Thesis 2.0T - nie działa dmuchawa/świeci kontrolka poduszki

GrzesiuSiedlce
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 27
Rejestracja: 25 lut 2012, 16:07
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: Wypełnij to pole

Thesis 2.0T - nie działa dmuchawa/świeci kontrolka poduszki

Post autor: GrzesiuSiedlce » 05 kwie 2012, 23:25

Witam. Mam problem. Wczoraj jadąc przestała działać dmuchawa, sprawdziłem wszystkie bezpieczniki metodą oględzinową (wyjmowałem każdy i sprawdzałem) - jak by coś to pomogło to nie było nawet kluczyków w stacyjce. Przy okazji że grzebałem w aucie to wymieniłem filtr przeciwpyłkowy. Bezpiecznik od dmuchawy sprawny więc czemu przestała działać to nie wiem. Uruchomiłem auto i dalej nawiew nie działa, do tego pojawił się komunikat że coś z poduszką jest nie tak. Pojechałem na komputer i nie pokazało żadnego błędu odnośnie nawiewu, a od poduszki błąd miał opis że coś jest nie tak z napinaczem pasów bezpieczeństwa od strony kierowcy. A przecież tam nie zaglądałem a wcześniej było ok. Poruszanie kostkami pod fotelem nic nie dało. A i co jakiś czas na wyświetlaczu w licznikach pokazuje błąd lewej lampy. Czym mogą być spowodowane te usterki ?? Najbardziej zależy mi na dmuchawie i na tej poduszce. Pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedź.

LUKI82

Re: Thesis 2.0T - nie działa dmuchawa/świeci kontrolka podus

Post autor: LUKI82 » 06 kwie 2012, 13:39

Nie jestem pewien ale coś mi tam świta że info na temat nie działającej dmuchawy możesz uzyskać, jak oczywiście Ci się uda, u poprzedniego właściciela.
Jakaś kolejna kostka od poduszek chyba jest w tunelu od strony pasażera, może podczas wymiany filtra pociągnąłeś za wiązkę.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Instalacja elektryczna”