Pomysł na... logo naszego regionu

Grupa Łódzkie

Moderatorzy: ktoś ŁDZ, SEBAkappa

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Re: Pomysł na... logo naszego regionu

Post autor: Nat » 27 lip 2011, 12:36

hehe, logo Lancii w Łodzi od razu nasuwa na myśl obrazek znany z avatara Watażki:

Łódź Lancia:
łódź lancia.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Awatar użytkownika
SEBAkappa
Przedstawiciel Regionalny
Przedstawiciel Regionalny
Posty: 931
Rejestracja: 05 lip 2009, 17:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Pomysł na... logo naszego regionu

Post autor: SEBAkappa » 27 lip 2011, 14:06

Nat pisze:hehe, logo Lancii w Łodzi od razu nasuwa na myśl obrazek znany z avatara Watażki:

Łódź Lancia:
łódź lancia.jpg
to ja sobię ta znaną mi łódź sprawię,przyczepię na lawete heheheh i nikt mnie z logiem nie przebije hehehehe
Lancia Kappa Coupe 2.0 16V Turbo : yesyes :

Awatar użytkownika
SEBAkappa
Przedstawiciel Regionalny
Przedstawiciel Regionalny
Posty: 931
Rejestracja: 05 lip 2009, 17:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Pomysł na... logo naszego regionu

Post autor: SEBAkappa » 27 lip 2011, 14:10

markiz68 pisze:
SEBAkappa pisze:
Gepard pisze:
krzysiek2 pisze:Wnoszę poprawkę było 7 lucynek i 1 motor ;)
Wnoszę poprawkę do poprawki :lol:
Seba mówił o spocie "Na Rogach", gdie były rzeczywiście 3 Lancie , 2 jednoślady i 1 przyszła Lancia czyli Chrysler.
W "Porcie" rzeczywiście było 7 Lancii i 1 motor.
dokładnie o to mi chodziło Gerardzie :),więc kolego markiz68 faktycznie pomyliłem się u Was o jedno autko,ale w porównaniu z ostatnim spotem wypadacie gorzej;)ale to nie jest powód do dumy dla nas,bo jednak Łódź to duże miasto i zdecydowanie tu więcej Lucynek niż w Wieluniu,więc reasumując wypadamy gorzej,co mam nadzieję przy następnych spotach ulegnie zdecydowanej poprawie,sądząc po tym ile postów się pojawiły w ciągu kilku dni i jaki ruch się zrobił na naszym forum:)Może wreszcie uda się,co jest moim marzenie od kilku ładnych miesięcy, by wreszcie spotkało się kilkanaście pojazdów marki Lancia i by te spotkania były możliwie bardziej regularne:)
Nie no Seba wszystko na poziomie żartu z mojej strony ;) Chciałbym kiedyś zebrać ekipę z Wielunia, spotkać się z Wami w Łodzi i tu nie chodzi o te 100km :D Jednak tak jak zauważyłeś ,w Wieluniu i okolicach jest sześć ,,zarejestrowanych''Lucynek więc frekwencję mieliśmy prawie 100%-tową. : yesyes :
Wiem,że starasz się ze wszystkich sił i chwała Ci za to : ok2 :
Może zorganizujesz spotkanie na ,,neutralnej ziemi"miedzy Łodzią a Wieluniem. :D Wtedy trochę Lucynek przyjedzie z Łodzi i trochę z Wielunia.Może to głupie,może nie :?: Przemyśl to :roll: :D
Oczywiście,że wszystko w ramach żartu,inaczej tego nie traktuje:)a policytować się można,ważny by z humorem:),a jeśli chodzi o wspólne spotkanko to Jurku looknij na nasze forum w temacik Ktosia "kolejny spocik" kombinujemy tam tez coś abyście i Wy się mogli pojawić;)
Lancia Kappa Coupe 2.0 16V Turbo : yesyes :

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Łódzkie :::”