Obalamy MIT o drogim ASO

Polecane i odradzane serwisy i sklepy, polecane części zamienne i regeneracje miejsca w których można je kupić bądź zregenerować, rabaty oraz ulgi dla klubowiczów
dawidson

Odp: Obalamy MIT o drogim ASO

Post autor: dawidson » 22 maja 2013, 10:25

grzole pisze:
dawidson pisze:
carincton pisze:To nie mit, to rzeczywistosc. Ostatnio dzwonilem do ASO Fiata w KOninie...
Za granicą nie jest lepiej. Ostatnio niemiecki diler Lancii stwierdził, że nie jest mi w stanie ani zamówić ani sprzedać zestawu kabli WN do Lancii Delty '99 i odesłał mnie do sprzedawców handlujących aftermarketem.
Zgodnie z przepisami, producent i sprzedawca zobowiązani są utrzymać dostępność części przez 10 lat. Weź też pod uwagę, że Twoja Delta bodaj nigdy nie była oficjalnie oferowana na polskim rynku...
Weź pod uwagę, że piszę o niemieckim ASO. Zresztą już od kilku lat nie oferują wielu podstawowych części zamiennych takich jak termostaty do 2,0 16v, poduszki pod silnik, amortyzatory, elementy karoserii były niedostępne już w czasach gdy miałem moją pierwszą deltę czyli jakieś 4-5 lat temu. Można by tak długo wymieniać...

"... I guess it's just the way I'm wired."
www.delta-HF.com

Awatar użytkownika
zrobek
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 152
Rejestracja: 31 paź 2006, 0:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Obalamy MIT o drogim ASO

Post autor: zrobek » 05 cze 2013, 22:33

carincton pisze: Wczesniej, tj. na poczatku 2012 roku pojechalem do poznanskiego Polcaru na ul. Gorzyslawa 9 w celu diagnostyki komputerowej mojej Kappy. Nie polaczyli sie ze sterownikiem silnika i z komputerem poduszek, tylko z ABSem udalo im sie polaczyc, a skasowali za usluge jakby polaczyli sie z wszystkimi sytemami, tj. 202,95 zl. Kupilem kabel na allegro i darmowy program Fiatecuscan dal rade polaczyc sie ze sterownikeim silnika, a ASO nie potrafilo. Skandal. Rowy kopac, a nie brac sie za diagnostyke i naciagac klientow.
jakim samochodem u nich byłeś? Ja kiedyś byłem Kappą i wtedy udało im się połączyć z silnikiem, ale też nie udało z poduszkami. Nie mieli szans, bo nie wiedzieli, że gniazdo od centralki poduszek jest zamontowane w innym miejscu niż silnika.
kappa 2,4jtd
w rodzinie: delta II 1,6; thesis 2,4jtd; y 1,2

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: Serwisy, sklepy, zamienniki i regeneracje :::”