Kappa - fachowiec od LPG

Problemy, porady i opinie dotyczące LPG w Naszych Lanciach
Anonymous

Kappa - fachowiec od LPG

Post autor: Anonymous » 21 sty 2006, 18:55

Mam też filterek stożkowy, ale żeby zaraz jego zasługa :?:

szpoper
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 234
Rejestracja: 09 paź 2005, 0:00
Lokalizacja: Poznań

Kappa - fachowiec od LPG

Post autor: szpoper » 21 sty 2006, 21:12

Estetyka po prostu niesamowita !!!

Awatar użytkownika
larry123
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 939
Rejestracja: 01 wrz 2005, 0:00
Lokalizacja: Warszawa-Bródno-Białołęka
Kontakt:

...

Post autor: larry123 » 23 sty 2006, 8:20

filtr stożkowy ;)
zupełna magia, kiedyś na ten temat rozmwiałem ze znanym tunerem na rynku warszawskim, który sie sciga w rally crossie (kiedyś mu naprawiałem komutery i podłączałem neostrade w domu). Jackiem. CH. On twierdził ze filtry stożkowe są szkodliwe dla silnika, przepuszczają drobiniki pyłu, który sie dostaje do silnika. Ewentulany mikroskopijny przyrost mocy można poczuć w górnych partiach obrotów. Także stożek co najwyzej jest dobry do sportów motorowych nie do cywilnej jazdy, kiedy motor jest podkrecony i nie zależy nikomu na jego żywotności, poniewaz po rajdzie jest wymieniamy na nowy lub remontowany.
Wiele badań ze stożkami zostało przeprowadzone na hamowni w jego zakładzie i pokazywał mi wykresy że to taki pic na wode tak samo jak strumienica i sportowe swiece. ;). Moge kiedyś napisać ;) jeszcze dlaczego przez strumienice można zatrzeć silnik !!! ale to temat do innego postu. :)

Awatar użytkownika
mario09
Klubowicz
Klubowicz
Posty: 947
Rejestracja: 12 lut 2005, 0:00
Lokalizacja: Radom - Wierzbica woj. mazowieckie

Odp: ...

Post autor: mario09 » 23 sty 2006, 8:35

"larry123" pisze:Wiele badań ze stożkami zostało przeprowadzone na hamowni w jego zakładzie i pokazywał mi wykresy że to taki pic na wode tak samo jak strumienica i sportowe swiece. ;). Moge kiedyś napisać ;) jeszcze dlaczego przez strumienice można zatrzeć silnik !!! ale to temat do innego postu. :)
Jak bys mogl zrobic o tym osobny watek to napisz cos wiecej. Mnie to interesuje i chetnie bym cos o tym poczytal zwlaszcza, ze masz troche materialow.
Lancia Thema III 2.0 i.e.+gaz II gen. (zestaw Lovato LovU2)
Lancia Thema III 2.5 turbo ds LS

ODPOWIEDZ

Wróć do „::: LPG :::”