Nowy posiadacz Lybry SW 1,9 JTD 115km :)

Moderator: stabraf

WoMaR
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 29
Rejestracja: 04 lis 2010, 16:52
Imię: Mario
Lokalizacja: Szczecin

Nowy posiadacz Lybry SW 1,9 JTD 115km :)

Post autor: WoMaR » 05 lis 2010, 17:17

Od 2 dni jestem szczesliwym posiadaczem Lanci Lybry SW z 2001/02 r (pierwsza rejestracja 30.12.2001). 1,9 JTD 115km. Autko ma udokumentowany przebieg 108tys (dokladnie 107952km aktualnie:) ) Ostatni serwis mial w czerwcu 2010 przy przebiegu 104 tys km.Na co mam wszystkie faktury serwisowe...Autko sprowadziłem z salonu z włoch jako auto posalonowe (1-wszy wlasciciel oddał Lancie do serwisu i wzial następna...) Choc jest to wersja nieco biedniejsza,bo bez Bose i Alkantar to środek jest doslownie jak nowy,a silnik pracuje jak pszczółka:). Poprzednie auto jakie mialem to Opel Vectra B dti to po przesiadce do Lanci moge powiedziec tyle-SZOK! Niespodziewałem sie takiego komfortu jazdy,wyciszenia,elastycznosci.Po prostu zakochalem sie w tym autku:) Detale typu podswietlane klamki,podswietlenie z dolu drzwi przy wysiadaniu czy diody w lusterku no masakra! Jezdzilem wieloma autami (passaty,a4,mercedes c-klasa)ale komfort i dodatki w lanci bile wszystkich na leb!

Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
markiz
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1553
Rejestracja: 06 paź 2009, 18:57
Imię: Jerzy
Lokalizacja: AYLESBURY U.K

Re: Nowy posiadacz Lybry SW 1,9 JTD 115km :)

Post autor: markiz » 05 lis 2010, 17:57

WoMaR pisze:Od 2 dni jestem szczesliwym posiadaczem Lanci Lybry SW z 2001/02 r (pierwsza rejestracja 30.12.2001). 1,9 JTD 115km. Autko ma udokumentowany przebieg 108tys (dokladnie 107952km aktualnie:) ) Ostatni serwis mial w czerwcu 2010 przy przebiegu 104 tys km.Na co mam wszystkie faktury serwisowe...Autko sprowadziłem z salonu z włoch jako auto posalonowe (1-wszy wlasciciel oddał Lancie do serwisu i wzial następna...) Choc jest to wersja nieco biedniejsza,bo bez Bose i Alkantar to środek jest doslownie jak nowy,a silnik pracuje jak pszczółka:). Poprzednie auto jakie mialem to Opel Vectra B dti to po przesiadce do Lanci moge powiedziec tyle-SZOK! Niespodziewałem sie takiego komfortu jazdy,wyciszenia,elastycznosci.Po prostu zakochalem sie w tym autku:) Detale typu podswietlane klamki,podswietlenie z dolu drzwi przy wysiadaniu czy diody w lusterku no masakra! Jezdzilem wieloma autami (passaty,a4,mercedes c-klasa)ale komfort i dodatki w lanci bile wszystkich na leb!

Pozdrawiam!
Spróbuj opisać swoje wrażenia na forum szmelcwagena :lol:
Pozdrawiam markiz
Lancia Lybra sedan 2.4jtd
Lancia Delta III 2.0 MJet
La pi? bella ? la Lancia

WoMaR
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 29
Rejestracja: 04 lis 2010, 16:52
Imię: Mario
Lokalizacja: Szczecin

Re: Nowy posiadacz Lybry SW 1,9 JTD 115km :)

Post autor: WoMaR » 05 lis 2010, 19:24

Spróbuj opisać swoje wrażenia na forum szmelcwagena :lol:[/quote]


Wiem,wiem VWmaniacy uwazaja ze ta marka to nr 1 na swiecie... Ale naszczescie sa duzo lepsze auta dla ludzi ktorzy naprawde kochaja auta ,a nie znaczki aut... Znajomy mial passata b5 to cytuje co mowil po roku posiadania tego auda :"scierwo ,nie auto..." hee! Natomiast inny znajomy ma mercedesa c-klase w203 2.0 benzyna 130km to jak przejechalem sie nim to na oko w porownaniu do lanci 1,9 jtd 115 km daje mu 70-80km...,a na dodatek non stop cos mu sie sypie,a koszt czesci - masakra (przekladnia kierownicza-7 tys.zl.)...No ale nie ma jazdy bez gwiazdy...

grzegorzp4
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 5
Rejestracja: 27 cze 2010, 8:39
Lokalizacja: Wypełnij to pole

Re: Nowy posiadacz Lybry SW 1,9 JTD 115km :)

Post autor: grzegorzp4 » 11 lis 2010, 12:34

@WoMaR - jak znalazłeś taki zadbany model? internet? komisy? czy sam byłeś we Włoszech po autko? Jeśli przebieg nie był cofany to naprawdę okazja!
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Watazka
Odszedł od nas na zawsze
Odszedł od nas na zawsze
Posty: 1525
Rejestracja: 06 wrz 2007, 0:00
Imię: Maciej
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Nowy posiadacz Lybry SW 1,9 JTD 115km :)

Post autor: Watazka » 11 lis 2010, 21:42

: witaj :
W pierwszej połowie grudnia frunę przez Szczecin do Miszaxa na mikołajkową akcję LKP.Jeśli masz ochotę poznac ludzi i miło/także tanio/spędzic weekend,dołącz.Dalej polecimy razem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Lybra/Lybra SW”