Thesis - światła dzienne

jjash
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 1347
Rejestracja: 14 mar 2011, 15:26
Imię: Jan
Lokalizacja: Poznań

Thesis - światła dzienne

Post autor: jjash » 10 kwie 2012, 21:05

Witam, pomijając kwestię gdzie umieścić lamkpi świateł dziennych, chciałbym się dowiedzieć od Kolegów, czy każde lampy oferowane w serwisach aukcyjnych można podpiąć by świeciły w dzień, a wyłączały się z zapaleniem się świateł normlanych. Oczywiście jest to do zrobienia - to wiem, ale czy nie będzie miała nic przeciwko temu sieć CAN? Nie będzie informacji o błędach, lampkach kontrolnych lampek kontrolnych i dodatkowych cudach, którymi tak mocno nas uraczyła włoska fabryka? Chciałbym to sobie dołożyć, miejsce już znalazłem, ale nie wiem jak ze zgodnością. Widziałem, że niektóre lampy mają w opisie dodatkową informację, że nie wpływają na sieć CAN. Ktoś z Kolegów już zgłębiał temat?
Pozdrawiam
Jan
Jash

THESIS 2.4 150KM - Obrazek
LYBRA 2.4 140KM - Obrazek

argenta67

Re: Thesis - światła dzienne

Post autor: argenta67 » 11 kwie 2012, 6:47

Thesis nie lubi przeróbek a sieć CAN akceptuje tylko to co posiada lecz jak ktoś potrafi coś zrobić tak aby nie grzebać w CAN-nie to można coś dołożyć i nie mieć problemów.

Awatar użytkownika
Jacek
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 461
Rejestracja: 11 mar 2005, 0:00
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Thesis - światła dzienne

Post autor: Jacek » 04 cze 2012, 20:50

auto jest mocno skomputeryzowane wiec możesz mieć problemy. Spaliła mi się postojówka i nawet przy wyłączonych światłach o tym wie (cwaniara jedna). Z drugiej strony za przyzwoite lampy dzienne musisz wybulić ze dwie stówki (to tyle co porządny żarnik xenon więc nie wiem czy warto badziewnie upiększać samochód). Ja zastanawiam się nad bardziej przydatnym patentem -opcją doświetlania zakrętów. auto ma czujnik skrętu, inteligentne sterowanie lampami więc wypadało by dopisać kilka linii do programu body..... nowe samochody to mają. Może ktoś by temat podchwycił : yesyes :
Załączanie przy skręcie jednego halogena... to by było przydatne.
FFE (F**K Fuel Economy) teraz AR156SW 2,4JTD20V -mała szara ropucha, Flavia Berlina 1.8, Honda CB750K , nowa pasja: Motobecane M2 250ccm SV JAP-iszon z1929 roku.
były:
BMW1602, Manta A SR, BMW528i rekin, Argenta VX, Thema 3,0V6LS, Thesis 3,2V6

LUKI82

Re: Thesis - światła dzienne

Post autor: LUKI82 » 04 cze 2012, 22:04

Jak zdobyłem nowiuteńkie kompletne lampy przednie i je oczywiście założyłem to przy zapalaniu przeciwmgielnych nie widzę różnicy by mi więcej drogi czy pobocza doświetlały jak było to widoczne na starych lampach.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Instalacja elektryczna”