Odp: Tuning Kappy

Wszystko na temat tuningu [zarówno mechanicznego jak i optycznego] najpiękniejszych aut na świecie...Forum jest tylko dla zasady, bo któż chciałby tuningować takie auta...:)
Awatar użytkownika
Luckyy
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1374
Rejestracja: 26 cze 2005, 0:00
Lokalizacja: Mielec/Kraków
Kontakt:

Tuning Kappy

Post autor: Luckyy » 29 cze 2006, 21:04

"Pablo" pisze:No ta druga propozycja Kojaka jest o wiele lepsza :lol: Z felgami nic nie planuję robić bo są ok
jak jeszcze staly w LT to jeogladalem - ale wybralem te ladniejsze ;-)
KAPPA 2,4 JTD '98 Obrazek
EXcar Obrazek
V Obrazek

"mBank funkcjonuje w zasadniczym oderwaniu od rzeczywistości bankowej go otaczającej"
/biegły sądowy

Kojak
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 338
Rejestracja: 07 mar 2006, 0:00
Imię: Tomasz
Lokalizacja: Ścinawa

Tuning Kappy

Post autor: Kojak » 29 cze 2006, 21:04

Zdjęcie znalezione w necie - nie mam pojęcia...

Pablo
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany
Posty: 1003
Rejestracja: 12 mar 2006, 0:00
Lokalizacja: Łódź

Tuning Kappy

Post autor: Pablo » 29 cze 2006, 22:45

"Luckyy" pisze:jak jeszcze staly w LT to jeogladalem - ale wybralem te ladniejsze ;-)
Ja wiem czy ładniejsze :wink: Oglądałem dziś całkiem ładne, ale sztuka za 1000 pln. Robią wrażenie, choć to tylko 17 cali. Mam już pewną koncepcję zmian. Muszę ją tylko obgadać z Prezesem i po urlopie biorę się do dzieła.
Pozdrawiam Pablo

Awatar użytkownika
Nat
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 20000
Rejestracja: 25 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań & Warszawa Masz problem na Forum? Pytaj!
Kontakt:

Tuning Kappy

Post autor: Nat » 30 cze 2006, 14:45

Kojak: oczywiscie chodziło mi o telewizor marki Jowisz w miejsce przednich tablic i regał na ksiązki oraz reklame z tyłu. (czyli propozycja nr 1)
Druga propozycja kapci dla Kappci jest bardzo fajna...

"Jeremy McFee" pisze:
"Nat" pisze:
"Pablo" pisze:Propozycja Kojaka jest nieco przesadzona :lol: Co do Kappy Przema, to owszem czarne to ma klamki no i szyby :wink: Jakoś za wiele z tym autkiem nie da się zrobić, żeby był tzw. smaczek no i dawało się normalnie użytkować 8)
Hmmm no tak. Też nie jestem zwolennikiem propozycji Kojaka. A mam podobny problem: zastanawiałem się nad dokupieniem jakiegoś dyskretnego ozdobnika Lyberce i nic co by dodało urody zamiast szpecic nie przychodzi mi do glowy :!:
Trza nam było kupic jakis paskudny pojazd, to byłoby duzo do zrobienia... ;)
LYBRA wg NOVITEC'a

Obrazek

2.4 JTD mit Steuergerät auf 180PS
Edelstahl Auspuffanlage 2x76mm
Federnsatz ca. 45mm tiefer
Felge Typ N6 mit 215/45-17
JMF: a cóż to jest za tuning optyczny? Czy tylko kwestia felek i opon? Bo wiecej nic tu nie widac.
A co do cieniutkich opon i wielkich felg, nawet abstrahując od komfortu jazdy po dziurach, to do aut niesportowych- nie podoba mi sie taki układ.
No a oryginalne alusy Lyberki tez są urodziwe...
Pozdrawiam
Nat
Obrazek + Phedra JTD + Lybra SW 2,0 na emigracji i DS20
Stasiu, co jest najważniejsze w życiu? Staś (2 lata): Luuuuuzik!!! ||| Piotruś (2 lata): Tata, nie ce Pasem, ce Gekiem!
Proszę, używaj polskich znaków! To chyba różnica, czy robisz komuś łaskę, czy laske? ;)

Awatar użytkownika
Luckyy
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1374
Rejestracja: 26 cze 2005, 0:00
Lokalizacja: Mielec/Kraków
Kontakt:

Tuning Kappy

Post autor: Luckyy » 30 cze 2006, 17:36

"Pablo" pisze:
"Luckyy" pisze:jak jeszcze staly w LT to jeogladalem - ale wybralem te ladniejsze ;-)
Ja wiem czy ładniejsze :wink: Oglądałem dziś całkiem ładne, ale sztuka za 1000 pln. Robią wrażenie, choć to tylko 17 cali. Mam już pewną koncepcję zmian. Muszę ją tylko obgadać z Prezesem i po urlopie biorę się do dzieła.
btw: dzis spotkalem na ul Gertrudy BeeMe(W) ktora miala takie same fele tylko na srodku bialo-niebieskie logo
KAPPA 2,4 JTD '98 Obrazek
EXcar Obrazek
V Obrazek

"mBank funkcjonuje w zasadniczym oderwaniu od rzeczywistości bankowej go otaczającej"
/biegły sądowy

Awatar użytkownika
Jeremy McFee
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 665
Rejestracja: 27 lut 2005, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Tuning Kappy

Post autor: Jeremy McFee » 30 cze 2006, 18:55

"Nat" pisze:
JMF: a cóż to jest za tuning optyczny? Czy tylko kwestia felek i opon? Bo wiecej nic tu nie widac.
A co do cieniutkich opon i wielkich felg, nawet abstrahując od komfortu jazdy po dziurach, to do aut niesportowych- nie podoba mi sie taki układ.
No a oryginalne alusy Lyberki tez są urodziwe...
Moim zdaniem Lybra na tych kołach wygląda zdecydowanie lepiej, niż na oryginalnych. Wydaje mi się też, że zawias jest nieco obniżony - co przydaje sylwetce dynamiki - tu Lybra z kloca zmienia się w wyszczuploną laskę w wieczorowym makijażu ;)
Dobrze prezentuje sie w czarnym kolorze i "chromowanych" dodatkach :)

Poza tym chyba więcej tu się nie da poprawić - chyba, że ktoś zdecyduje się na jakiś radykalny lifting karoserii - ale to już pewnie z Lybrą nie będzie miało wiele wspólnego.
J. McFee

Awatar użytkownika
lukasz22i
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 341
Rejestracja: 15 cze 2005, 0:00
Lokalizacja: Bolesławiec woj. dolnośląskie

Tuning Kappy

Post autor: lukasz22i » 30 cze 2006, 20:04

Obrazek

8) 8) 8) 8)
Bolesławiec Lancia Fan!

Awatar użytkownika
Luckyy
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1374
Rejestracja: 26 cze 2005, 0:00
Lokalizacja: Mielec/Kraków
Kontakt:

Tuning Kappy

Post autor: Luckyy » 01 lip 2006, 12:25

to Twoje ??
KAPPA 2,4 JTD '98 Obrazek
EXcar Obrazek
V Obrazek

"mBank funkcjonuje w zasadniczym oderwaniu od rzeczywistości bankowej go otaczającej"
/biegły sądowy

Awatar użytkownika
Roger7
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 341
Rejestracja: 18 lis 2005, 0:00
Lokalizacja: Wrocław

Tuning Kappy

Post autor: Roger7 » 02 lip 2006, 4:17

Co do tuningu wewnętrznego :)

Kiedyś Torell miał w swojej Kappie takie piękne dodatki drewnopodobne (w stylu plastików na konsoli) jak kierownica, klamki wewnętrzne i chyba przyciski opuszczania szyb.
Trudno takie dostać ale podobno gdzieś pod Wrocławiem jest firma, która takie cuda potrafi malować.

Myślałem jeszcze czy można wychromować klamki wew. - tak jak atrapę chłodnicy. Znacie takie firmy ?
Kappa 2.4 JTD, 2000r.
Fiordy domagają się oderwania od Norwegii
>http://www.nowypompon.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Tuning :::”