Kappa - spadek dynamiki po włączeniu klimatyzacji

Anonymous

Kappa - spadek dynamiki po włączeniu klimatyzacji

Post autor: Anonymous » 01 cze 2004, 12:44

tak sie zastanawiam jak bardzo czuc ow spadek w zaleznosci od wersji silnikowej w Kappie, w 2.0 niestety czuc dosc znacznie, nie wiem czy to przypadlosc modelu ktorym jechalem czy standard, jak to jest u Was wlasciciele Kapp'ek ? :)

pozdrawiam
GF

Awatar użytkownika
Krzysiek
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 167
Rejestracja: 27 sie 2003, 0:00
Lokalizacja: Krosno

Kappa - spadek dynamiki po włączeniu klimatyzacji

Post autor: Krzysiek » 01 cze 2004, 13:40

2.4 specjalnie nie zauważyłem. Inna sprawa to to że przy gwałtownym przyśpieszaniu klima odłącza się automatycznie.
k 2.4 (LPG)
delta integrale

Awatar użytkownika
sanchez
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 200
Rejestracja: 19 kwie 2004, 0:00
Lokalizacja: Warszawa

Kappa - spadek dynamiki po włączeniu klimatyzacji

Post autor: sanchez » 01 cze 2004, 15:00

U mnie (2,4) nic takiego nie czuje. Spadek jest jedynie po przelaczeniu na LPG :wink: . Ale na to rady nie ma.(II gen.) :?
k 2.4 - było i minęło.
??? ?? ?????? ,? ??????? ,?????? ??? ??????!

Awatar użytkownika
tomek
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6852
Rejestracja: 16 cze 2003, 0:00
Imię: Tomek
Lokalizacja: Brodnica
Kontakt:

Re: spadek dynamiki po wlaczeniu klimatyzacji

Post autor: tomek » 02 cze 2004, 10:36

"grzes" pisze:tak sie zastanawiam jak bardzo czuc ow spadek w zaleznosci od wersji silnikowej w Kappie, w 2.0 niestety czuc dosc znacznie, nie wiem czy to przypadlosc modelu ktorym jechalem czy standard, jak to jest u Was wlasciciele Kapp'ek ? :)

pozdrawiam
GF
Przy tej mocy? Ja w swoich 145 PS nie zauwazam wyraznego spadku mocy a co dopiero przy 200 konikach ;)
Tomek
Obrazek
Obrazek- tyle palił mój Passat do 194 tys. - przestałem uzupełniać tankowania :(

Awatar użytkownika
romo
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 179
Rejestracja: 23 kwie 2004, 0:00
Lokalizacja: Złotoryja

Re: spadek dynamiki po wlaczeniu klimatyzacji

Post autor: romo » 02 cze 2004, 22:02

"grzes" pisze:tak sie zastanawiam jak bardzo czuc ow spadek w zaleznosci od wersji silnikowej w Kappie, w 2.0 niestety czuc dosc znacznie, nie wiem czy to przypadlosc modelu ktorym jechalem czy standard, jak to jest u Was wlasciciele Kapp'ek ? :)w mojej 2,0 turbo klima buja sie caly czs i nie czuje zadnych zaburzen mocy.poprzednio jezdzilem carisma 1,6 i mondeo 1,8 to spadki mocy byly odczuwalne.ponad 200 kucykow daje sobie rade bez problemu,100 konne silniki wylaczalem klime na wolnych obrotach.w malych pojemnosciach klima potrafi zaburzyc prace a nawet zadusi silnik

pozdrawiam
GF
Romo Kappa 2000 Turbo (LPG)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silnik, przeniesienie napędu i układ chłodzenia”