Musa - brak świateł mijania

ceta
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 34
Rejestracja: 27 paź 2018, 12:34
Imię: ceta

Musa - brak świateł mijania

Post autor: ceta » 27 paź 2018, 13:11

witam
dziś stało się tak ,kupiłem transmiter do radia taki żeby można podpiąć ładowarkę ,ma bluetooth i wejście na kartę SD i pena,żeby to sprawdzić czy działa musiał być włączony zapłon i świeciły sie światła mijania, działały bo stałem na dworze było już ciemno i działały na pewno, jakiś czas kombinowałem by te funkcje zadziałały ręcznie przy transmiterze i pilotem bo taki ma i jak już po małej godzinie z tym się uporałem wyłączyłem światło w kabinie i chciałem wjechać do garażu a tu nie ma świateł mijania[krótkich] co się stało ? wszystkie są długie,postojówki,przeciwmgielne,kierunkowskazy a krótkich nie ma,włączanie wyłączanie zapłonu kombinowanie włącznikami nic nie daje po prostu nić mi nie przychodzi na myśl tylko ze jednak coś z komputerem czyżby elektronika transmitera mogła coś narobić ,bo samochód krajowy chodzi idealnie serwisowany w ASO 2010 r.tu nie ma możliwości ze ktoś tam przeciął jakieś przewody.nie sprawdzałem bezpieczników ani przekaźników bo późno i nie za bardzo wiem gdzie są te przekaźniki,jutro się zabiorę .może jakieś sugestie albo wyjaśnienie ,jasne ze tego jutro nie naprawie bo najpierw muszę dojść co jest co i gdzie się znajduje
.........temat ten zamieściłem na forum Fiat Idea chociaż dotyczy Lancia Musa, wiadomo brat i ładna siostra a na forum fiata jestem już trochę
Lancia Musa 1,4 95KM 16V 2010

ceta
Dopiero zaczyna na naszym forum
Dopiero zaczyna na naszym forum
Posty: 34
Rejestracja: 27 paź 2018, 12:34
Imię: ceta

Re: brak świateł mijania

Post autor: ceta » 08 lis 2018, 3:37

przepaliły się obie żarówki od razu,podobno tak sie zdarza ,tylko nie wiem dlaczego o tym zapomniałem napisać padł wtedy telefon.....obecnie wszystko działa jak należny
Lancia Musa 1,4 95KM 16V 2010

Awatar użytkownika
andypip
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 157
Rejestracja: 20 paź 2014, 17:42
Imię: Piotr
Lokalizacja: Legnica

Re: Musa - brak świateł mijania

Post autor: andypip » 09 lis 2018, 9:51

Czyli programowe postarzanie przez producenta żarówek
zadziałało na medal :-))
Za piękne Lancie i żwawych chłopców :pifko:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe”