Kappa 16V T - co z LPG ?

Problemy, porady i opinie dotyczące LPG w Naszych Lanciach
Awatar użytkownika
romo
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 179
Rejestracja: 23 kwie 2004, 0:00
Lokalizacja: Złotoryja

Kappa 16V T - co z LPG ?

Post autor: romo » 24 kwie 2004, 15:54

Witam wszystkich klubowiczow.chce zmienic samochod wiec i musze zmienic klub z mitsubishi na lancie.mam problem.trafilem wczoraj na posta grzeska w ktorym opisywal kappe z 2,0 turbo doladowanym silnikiem.nie bardzo cos byl zdecydowany na jej zakup.tak sie sklada ze mam zamiar te furke kupic.czy ktokolwiek z was cos wie nt tego auta/?cos ponoc nie tak z wtryskiem gazu?nigdy nie mialem przekonania do gazu gdyz nawet uzywam benzynowej zapalniczki do fajek ale jak juz jest to na razie bym, z gazu korzystal.prosze napiscie jezeli wam cos wiadomo.nt tego auta.prosze zwlaszcz grzeska bo on cos wie.pozdrawiam romo
Romo Kappa 2000 Turbo (LPG)

Anonymous

Kappa 16V T - co z LPG ?

Post autor: Anonymous » 25 kwie 2004, 0:29

ja niesetety nic wiecej nie wiem na temat tego auta, sprzedajacy swoimi odpowiedziami zniechecil mnie do jego zakupu wiec odpuscilemdalsze zainteresowanie tym autem

Awatar użytkownika
tomek
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6852
Rejestracja: 16 cze 2003, 0:00
Imię: Tomek
Lokalizacja: Brodnica
Kontakt:

Re: nowy klubowicz

Post autor: tomek » 26 kwie 2004, 8:59

"romo" pisze:cos ponoc nie tak z wtryskiem gazu?nigdy nie mialem przekonania do gazu gdyz nawet uzywam benzynowej zapalniczki do fajek ale jak juz jest to na razie bym, z gazu korzystal.prosze napiscie jezeli wam cos wiadomo.nt tego auta.prosze zwlaszcz grzeska bo on cos wie.pozdrawiam romo
Jezeli jest zalozony wtrysk gazu to z silniekiem turbo nie powinno byc problemow, aczkolwiek wszystko zalezy od tego kto montowal instalacje. Wez dobrego speca od samochodow i skup sie na calosci auta a nie tylko na LPG. Ja ja kupilem swoja (tez z LPG) to rowniez mialem mieszane uczucia, bo cos nie tak chodzila na gazie - okazalo sie, ze wtryski nie byly odcinane calkowicie i bylo podawane paliwo rowniez w czasie jazdy na gazie. Po usunieciu problemu nie mam (odpukac :!: ) problemow z isntalacja.
Tomek
Obrazek
Obrazek- tyle palił mój Passat do 194 tys. - przestałem uzupełniać tankowania :(

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: LPG :::”