Thesis Treffen - 21-22 września / Baden

Zloty i spotkania

Moderator: wujekp

LUKI82

Re: Thesis Treffen - 21-22 września / Baden

Post autor: LUKI82 » 07 mar 2013, 21:17

faraon pisze:
edym pisze:Zawsze można spróbować kolejnego podejścia do zlotu krajowego - .... ;-)
Wy mi sie tutaj nie "miśkujcie" na boku, tylko mi rządkiem i ładnie na ogólnopolski w czerwcu :nono: :nono:

BTW - ja się przyglądam klubowi kappy coupe w Germanii, też bym się z nimi spotkał, ale ja po ichniemu ... nic. No chyba, że po 8 piwach, ale wtedy ... na drugi dzień ręce bolą : gafa :

Przy klubowej-forumowej ilości Thesis nasze 2,3 lub może 4 Thesis na ogÓlnopolaninie znikną w tłumie ale jeśli udałoby się zebrać niemal wszystkie Thesis z listy to te dwa zloty ( zlot Thesis-owy i OgÓlnopolski ) można by połączyć choćby na chwilę i myślę że byłoby to niczego sobie widowisko.

Awatar użytkownika
faraon
Moderator Globalny
Moderator Globalny
Posty: 7281
Rejestracja: 09 gru 2009, 21:50
Skype: nie używam
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Thesis Treffen - 21-22 września / Baden

Post autor: faraon » 07 mar 2013, 21:20

LUKI82 pisze:Przy klubowej-forumowej ilości Thesis nasze 2,3 lub może 4 Thesis na ogólnopolaninie znikną w tłumie ale jeśli udałoby się zebrać niemal wszystkie Thesis z listy to te dwa zloty ( zlot Thesis-owy i Ogólnopolski ) można by połączyć choćby na chwilę i myślę że byłoby to niczego sobie widowisko.
Widzę światełko w tunelu = > kompromis. Działajcie Pany ;)
Schemat organizacyjny planowanego zlotu A.D. 2103 przewiduje różne warianty (1-4 dni) - w tym Wasz : yesyes :
Samochodem kieruje głowa. Ręce i nogi to tylko robole ...
Niewidomy może jeździć samochodem ..... - jako pasażer ....

ZAPRASZAM DO SKLEPIKU KLUBOWEGO - TAKICH GADŻETÓW NIE KUPISZ NIGDZIE :!: :!: :!: <<<- klik

Kappa Coupe 3.0 24v automat nr 191 - 1997 - KLIK
FIAT Croma II; 2.4 M-Jet automat - 2008 - KLIK
była =>Kappa SW 2.0 20v + LPG - 1997 - KLIK
była =>Delta HPE 1,6 + LPG Vialle - 1999 - KLIK
Były: Syrena 105 (1974, 1979); PF 125p (1980, 1987); Polonez (1989); MB W123 (1983); Palio weekend (1998); IVECO TD (1998)

LUKI82

Re: Thesis Treffen - 21-22 września / Baden

Post autor: LUKI82 » 07 mar 2013, 21:28

Tak tylko widząc po zainteresowaniu to raczej nic z tego nie wyjdzie. Znów będzie sporo chętnych a jak przyjdzie co do czego to zostanie nas max czterech :( ale nadzieja gdzieś tam jeszcze ma swoje miejsce :D

Awatar użytkownika
Dudi
Członek Zarządu LKP
Członek Zarządu LKP
Posty: 12270
Rejestracja: 30 sie 2007, 0:00
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Re: Thesis Treffen - 21-22 września / Baden

Post autor: Dudi » 07 mar 2013, 21:39

LUKI82 pisze: Przy klubowej-forumowej ilości Thesis nasze 2,3 lub może 4 Thesis na ogÓlnopolaninie znikną w tłumie ale jeśli udałoby się zebrać niemal wszystkie Thesis z listy to te dwa zloty ( zlot Thesis-owy i OgÓlnopolski ) można by połączyć choćby na chwilę i myślę że byłoby to niczego sobie widowisko.
Tym tam nie marudź, bo z takiego myślenia to nikt nigdy z nikim by się nie spotkał.
Termin już jest ustalony także pakować manatki i przyjeżdżać :!: :!: :!: :D
Dudi
Fiat Brava 80 16v SX / Alfa Romeo 156 2.0 16v Selespeed / Lancia Lybra SW 1.9 JTD 115 LX Verde Olimpia
Alfa Romeo Giulietta 1.4 Multiair 170KM Distinctive
Fiat Fullback 2.4 MJ LuxNAV 180KM
Nysa Towos 522 '86 (do poprawek) / YAMAHA YZF-R6 (eeeeeeeRRRRRRrrrrr sześć)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
faraon
Moderator Globalny
Moderator Globalny
Posty: 7281
Rejestracja: 09 gru 2009, 21:50
Skype: nie używam
Imię: Andrzej
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Thesis Treffen - 21-22 września / Baden

Post autor: faraon » 07 mar 2013, 21:41

LUKI82 pisze:Tak tylko widząc po zainteresowaniu to raczej nic z tego nie wyjdzie. Znów będzie sporo chętnych a jak przyjdzie co do czego to zostanie nas max czterech :( ale nadzieja gdzieś tam jeszcze ma swoje miejsce :D
Nie wiem o jakim zainteresowaniu myślisz - posiadaczy Thesis czy zlotu ogólnopolskiego. O pierwszym się nie wypowiadam, o drugim na razie nie mówimy/piszemy, bo jest w fazie organizacji. Może się uda ;)
Samochodem kieruje głowa. Ręce i nogi to tylko robole ...
Niewidomy może jeździć samochodem ..... - jako pasażer ....

ZAPRASZAM DO SKLEPIKU KLUBOWEGO - TAKICH GADŻETÓW NIE KUPISZ NIGDZIE :!: :!: :!: <<<- klik

Kappa Coupe 3.0 24v automat nr 191 - 1997 - KLIK
FIAT Croma II; 2.4 M-Jet automat - 2008 - KLIK
była =>Kappa SW 2.0 20v + LPG - 1997 - KLIK
była =>Delta HPE 1,6 + LPG Vialle - 1999 - KLIK
Były: Syrena 105 (1974, 1979); PF 125p (1980, 1987); Polonez (1989); MB W123 (1983); Palio weekend (1998); IVECO TD (1998)

LUKI82

Re: Thesis Treffen - 21-22 września / Baden

Post autor: LUKI82 » 07 mar 2013, 22:25

Dudi pisze:
LUKI82 pisze: Przy klubowej-forumowej ilości Thesis nasze 2,3 lub może 4 Thesis na ogÓlnopolaninie znikną w tłumie ale jeśli udałoby się zebrać niemal wszystkie Thesis z listy to te dwa zloty ( zlot Thesis-owy i OgÓlnopolski ) można by połączyć choćby na chwilę i myślę że byłoby to niczego sobie widowisko.
Tym tam nie marudź, bo z takiego myślenia to nikt nigdy z nikim by się nie spotkał.
Termin już jest ustalony także pakować manatki i przyjeżdżać :!: :!: :!: :D

Raczej nie marudzę ale zlot w Poraju pokazał jak niektórym na takiej zabawie zależy :(

faraon pisze:
LUKI82 pisze:Tak tylko widząc po zainteresowaniu to raczej nic z tego nie wyjdzie. Znów będzie sporo chętnych a jak przyjdzie co do czego to zostanie nas max czterech :( ale nadzieja gdzieś tam jeszcze ma swoje miejsce :D
Nie wiem o jakim zainteresowaniu myślisz - posiadaczy Thesis czy zlotu ogólnopolskiego. O pierwszym się nie wypowiadam, o drugim na razie nie mówimy/piszemy, bo jest w fazie organizacji. Może się uda ;)

Oczywiście że o posiadaczy Thesis :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Zloty i spotkania :::”