Lancia Klub Polska

Forum dyskusyjne miłośników marki Lancia

>> SKLEPIK LANCIA KLUB POLSKA <<

Autosklep
Dzisiaj jest 15 lis 2018, 4:04

Strefa czasowa UTC+01:00

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostDodany: 10 kwie 2017, 10:11 
Dopiero zaczyna na naszym forum

Imię: Jan
Jestem na etapie poszukiwań Phedry - sam jeszcze nie jestem zdecydowany czy 2.0 PB+LPG czy 2.0 Diesel. Zastanawiam się w obu wersjach nad automatem.

A teraz pytania.

- czy w wersji 7-mio osobowej isofix znajduje się tylko na skrajnych w drugim rzędzie? Czy tylny trzeci rząd ma Isofix?
- jak droga może być naprawa 4 biegowego automatu w razie W:) i czy warto kupić sztukę w której automat wariuje? oczywiście z myślą o jej naprawie.
- czy na wyświetlaczu między zegarami można wyświetlić obraz z kamery tylnej bez lutowania? taki poradnik znalazłem, wiem że jest cinch ale czy on odpali obraz po dostaniu sygnału z kamery? np. po wrzuceniu wstecznego?
- czy czujniki parkowania są wyłączalne?
- czy wyświetlacz między zegarami umożliwia np. wyświetlenie w jakiś magiczny sposób obrazu ze smartfona, tabletu z windows, android? np. nawigacji?
- 90% mojej jazdy to dom-praca-dom jedynie weekendy jakieś wypady z rodziną - czy 2.0 Diesel nadaje się do eksploatacji głównie po mieście? do pracy mam 3 kilometry i moje aktualne auto nie ma z tym problemu. Jak często wymienia się, dolewa płyn do FAP?
- jeśli jednak LPG to czy są jakieś sprawdzone zestawy?
- jaka jest mniej więcej grubość lakieru np. w bagażniku, przy nadkolach itp? Czy okolice 40-60 tak jak w dużej części aut?

PostDodany: 10 kwie 2017, 13:27 
Moderator Globalny
Moderator Globalny
Awatar użytkownika

Imię: Damian
- trzeci rząd foteli też ma isofix
- naprawionu automat na wymianę to jakieś 4k - skrzyń jest trochę na rynku, choć wymiana to ostatecznosc a może zepsuć się co innego w skrzyni
- na forum Puga ktoś proponował mi kamerę cofania gotową do montażu, tam pytaj
- czujniki parkowania działają po wrzuceniu wstecznego i sie ich nie da wyłączyć (chyba, że w BSI)
- wyświetlacz RT3 nic takiego nie umożliwia, jak podłączenie czegokolwiek poza wideo
- diesel na krótkie trasy, no nie wiem - ja mam (jeszcze) benzynę z LPG
- grubość lakieru pewnie jakiś standard, np. klapa bagażnika od środka jest ledwo musnieta lakierem a błotniki z tyłu są plastikowe ;-)

Lähetetty minun Xperia XZ laitteesta Tapatalkilla.

Historia: Renault 21 1.7 GTS, Lancia Lybra 1.8 LX, Ford Focus II 1.6 16v, Fiat Ulysse II 3.0 V6

Tuulan ja Tuulin tuulinen tuuli tuulee talvella täällä ja tuolla.

PostDodany: 10 kwie 2017, 13:36 

Imię: Jan
- ile jest isofixów? 4 czy 5?
- jeśli można podłączyć video za pośrednictwem cinch to takie coś powinno przejść?:)

PostDodany: 10 kwie 2017, 13:58 
Moderator Globalny
Moderator Globalny
Awatar użytkownika

Imię: Damian
Hm, mój Ulysse ma 4 ale ja mam Pullmana czyli sześć foteli. Czy podłączenie ma sens i przejdzie to nie wiem - ekran RT3 ma wyświetlacz obrazujący 256 kolorów a to złącze jest bardziej do podlączenia wideo w dodatkowym wyświetlaczum który był pod sufitem w innej opcji wyposażenia.

Historia: Renault 21 1.7 GTS, Lancia Lybra 1.8 LX, Ford Focus II 1.6 16v, Fiat Ulysse II 3.0 V6

Tuulan ja Tuulin tuulinen tuuli tuulee talvella täällä ja tuolla.

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00