[THESIS] posiadam NOWE ORYGINALNE części - 30 % lub więcej

Polecane i odradzane serwisy i sklepy, polecane części zamienne i regeneracje miejsca w których można je kupić bądź zregenerować, rabaty oraz ulgi dla klubowiczów
Polej
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 2432
Rejestracja: 09 lut 2010, 16:45
Imię: Marcin
Lokalizacja: podkarpacie

Re: [THESIS] posiadam NOWE ORYGINALNE części - 30 % lub więc

Post autor: Polej » 29 wrz 2012, 23:15

Sportiva Śląsk pisze:Po pierwsze ja podaje ceny bezpośrednio z cennika producenta, są to części oryginalne i nowe dlatego podaje ceny katalogowe - rabat.

FIAT AUTO POLAND na elektronikę daje 10 % skonta.

Niektóre części udało nam się kupić z rabatem 50 % i wrzuciłem je tutaj ale widzę że obrazki poznikały z serwera.

FAP niekiedy (2 razy) odkąd jestem zainteresowany robiło wyprzedaże, i wtedy można nakupować w okazyjnych cenach.

Rabat uzależniony jest od kategorii części. Wiem że ceny są lekko mówiąc przesadzone, ale to wina polityki FAP... wolą żeby zgniły u nich w magazynach niż sprzedać z dużym upustem.

Chciałem pomóc a wyszło jak zwykle..
Paaanie,
nie ma co się zrażać, wystarczy napisać konkretnie i rzeczowo jak wygląda sytuacja, żeby nie było niedomówień i "obiecanek cacanek" i będzie : yesyes :

Każde dobre chęci i próbę pomocy się tu chwali :pifko: :-P
Lancia Kappa 2.0 20V
Saab 9-5 2.8 Turbo6 XWD

Sportiva Śląsk
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 19
Rejestracja: 21 mar 2012, 18:26
Imię: Szymon
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: [THESIS] posiadam NOWE ORYGINALNE części - 30 % lub więc

Post autor: Sportiva Śląsk » 30 wrz 2012, 17:24

LUKI82 pisze:Nie bierz tego co napisane z taką obrazą. Po to mamy forum by jakoś się porozumieć i wymienić informacjami.

A za jaką cenę możesz mieć przednią kratkę - grilla. Mi we FAP podali że ponoć są dwa rodzaje ale czym się różnią to nie wiedzą i co najlepsze to te starsze są droższe od nowszych. Czyżby oszczędność materiału czy tylko zmiana dostawcy-wykonawcy?
W poniedziałek sprawdzę cenę tej przedniej kratki. Co do cen, to logiki w FAP nie szukaj :)

Sportiva Śląsk
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 19
Rejestracja: 21 mar 2012, 18:26
Imię: Szymon
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: [THESIS] posiadam NOWE ORYGINALNE części - 30 % lub więc

Post autor: Sportiva Śląsk » 30 wrz 2012, 17:27

Polej pisze:
Sportiva Śląsk pisze:Po pierwsze ja podaje ceny bezpośrednio z cennika producenta, są to części oryginalne i nowe dlatego podaje ceny katalogowe - rabat.

FIAT AUTO POLAND na elektronikę daje 10 % skonta.

Niektóre części udało nam się kupić z rabatem 50 % i wrzuciłem je tutaj ale widzę że obrazki poznikały z serwera.

FAP niekiedy (2 razy) odkąd jestem zainteresowany robiło wyprzedaże, i wtedy można nakupować w okazyjnych cenach.

Rabat uzależniony jest od kategorii części. Wiem że ceny są lekko mówiąc przesadzone, ale to wina polityki FAP... wolą żeby zgniły u nich w magazynach niż sprzedać z dużym upustem.

Chciałem pomóc a wyszło jak zwykle..
Paaanie,
nie ma co się zrażać, wystarczy napisać konkretnie i rzeczowo jak wygląda sytuacja, żeby nie było niedomówień i "obiecanek cacanek" i będzie : yesyes :

Każde dobre chęci i próbę pomocy się tu chwali :pifko: :-P
Ja tam się nie zrażam, rabaty byłyby dużo większe jakby robili wyprzedaże. Ale podejrzewam że ktoś wyczuł interes i pliki z wyprzedażami już w Bielsku zostają.

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Serwisy, sklepy, zamienniki i regeneracje :::”