Lybra - mocowanie przegrody bagażnika

Polecane i odradzane serwisy i sklepy, polecane części zamienne i regeneracje miejsca w których można je kupić bądź zregenerować, rabaty oraz ulgi dla klubowiczów
marbrze
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 6
Rejestracja: 18 maja 2010, 13:31
Lokalizacja: Wypełnij to pole

Lybra - mocowanie przegrody bagażnika

Post autor: marbrze » 28 cze 2011, 9:08

Witam. Kupiłem siatke orginalną do Lancii Lybry tzn przegrode bagaznika ale na suficie brakuje mi tych blach do mocowania siatki. Czy ktoś ma cos takiego na sprzedaż???

Kris
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1185
Rejestracja: 13 lip 2010, 22:29
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Gorzyce (woj.śląskie)

Re: Mocowanie przgrody bagażnika

Post autor: Kris » 28 cze 2011, 9:46

marbrze pisze:Witam. Kupiłem siatke orginalną do lanci lybry tzn przegrode bagaznika ale na suficie brakuje mi tych blach do mocowania siatki. Czy ktoś ma cos takiego na sprzedaż???
Siatka jest do wersji SW (kombi) ale to chyba wiesz :) Na podsufitce nad tylnymi zagłówkami powinny być takie plastiki. Otwierasz je i masz miejsce na zamocowanie siatki. No chyba że ktoś Ci sprzedał niekompletną siatkę.
Pozdrawiam
było Uno 1.0, Bravo 1.2 16V, była Lybra LX SW 1.8 LPG, była Croma 1,9 150KM jest Lancia Ypsilon Platino 0.9 i Ford Galaxy

marbrze
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 6
Rejestracja: 18 maja 2010, 13:31
Lokalizacja: Wypełnij to pole

Re: Lybra - mocowanie przegrody bagażnika

Post autor: marbrze » 29 cze 2011, 9:48

Witam. Siatkę kupił mi kuzyn w niemczech bo u nas to w ogóle ciężko namierzyć takie coś. Co do klapek w posufitufce to sie wszystko zgadza tylko pod nimi zamiast jakiś haków do mocowania siatki są tylko nagwintowane 2 otwory. Teraz nie wiem czy ta siatkę mieli mi sprzedać razem z tym czy powinno to być na wyposażeniu auta. W polsce podzwoniłem juz po wszystkich możliwych sklepach, serwisach i innych sprzedających stare auta na części i nic..... Już by mi chociaż jakaś fotka wystarczyla jak to ma wygladac chłopaki w firmie mi to dorobia. Dzieki za odpowiedz:)

Awatar użytkownika
Heathen
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2001
Rejestracja: 15 paź 2009, 14:35
Imię: Konrad
Lokalizacja: Zabrze

Re: Lybra - mocowanie przegrody bagażnika

Post autor: Heathen » 29 cze 2011, 10:00

z którego roku masz Lybre? Zakładam że po 2001 (wrzesień)
Siatki do wersji po 2001 (face lifting) były inne!
I tu raczej jest pies pogrzebany;) kupiłeś siatke do wersji sprzed FL


Chyba że nie zrozumiałem, wtedy zapodaj fotki, bo może faktycznie jakiejś klamry ci brakuje
QV...soon:)

marbrze
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 6
Rejestracja: 18 maja 2010, 13:31
Lokalizacja: Wypełnij to pole

Re: Lybra - mocowanie przegrody bagażnika

Post autor: marbrze » 29 cze 2011, 11:10

Witam. Zgadza się auto mam z konca 2001. A co do siatki to nie mam pojęcia z jakiego to jest modelu. Sama siatka ma z jednej strony haki do zaczepienia o podłogę bagażnika, z ta część siatki co sie mocuje do dachu to nic innego jak zwykły pręt (rurka) a na koncach jakby przyspawana podkladka(tzn cos takiego |--------| ) nie wiem jak to fachowo nazwać.Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Heathen
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2001
Rejestracja: 15 paź 2009, 14:35
Imię: Konrad
Lokalizacja: Zabrze

Re: Lybra - mocowanie przegrody bagażnika

Post autor: Heathen » 29 cze 2011, 11:19

otwórz w IE
Masz link do EPER, sprawdz jak to u Ciebie wygląda, czy wszystko kompletne
Na moje oko kupiłeś siatkę do starszej wersji LYBRY (do wrzesień 2011), niestety po FL zmieniło się mocowanie
QV...soon:)

Kris
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1185
Rejestracja: 13 lip 2010, 22:29
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Gorzyce (woj.śląskie)

Re: Lybra - mocowanie przegrody bagażnika

Post autor: Kris » 29 cze 2011, 11:56

ja mam Lybrę z końca 2000 roku i także pod zaślepką na dachu mam dwie nagwintowane dziurki. Wg Epera różnią się elementem 9 - klamrą wersje przed i po FL. Właśnie dogłębniej sprawdziłem listę elementów. w kolumnie modyf. litera C oznacza auto przed FL, a D -po FL. Jeśli się mylę to proszę mnie oświecić :)
było Uno 1.0, Bravo 1.2 16V, była Lybra LX SW 1.8 LPG, była Croma 1,9 150KM jest Lancia Ypsilon Platino 0.9 i Ford Galaxy

marbrze
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 6
Rejestracja: 18 maja 2010, 13:31
Lokalizacja: Wypełnij to pole

Re: Lybra - mocowanie przegrody bagażnika

Post autor: marbrze » 29 cze 2011, 12:17

Dzięki Heathen. No własnie nie mam tego elementu 9 i tych wszystkich srubek ale to juz male piwko.
A patrząc na ta siatke tzn na górny pręt to mam taka sama jak na tym odbrazku z eper-a. Teraz przynajmniej wiem o co pytac w sklepie lub serwisie:). Chyba że ktoś ma cos takiego na sprzedaż???

marbrze
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 6
Rejestracja: 18 maja 2010, 13:31
Lokalizacja: Wypełnij to pole

Re: Lybra - mocowanie przegrody bagażnika

Post autor: marbrze » 29 cze 2011, 14:08

Ok zamówiłem to w serwisie. Auto mam sprzed FL i jeśli ktoś by kiedyś potrzebował to podaje kody producenta co potrzeba:
735266126 klamra strona prawa
735267341 klamra strona lewa
4x 13246711 sruba
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Heathen
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2001
Rejestracja: 15 paź 2009, 14:35
Imię: Konrad
Lokalizacja: Zabrze

Re: Lybra - mocowanie przegrody bagażnika

Post autor: Heathen » 29 cze 2011, 14:25

Czyli jednak było niekompletne:)
Ciesze się że pomogłem.
A teraz ładnie wypełnij miejscowość:) i zapraszamy do działu nasze Lancie, tam pochwal się lucynką:)
Pozdrawiam
QV...soon:)

Kris
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1185
Rejestracja: 13 lip 2010, 22:29
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Gorzyce (woj.śląskie)

Re: Lybra - mocowanie przegrody bagażnika

Post autor: Kris » 29 cze 2011, 15:45

marbrze pisze:Ok zamówiłem to w serwisie. Auto mam sprzed FL i jeśli ktoś by kiedyś potrzebował to podaje kody producenta co potrzeba:
735266126 klamra strona prawa
735267341 klamra strona lewa
4x 13246711 sruba
Pozdrawiam.
tak z ciekawości: ile Cie to wyjdzie?
było Uno 1.0, Bravo 1.2 16V, była Lybra LX SW 1.8 LPG, była Croma 1,9 150KM jest Lancia Ypsilon Platino 0.9 i Ford Galaxy

marbrze
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 6
Rejestracja: 18 maja 2010, 13:31
Lokalizacja: Wypełnij to pole

Re: Lybra - mocowanie przegrody bagażnika

Post autor: marbrze » 30 cze 2011, 9:28

Co do kosztów to za same klamry 29zl sztuka a za 4 srubki cos 5 zl. Ale wiadomo śruby można pewnie dać byle jakie, ja zamowilem bo skoro mam jechac po to 25km to juz nie bede kombinował.
pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Serwisy, sklepy, zamienniki i regeneracje :::”