Re: LPG

Problemy, porady i opinie dotyczące LPG w Naszych Lanciach
Anonymous

Doświadczenia w zasilaniu gazem LPG

Post autor: Anonymous » 27 wrz 2005, 15:48

Temat jest skromny ale czytelny, większość swoich uwag użytkownicy lancii wpisali, więc niewidzę sensu zakładania osobnego tematu, gdzie może jeszcze dojdzie z 2 może 3 odpowiedzi :wink: więc jestem przeciw

Anonymous

Doświadczenia w zasilaniu gazem LPG

Post autor: Anonymous » 27 wrz 2005, 18:45

Ja osobiście jestem za tomkiem i brakiem zbędnego rozrostu. Jeśli ktoś przeglada forum prawie codziennie to musi przelecieć te wszystkie działy. Swego czasu czytałem pewne forum w którym nie było wogóle podziału i dla mnie to było bardzo dobre bo wszystko bylo jasne i przejrzyste. Z drugiej strony jak jest podział to łatwiej coś znależć jak się szuka konkretów

Reasumując- przeciw(choć sam na gazie jeżdżę)

Awatar użytkownika
mustafi
Forumowicz/ka
Forumowicz/ka
Posty: 418
Rejestracja: 09 lis 2004, 0:00
Lokalizacja: Piła

Doświadczenia w zasilaniu gazem LPG

Post autor: mustafi » 27 wrz 2005, 21:37

Jestem przeciwny dzialowi LPG, lub gaz, sa specjalne fora posiecone tylko LPG i tam omawiane sa szczegoly. Dodam ze jestem tazke przeciwny przyklejaniu postow, narobilo sie tych przyklejonych w dziale porady, forum stalo sie nie czytelne, nie wiem po co zostal przyklejony moj temat o oleju ten temat o gazie, o regeneracji szyby lub o szkole jazdy??. Proponuje weryfikcaje przyklejonych tematow i "odklejenie" 3/4 z nich.
Obrazek

Awatar użytkownika
makek
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 698
Rejestracja: 24 sty 2005, 0:00
Lokalizacja: Bełchatów

Doświadczenia w zasilaniu gazem LPG

Post autor: makek » 27 wrz 2005, 21:55

Jestem ZA, bo z gazem, jak z żadnym innym paliwem, są problemy. Pod warunkiem, że będą tam konkrety, a to chyba nie jest możliwe na naszym forum. Myślę, że nikt się nie obraził, zwłaszcza tych kilku fachowców, którzy piszą rzadko ale na temat, tylko oni nie mają czasu na bzdety, bo muszą ciąć metal i krzesać iskry....

Awatar użytkownika
tomek
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6852
Rejestracja: 16 cze 2003, 0:00
Imię: Tomek
Lokalizacja: Brodnica
Kontakt:

Doświadczenia w zasilaniu gazem LPG

Post autor: tomek » 28 wrz 2005, 7:39

"makek" pisze:Pod warunkiem, że będą tam konkrety, a to chyba nie jest możliwe na naszym forum.
CHyba jestes troche niesprawiedliwy (nie o mnie oczywiscie chodzi). Mysle ze wiele osob znalazlo tu odpowiedzi na swoje problemy. Oczywiscie im wiecej userwo, tym wiecej tematow i odpowiedzi nie do konca na temat, ale to jest bolaczka wszystkich dyskusji ;)
Tomek
Obrazek
Obrazek- tyle palił mój Passat do 194 tys. - przestałem uzupełniać tankowania :(

Awatar użytkownika
tomek
Klubowicz Wspierający
Klubowicz Wspierający
Posty: 6852
Rejestracja: 16 cze 2003, 0:00
Imię: Tomek
Lokalizacja: Brodnica
Kontakt:

Doświadczenia w zasilaniu gazem LPG

Post autor: tomek » 28 wrz 2005, 7:40

"mustafi" pisze:JProponuje weryfikcaje przyklejonych tematow i "odklejenie" 3/4 z nich.
Masz racej, jako przyklejone pozostawilem tylko te, ktore w temacie i pierwszym poscie wyjasniaja jakis konkretny problem.
Tomek
Obrazek
Obrazek- tyle palił mój Passat do 194 tys. - przestałem uzupełniać tankowania :(

Anonymous

Re: LPG

Post autor: Anonymous » 07 paź 2005, 20:11

Kolego troszke milej i spokojniej.....W dlaszym ciagu jestem przeciwny utworzeniu takiego wydzielonego dzialu,bez podawania zadnych wiecej...

Panie tomek poszukaj sobie Pan kolegów gdzie indziej co ? Bo jeszcze sobie ktoś pomyśli że się znamy. Przyjąłem do wiadomości, że jesteś przeciwny nowemu działowi, bo..tak i już.
Bez odbioru.
[/quote]
tomekn

Anonymous

Nowe działy

Post autor: Anonymous » 07 paź 2005, 20:25

Witam.
Skoro "rozmawiamy" już o nowych działach. To chciałem podzielić się swoimi spostrzeżeniami jako user delty I ,że jeśli chodzi o mnie to nie jestem aż takim fanem marki Lancia abym przeglądał wszystkie wątki. Przeglądam wątki na temat mojej delty mk1, i szukam jedynie informacji na temat w/w auta i jemu pokrewnych prisma, thema(silnik) dedra(silnik) ewwntualnie jakies zloty i giełda. A trzeba chyba przyznać że jest coraz więcej tematów o nowych autach które mają się nijak do tego czym obecnie powożę. Bo Alfa Romeo 156 to nie ta marka i od tego mam forum alfy romeo. Dlatego też chętnie i to znacznie chętniej niż nieszczęsny proponowany "GAZ" znalazł bym dział delta I/prisma. Lub coś bardziej obszerego zawierającego Lancie z lat 80-90. Czekam na rzeczową e-dyskusję. :idea:
pozdr
tomekn

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: LPG :::”