Delta - podgrzewane fotele - MONTAŻ

Gramatyk
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 192
Rejestracja: 08 sty 2010, 16:45
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Delta - podgrzewane fotele - MONTAŻ

Post autor: Gramatyk » 06 paź 2010, 22:10

witam,
mam pytanie ostatnio kupowałem kilka części od pewnego pana który ma jedną deltę na w częściach a drugą normalnie na chodzie i niej zainstalował sobie podgrzewane fotele, tzn kupił maty grzewcze, zdjął obicie z fotela i położył na siedzisku i na oparciu po jednej macie, do tego dodał ładne przyciski z rysunkami od podgrzewania foteli i mówi że w zimę super sprawa i tu pytanie czy ktoś z was już robił kiedyś coś takiego bo biorąc pod uwagę cenę takiej maty np na allegro http://moto.allegro.pl/mata-grzewcza-fo ... 86147.html to można całkiem niedrogim kosztem zainstalować podgrzewane fotele. Jedyne czego się obawiam bo nigdy jeszcze nie robiłem to zdjęcie obić z fotela? Jak to zrobić żeby nic nie uszkodzić i co mi się przy tym przyda?
pozdrawiam

Awatar użytkownika
bargaw3181
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 4067
Rejestracja: 24 maja 2009, 9:06
Imię: Bartłomiej
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: lancia - podgrzewane fotele - MONTAŻ

Post autor: bargaw3181 » 06 paź 2010, 22:13

tylko czy mata z taką cenę, jest trwała... wiesz żeby w połowie zimy grzać nie przestała :P
Ze zdjęciem tapicerki nie będziesz miał większych problemów. Jak zaczniesz rozbierać to zobaczysz że nie jest tak ciężko jak by się mogło wydawać :)
514449239 Bartek (Bartłomiej, nie Bartosz ! ) vel modo ;)
Obrazek
Jestem odpowiedzialny za to co powiedziałem, nie za to co zrozumiałeś !

Awatar użytkownika
mr.kura
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1493
Rejestracja: 20 lut 2009, 0:00
Imię: Paweł
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Delta - podgrzewane fotele - MONTAŻ

Post autor: mr.kura » 07 paź 2010, 15:25

Fajny pomysł, tylko nie kumam jednej sprawy. Na tej aukcji jest napisane "termostat 70 C" , czy to na pewno maty do foteli :?: Nie mam zielonego pojęcia jakie temp. osiągają maty fabrycznie, ale 70C to chyba sporo. Chyba, wpakować je jakoś pod gąbkę.

Gramatyk
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 192
Rejestracja: 08 sty 2010, 16:45
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Delta - podgrzewane fotele - MONTAŻ

Post autor: Gramatyk » 12 paź 2010, 12:54

a tak w ogóle to w deltach były seryjnie montowane podgrzewane fotele, bo na desce rozdzielczej jest ikona jakby właśnie od podgrzewanych foteli...

Awatar użytkownika
schab
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 818
Rejestracja: 29 maja 2006, 0:00
Lokalizacja: Radziszów k. Krakowa

Re: Delta - podgrzewane fotele - MONTAŻ

Post autor: schab » 12 paź 2010, 13:48

mrkura pisze:Nie mam zielonego pojęcia jakie temp. osiągają maty fabrycznie, ale 70C to chyba sporo.
Więcej niż sporo ! Chyba że ktoś lubi jajka na twardo ... : gafa :

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nadwozie i wnętrze”