Thesis - przegląd przed kupnem

Moderator: stabraf

Awatar użytkownika
BcN
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 210
Rejestracja: 02 maja 2012, 21:40
Imię: Artur
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk

Thesis - przegląd przed kupnem

Post autor: BcN » 09 cze 2012, 19:55

Witam

Przymierzam się do zakupu auta i tu pojawia się moje pytanie: czy jadąc do ASO Lanci mam gwarancję, że wyłapią wszelkie defekty i uchybienia od normy (czy auto bezwypadkowe, przebieg itd.). Pytam bo Thesis to skomplikowane auto i chcę mieć pewność co kupuję, a jako początkujący nie chcę zostać "nabity w butelkę".

Będę wdzięczny za wszelkie uwagi i spostrzeżenia.

Jednocześnie zwracam się do argenta67, czy podjął by się oględzin auta. Nie mogę mu wysłać wiadomości na pw więc to jedyny sposób kontaktu. Proszę o info pw lub maila.
Ostatnio zmieniony 09 cze 2012, 20:19 przez Dudi, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Prosimy tytułować posty zgodnie z zasadami!
Lancia Thesis 3.2

Awatar użytkownika
grnb
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 444
Rejestracja: 18 mar 2011, 19:52
Imię: piotr
Lokalizacja: Racibórz

Re: Thesis - przegląd przed kupnem

Post autor: grnb » 09 cze 2012, 20:34

szczerze to nie wiem jak warszawie ale na śląsku to raczej jak się pojawiam w aso to pytają co to za auto i trzeba ich instruować gdzie i co podłączyć, radziłbym skontaktować z kimś kto ma do czynienia z tymi autami.
Lancie:

'02 Thesis 2.0t, http://do-slubu.com.pl

'07 ypsilon 1,4 16v,

argenta67

Re: Thesis - przegląd przed kupnem

Post autor: argenta67 » 09 cze 2012, 20:51

Thesis to auto jedyne w swoim rodzaju i sprawia radość oraz daje przyjemność z jazdy.

Awatar użytkownika
Ramzes_II
Odszedł od nas na zawsze
Odszedł od nas na zawsze
Posty: 2543
Rejestracja: 02 lis 2009, 0:06
Imię: Dominik
Lokalizacja: Dębica, podkarpackie

Re: Thesis - przegląd przed kupnem

Post autor: Ramzes_II » 09 cze 2012, 21:09

BcN pisze:Witam

Przymierzam się do zakupu auta i tu pojawia się moje pytanie: czy jadąc do ASO Lanci mam gwarancję, że wyłapią wszelkie defekty i uchybienia od normy (czy auto bezwypadkowe, przebieg itd.). Pytam bo Thesis to skomplikowane auto i chcę mieć pewność co kupuję, a jako początkujący nie chcę zostać "nabity w butelkę".

Będę wdzięczny za wszelkie uwagi i spostrzeżenia.

Jednocześnie zwracam się do argenta67, czy podjął by się oględzin auta. Nie mogę mu wysłać wiadomości na pw więc to jedyny sposób kontaktu. Proszę o info pw lub maila.
Tutaj masz namiar tel. do Pawła :link: :) myślę ze nie będzie mi miał tego za złe :)
Zadzwoń, porozmawiaj z nim i go osobiscie zapytaj :)
Tuning oraz diagnostyka JTD, JTDm, TDI, CDI, HDI ... i HGW :D

>>>>>>>>>>>>>>>>>>tel: 661-104-166
<<<<<<<<<<<<<<<<<<

argenta67

Re: Thesis - przegląd przed kupnem

Post autor: argenta67 » 09 cze 2012, 21:39

Ramzes_II pisze:
BcN pisze:Witam

Przymierzam się do zakupu auta i tu pojawia się moje pytanie: czy jadąc do ASO Lanci mam gwarancję, że wyłapią wszelkie defekty i uchybienia od normy (czy auto bezwypadkowe, przebieg itd.). Pytam bo Thesis to skomplikowane auto i chcę mieć pewność co kupuję, a jako początkujący nie chcę zostać "nabity w butelkę".

Będę wdzięczny za wszelkie uwagi i spostrzeżenia.

Jednocześnie zwracam się do argenta67, czy podjął by się oględzin auta. Nie mogę mu wysłać wiadomości na pw więc to jedyny sposób kontaktu. Proszę o info pw lub maila.
Tutaj masz namiar tel. do Pawła :link: :) myślę ze nie będzie mi miał tego za złe :)
Zadzwoń, porozmawiaj z nim i go osobiscie zapytaj :)
Nie ma problemu Dominiku już wysłałem pw dla zainteresowanego, ale dziękuje za pomoc : ok2 :

Awatar użytkownika
Ramzes_II
Odszedł od nas na zawsze
Odszedł od nas na zawsze
Posty: 2543
Rejestracja: 02 lis 2009, 0:06
Imię: Dominik
Lokalizacja: Dębica, podkarpackie

Re: Thesis - przegląd przed kupnem

Post autor: Ramzes_II » 09 cze 2012, 21:57

argenta67 pisze:
Ramzes_II pisze:
BcN pisze:Witam

Przymierzam się do zakupu auta i tu pojawia się moje pytanie: czy jadąc do ASO Lanci mam gwarancję, że wyłapią wszelkie defekty i uchybienia od normy (czy auto bezwypadkowe, przebieg itd.). Pytam bo Thesis to skomplikowane auto i chcę mieć pewność co kupuję, a jako początkujący nie chcę zostać "nabity w butelkę".

Będę wdzięczny za wszelkie uwagi i spostrzeżenia.

Jednocześnie zwracam się do argenta67, czy podjął by się oględzin auta. Nie mogę mu wysłać wiadomości na pw więc to jedyny sposób kontaktu. Proszę o info pw lub maila.
Tutaj masz namiar tel. do Pawła :link: :) myślę ze nie będzie mi miał tego za złe :)
Zadzwoń, porozmawiaj z nim i go osobiscie zapytaj :)
Nie ma problemu Dominiku już wysłałem pw dla zainteresowanego, ale dziękuje za pomoc : ok2 :
: ok2 : Nie ma sprawy :) : ok2 : Zeby wszystko nam tak łatwo przychodziło na codzień jak korzystanie z wyszukiwarki : yesyes :
Tuning oraz diagnostyka JTD, JTDm, TDI, CDI, HDI ... i HGW :D

>>>>>>>>>>>>>>>>>>tel: 661-104-166
<<<<<<<<<<<<<<<<<<

LUKI82

Re: Thesis - przegląd przed kupnem

Post autor: LUKI82 » 10 cze 2012, 17:28

Wydaje mi się że w Polsce na tą chwilę nie znajdziesz nic przyzwoitego.
W 2008 roku kupiłem swoją Thesis od chłopaka-pedanta który zajmuje się sprowadzaniem włoszczyzny, znalazłem go swego czasu na otomoto. Tą którą wystawiał i chciałem kupić sprzedał zanim ustaliłem z nim dzień oględzin ale zaręczył mnie że ma kolejną w równie dobrym stanie i że mi ją sprowadzi bez konieczności kupna jakby mi coś nie pasowało. Jakby co to mam gdzieś jego dane i nr tel. więc mogę pomóc.

Awatar użytkownika
BcN
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 210
Rejestracja: 02 maja 2012, 21:40
Imię: Artur
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk

Re: Thesis - przegląd przed kupnem

Post autor: BcN » 10 cze 2012, 22:16

Wielkie dzięki za pomoc. Jutro skontaktuję się z Pawłem i ustalę szczegóły. Mam cichą nadzieję, że mimo wszystko auto nie okaże się wrakiem, bo wstępne oględziny "laika" - czyli mnie na to nie wskazują. Ale to się okaże po oględzinach kogoś kto te autko użytkuje na co dzień i naprawia. Mam nadzieję, że uzyskam kilka trafnych spostrzeżeń i uwag które pozwolą mi podjąć decyzję ;)
Lancia Thesis 3.2

ODPOWIEDZ

Wróć do „Thesis”