Zlot Ogólnopolski 2011. Sielpia. Zdjęcia i relacje.

Zloty i spotkania

Moderator: wujekp

Awatar użytkownika
Artur G.
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2222
Rejestracja: 22 sty 2006, 0:00
Imię: Artur
Lokalizacja: Lubartów k/Lublina
Kontakt:

Re: Zlot Ogólnopolski 2011. Sielpia. Zdjęcia i relacje.

Post autor: Artur G. » 03 sie 2011, 9:54

miro-miglia pisze: WójkowiP
Chyba "wujekp" :nono: ;)
pozdrawiam, Artur
Kappa była przez 56 m i 14 dni.
Dedra była przez 28 m i 13 dni
Alfa 156 1.8 TS była - 26 m i 5 dni
Jaguar X-type 3.0 V6 awd był 40 miesięcy
Lancia Lybra sedan 1.6 była ponad 4 lata
była:
Delta III 1.4 150 KM przez 9 lat

Awatar użytkownika
wujekp
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6894
Rejestracja: 03 paź 2006, 0:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Zlot Ogólnopolski 2011. Sielpia. Zdjęcia i relacje.

Post autor: wujekp » 03 sie 2011, 11:53

miro-miglia pisze:
wujekp pisze: Prześlij mi kopie korespondencji z człowiekiem - sam się tym w takim razie zajmę - jakoś wygospodaruję i na to czas. Będę miał gwarancję, że prędzej czy później ale temat zostanie załatwiony.
Piotr , ty jesteś nie do zdarcia !
Ale czy naprawdę musisz dżwigać to wszystko na swoich barkach ?
Mirek, dzięki. Niecałe dwa dni mnie nie było, a tu akcja ratowania wujka :D : ok2 : . Bardzo to miłe i cieszy. :D Ale tak już jest, trzeba czasem samemu zakasać rękawy - w organizację Zlotu udało się w mniejszym lub większym stopniu zaangażować sporą grupę osób - Tomzik zrobił sporo - zostało tylko dokończyć jego pracę, a jako że ja go poprosiłem o działania w tym zakresie to postaram się dokończyć jego działania, szczególnie że nie zostało do zrobienia dużo (tekst jak widać już jest).
Na Walnym mówiliśmy o potrzebie wciągnięcia większej ilości klubowiczów do działania .
Myślę że można by stworzyć komórkę zajmującą się Public Relations .
Jestem zdecydowanie za. Tylko - chwilowo ciężko z ochotnikami :D - może to sezon urlopowy ? ... Ale inicjatywa bardzo dobra. Czekam na deklarację ochotników.
Mamy przecież wielu profi w dziedzinie fotografii itd. np. państwo Zoomowie , Taz , Jarek Nat który jest zawsze i wszędzie i pewnie wielu innych którzy mogli by pociągnąć temat .
Panie , Panowie ratujmy WójkaP bo drugi taki długo nam się nie trafi !!!
Większa aktywność wszystkich członków jest bardzo mile widziana. W każdym z obszarów działalności Klubu (tu warto podkreślić, że Zoom bardzo pomógł przy organizacji Zlotu - zarówno filmik promujący, jak i banery, "plakat" - były jego autorstwa) . Natomiast w tej kwestii - jak widzieliście tekst już powstał i został przesłany do redakcji. Teraz muszę jeszcze wybrać 10 zdjęć, z których redakcja sobie wybierze materiał do publikacji - więc niektórzy mogą się spodziewać mojej prośby o zgodę na publikację. Jeśli ktoś ma propozycję swoich zdjęć (ze szczególnym uwzględnieniem pojazdów uwzględnionych w tekście) to proszę mi je przesłać dziś (niestety ;) też jestem na urlopie i działam z doskoku).
Pozdrawiam
Wujek (p)
Lancia Delta III 1.8 tbi, Fiat Croma 2.4
była: Lancia Kappa 2.0T, "Lancia" Voyager/Chrysler T&C 3.8

Liczby nie kłamią, ale kłamcy liczą ...
Jeśli chcesz do mnie napisać wybierz raczej maila zamiast PW - wujekp(małpa)lanciapolska.org - mogę odpowiadać z opóźnieniem na PW :)

Awatar użytkownika
MiroMiglia
Przedstawiciel Regionalny
Przedstawiciel Regionalny
Posty: 1552
Rejestracja: 06 sie 2007, 0:00
Imię: Mirek
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zlot Ogólnopolski 2011. Sielpia. Zdjęcia i relacje.

Post autor: MiroMiglia » 03 sie 2011, 12:17

Artur G. pisze:
miro-miglia pisze: WójkowiP
Chyba "wujekp" :nono: ;)
Dzięki Artur za uwagę , cholera na maturze miałem 5 z polskiego a ten " wujek " się ciągnie za mną od podstawówki :lol:

Najśmieszniejsze jest to że tak samo zaadresowałem maila do Piotra i wróciło do mnie że adresat nie istnieje :D
Chyba już mi nawet lekarz nie pomoże !

Pozdrawiam.

Delta II HPE 2.0T 16V swap - I miejsce Miss 2011 , II miejsce Miss 2014
Beta Coupe 2.0 76' - dla znajomych -Feniks :-)
Zeta 02' 2.0T 8V
Fiat Coupe 96' 2.0T 16V
tel. 501 077 356

Awatar użytkownika
Kruszyna
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 249
Rejestracja: 20 wrz 2008, 0:00
Lokalizacja: Kraków/Krynica Zdrój/Nowy Sącz

Re: Zlot Ogólnopolski 2011. Sielpia. Zdjęcia i relacje.

Post autor: Kruszyna » 03 sie 2011, 12:52

Moje foty również do dyspozycji :)
Jeśli potrzebne w oryginale chętnie podeśle :)

Pozdrawiam
Thema 2.0 16V Turbo 90 r. Była
Thema 2.0 i.e 16V LE 93 r. Była
Thema 2.0 i.e. 8V 89 r. Była
Kappa 2.4 JTD 98 r. Była
Kappa 2.0 16V Turbo 98 r. Była
Kappa 3.0 V6 24v 95 r. Była
Kappa 2.4 JTD 01 r. Była
Delta - Model Welly :D

Awatar użytkownika
romlen
Założyciel LKP
Założyciel LKP
Posty: 4372
Rejestracja: 12 sty 2005, 0:00
Skype: romlen
Imię: Roman
Lokalizacja: Lyski koło Raciborza

Re: Zlot Ogólnopolski 2011. Sielpia. Zdjęcia i relacje.

Post autor: romlen » 03 sie 2011, 22:02

A ja rozesłałem bezpośrednie prośby do każdego z uczestników o podzielenie się materiałem za pomocą programu Dropbox. Program instaluje folder który jest synchronizowany na bieżąco z serwerem. Proste i wygodne. Liczę na materiał który pozwoli przygotować płytę DVD Zlotu AD2011.
Lancia Prisma 1,6IE Symbol '87 (tak tak, dalej u mnie), Lancia Y 1.2 2003 grudzień - ostatni miesiąc produkcji, Lancia Lybra SW 2.0 '99 i nigdy nie widziała gazu; Lancia Gamma Coupe - o tym śnię :)
Tel. 503124557-Orange
Obrazek
Po czym poznać, że komputer uzyska świadomość? Że zamiast informatyka będzie przychodził do niego psycholog.

Polej
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2432
Rejestracja: 09 lut 2010, 16:45
Imię: Marcin
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Zlot Ogólnopolski 2011. Sielpia. Zdjęcia i relacje.

Post autor: Polej » 13 sie 2011, 16:24

w temacie nic nie dzieje się już od 2 miesięcy..może by już zdjąć ten baner? : gafa :
Lancia Kappa 2.0 20V
Saab 9-5 2.8 Turbo6 XWD

Awatar użytkownika
romlen
Założyciel LKP
Założyciel LKP
Posty: 4372
Rejestracja: 12 sty 2005, 0:00
Skype: romlen
Imię: Roman
Lokalizacja: Lyski koło Raciborza

Re: Zlot Ogólnopolski 2011. Sielpia. Zdjęcia i relacje.

Post autor: romlen » 22 sie 2011, 19:53

Dzieje się, dzieje...

Trwają prace nad wydaniem płyty DVD. Dokładniej rzecz biorąc będzie to wydanie dwupłytowe w ładnym opakowaniu. Na jednej będzie w jakości DVD relacja autorstwa Zooma, na drugiej zbiór zdjęć i filmików autorstwa uczestników. Do kupienia w sklepiku na pewno jeszcze we wrześniu.
Lancia Prisma 1,6IE Symbol '87 (tak tak, dalej u mnie), Lancia Y 1.2 2003 grudzień - ostatni miesiąc produkcji, Lancia Lybra SW 2.0 '99 i nigdy nie widziała gazu; Lancia Gamma Coupe - o tym śnię :)
Tel. 503124557-Orange
Obrazek
Po czym poznać, że komputer uzyska świadomość? Że zamiast informatyka będzie przychodził do niego psycholog.

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Zloty i spotkania :::”