Serwisy w Krakowie

Polecane i odradzane serwisy i sklepy, polecane części zamienne i regeneracje miejsca w których można je kupić bądź zregenerować, rabaty oraz ulgi dla klubowiczów
Benito
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 27
Rejestracja: 29 maja 2007, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Serwisy w Krakowie

Post autor: Benito » 23 sie 2007, 14:35

Gdzie najlepsze serwisy w Krakowie? Ile za tłumik i wymianę w Lybrze?
Podpowiedzcie!!!

Awatar użytkownika
Marcin_K
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 38
Rejestracja: 14 cze 2007, 0:00
Imię: Marcin
Lokalizacja: Kraków

Serwisy w Krakowie

Post autor: Marcin_K » 23 sie 2007, 17:54

nie wiem czy sa najlepsze, ale znają Lancie -ul. bajeczna 6, 502 689 376 i saska ale nie wiem ile(na skrzyzowaniu z lipską z pierwszeństwem w lewo przy cepeenie BP przejeżdzasz prosto i po lewej sa składy magazynowe, tam trzeba szukać) serwis lancia i alfa romeo.
pozdrawiam
byly Thema 2.5 TD
Kappa 3.0 V6 24v automat

Awatar użytkownika
wujekp
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6894
Rejestracja: 03 paź 2006, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Serwisy w Krakowie

Post autor: wujekp » 23 sie 2007, 18:21

"Marcin_K" pisze:nie wiem czy sa najlepsze, ale znają Lancie -ul. bajeczna 6, 502 689 376 i saska ale nie wiem ile(na skrzyzowaniu z lipską z pierwszeństwem w lewo przy cepeenie BP przejeżdzasz prosto i po lewej sa składy magazynowe, tam trzeba szukać) serwis lancia i alfa romeo.
pozdrawiam
Namiary na Saską znajdziesz m.in. na stronie Juranda http://autka.qs.pl/index.php?b=warsztat
Jest też warsztat w Swoszowicach http://www.alfaserwis.com.pl/
Pozdrawiam
Wujek (p)
Lancia Delta III 1.8 tbi, Fiat Croma 2.4
była: Lancia Kappa 2.0T, "Lancia" Voyager/Chrysler T&C 3.8

Liczby nie kłamią, ale kłamcy liczą ...
Jeśli chcesz do mnie napisać wybierz raczej maila zamiast PW - wujekp(małpa)lanciapolska.org - mogę odpowiadać z opóźnieniem na PW :)

Benito
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 27
Rejestracja: 29 maja 2007, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Serwisy w Krakowie

Post autor: Benito » 25 sie 2007, 17:38

Dzięki za info. Saską znam i są ok. ale nie zajmują się tłumikami. Zrobiłem na Żółkiewskiego (za rondem Grzegórzeckim koło żłobka) Ale tylko mi pospawał na ok. rok powinno wystarczyć. Potem może coś trzeba będzie poszukać do innych sw np. do laguny i przerobić. Z tłumikami do lybry są jakieś jaja - jedyna lancia do której nie ma zamiennika tylko oryginalny układ wydechowy w ASO - a to jest ponad 1000 zł.
Pozdrawiam

Benito
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 27
Rejestracja: 29 maja 2007, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Serwisy w Krakowie

Post autor: Benito » 25 sie 2007, 17:40

... no ale jak się chciało lyberkę to trzeba bulić... :D

Awatar użytkownika
cocoon
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 739
Rejestracja: 03 kwie 2009, 20:53
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Kraków

Re: Serwisy w Krakowie

Post autor: cocoon » 02 sty 2011, 20:35

Odświeżę trochę temat polecanych warsztatów w Krakowie. Jeżdżę do nich już z 3 autem i nigdy nie mieli żadnej wtopy.Jak nie wiedzą to powiedzą albo się nauczą i zrobią.Robią wszystkie auta w miarę skromnych warunków lokalowych .Lancia nie jest im obca jako że wcześniej pracowali w Fiacie.Części są w stanie załatwić wszystkie jeżeli są dostępne gdyż warsztat jest czynny od 16 a wcześniej pracują jako sprzedawcy części przez internet.Robią wszystko, łącznie z poprawkami blacharskimi,tłumikami itp.Ceny części i robocizny naprawdę przyjazne dla kieszeni i najważniejsze że robią jak dla siebie : ok2 : Edward Skrzelowski Kraków ul.Heltmana 10 tel. 607102025. To taka uliczka równoległa do Wielickiej nad Lidlem przy tejże Wielickiej.Zniżka na Kartę Klubową raczej nie potrzebna :D
CROMA 1,9 JTDM 150 KM 272/B AVORIO VANITOSO VR.z wirusem
FREEMONT URBAN 2.0 JTDM2 automat 170 KM (narazie)
była : Kappa 2,4 JTD 616A GRIGIO URANO z jeszcze nowszym wirusem :)
>wojtekr3@interia.pl 600 227 557
Idiotów na świecie nie ma wcale tak wielu. Są tylko bardzo dobrze rozstawieni

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Serwisy, sklepy, zamienniki i regeneracje :::”