Lybra - hamulce

Bodek94
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 9
Rejestracja: 06 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Żyrardów

Lybra - hamulce

Post autor: Bodek94 » 18 kwie 2011, 16:07

Witam. Witam. Byłem na przeglądzie i diagnosta stwierdził na swoich urządzeniach że prawe przednie koło słabiej hamuje, powiedział że mieszczę się w granicach dopuszczających auto do ruchu dodał jeszcze że trzeba by było zlokalizować gdzie tkwi błąd.. Dodam że podczas hamowania nic się nie dzieje nie ściąga , podłączyłem auto pod komputer i nic nie wykryło żadnych usterek. Pozdrawiam i proszę o pomoc .

Matti1984DT
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 158
Rejestracja: 13 sty 2010, 13:14
Imię: Mateusz

Re: Lybra-Hamulce

Post autor: Matti1984DT » 18 kwie 2011, 16:20

Proponuje pojechać do mechanika żeby sprawdzić stan tarcz i klocków może któreś z tych już sa na wykończeniu jak równiez sprawdz płyn hamulcowy spróbuj odpowietrzenia może coś nie tak jest lub wężyk sie przytkał. Ja tak mialem w dedrze po wymianie wężyków i okazało się ze klocki do wymiany były bo hamulec słabo łapał z jednej strony.
Jest: Lancia Dedra 1.8 8v '94
Było: Ford Mondeo 1.6 16v '95, Lancia Dedra 1.8 8v '92

"Policjanci z drogówki są jak małe dzieci - przejeżdżając obok nich trzeba zwolnić, bo nigdy nie wiadomo, kiedy wybiegną na ulice"

Bodek94
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 9
Rejestracja: 06 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Lybra-Hamulce

Post autor: Bodek94 » 18 kwie 2011, 16:31

Klocki nowe tarcze stare ale jeszcze przynajmniej te klocki co założyłem to spokojnie przeżyją .Właśnie ten wężyk podejrzewałem miałem w poprzednich autach innych marek przypadek że przewody ze starości zmniejszały przekrój . Dzięki:)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenie i hamulce”