Używane cześci do włoszczyzny...

Polecane i odradzane serwisy i sklepy, polecane części zamienne i regeneracje miejsca w których można je kupić bądź zregenerować, rabaty oraz ulgi dla klubowiczów
Borsuczek
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 4
Rejestracja: 23 paź 2011, 18:30
Lokalizacja: Wypełnij to pole

Używane cześci do włoszczyzny...

Post autor: Borsuczek » 18 cze 2012, 14:19

Mam pytanie - chodzi mi o sklep z używanymi częściami do włoszczyzny.... Wiem, że wystarczy pojechać na szrot, ale raz na przekopywanie się przez tony części i szukanie nie mam czasu. Mój blacharz jest na urlopie. Tam gdzie auto trafiło owszem założą używki, ale jak je sam załatwię. Oni mogą sprowadzić tylko nowe, na co nie zgadza się ubezpieczyciel, chyba, że dopłacę "amortyzację" na co znów ja nie mam ochoty :D Dlatego pytanie, korzystaliście z jakiegoś takowego, gdzie możecie go spokojnie polecić?

Awatar użytkownika
brygadzista1
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2675
Rejestracja: 23 lis 2009, 21:48
Imię: Hubert
Lokalizacja: Solec/Wolsztyn/Reklinek

Re: Używane cześci do włoszczyzny...

Post autor: brygadzista1 » 18 cze 2012, 21:14

Do jakiego modelu?
Była:Piękna Lybra 1.9 JTD 115
Tysiące części do modeli: THESIS/LYBRA/PHEDRA/KAPPA oraz inne włoskie marki
SZUKASZ WŁOSKIEGO AUTA? POMOGĘ CI W ZNALEZIENIU ZADBANEGO EGZEMPLARZA
SPROWADZANIE SAMOCHODÓW NA ZAMÓWIENIE - 781952180
WYBIERZ MAILA ZAMIAST PW - it.carczesci@gmail.com

Slawek33
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 4
Rejestracja: 29 mar 2012, 14:48
Lokalizacja: Wypełnij to pole

Re: Używane cześci do włoszczyzny...

Post autor: Slawek33 » 25 cze 2012, 15:14

Właśnie, Borsuczek - piszesz pytanie, a użytkownicy forum, mają udać się do wróżki i zgadnąć czym jeździsz.... pomijam sprawę, że aby udzielić dokładnej odpowiedzi czym to i może również się przydać czego szukasz... Sklepów kilka jest na niniejszym forum już wymienionych. Wystarczy skorzystać z opcji szukaj.... Nie mniej jakiś czas temu kupowałem "ślepka" i cześć "ryjka" do swojego cuda na www.italcar24.pl Ale nie wiedząc czego faktycznie szukasz, ani nawet jakim cudem się poruszasz, to zero gwarancji, czy jest to to czego poszukujesz. Daj więcej info, bo może się okazać, że szukasz czegoś, co ma do sprzedania ktoś z forum...Weź to pod uwagę...

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Serwisy, sklepy, zamienniki i regeneracje :::”