrowy akumulatro, co innego jesli akumulator byl "na padnieciu" i to mogly wskazywac migajace swiatl apo wlaczeniu alarmu - wic sklaniams i ewlasnie ku temu ze akumulatr slaby zwlaszcza ze "od nowosci" jeden siedzi :D

Awatar użytkownika
gregi
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 202
Rejestracja: 21 lut 2009, 0:00
Lokalizacja: KOZIENICE

Re: Lybra 1.8 alram GEPARD wciskam-ciegle migaja swiatla co

Post autor: gregi » 28 wrz 2010, 19:10

htomek pisze:a to ciekawe z ta mysza - wydaje mi sie ze to nie mozliwe zeby alarm tj migajace kierunkowskazy przez 12h rozladowaly zdrowy akumulatro, co innego jesli akumulator byl "na padnieciu" i to mogly wskazywac migajace swiatl apo wlaczeniu alarmu - wic sklaniams i ewlasnie ku temu ze akumulatr slaby zwlaszcza ze "od nowosci" jeden siedzi :D
może ktoś to poprawi bo trzy razy czytałem i nic
kol htomek obok klawisza spacja jest klawisz Alt ,kombinacja Alt+a daje nam ą itd.ś,ć,ż,ą,ó,ł,ń,ę,

htomek
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 58
Rejestracja: 30 cze 2009, 17:10
Lokalizacja: Łomża

Re: Lybra 1.8 - alarm GEPARD - ciągle migają światła co to?

Post autor: htomek » 28 wrz 2010, 21:47

mam zasade, ze w internecie nie uzywam znakow diakrytycznych ;)

wracajac do mojego problemu-kiedy przekrecam kluczyk w zamku zenralny zamek nie zamyka drzwi i ich nie otiwera - czy to znaczy, ze padl sterownik zamka centalnego?

Krechu
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 128
Rejestracja: 30 cze 2010, 9:24
Lokalizacja: Niepołomice

Re: Lybra 1.8 - alarm GEPARD - ciągle migają światła co to?

Post autor: Krechu » 29 wrz 2010, 9:09

"zenralny" to nie było diakrytyczne tylko krytyczne ;)

A wracając do tematu to centralny potrzebuje potrzebuje prądu z akumulatora. Jak aku nie działa to centralny też nie będzie.

Pozdrawiam
Krechu
Lancia Kappa 2.0 20v + LPG
AR 166 2.5 V6

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”